Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radim 10. 9. 2021 07:52

Nevím, z jakého jsi města, ale zkus obejít dvě tři trafiky. Anebo na http://www.mujkaktus.cz/simzdarma objednej domů a nemusíš nikam chodit.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szantus 10. 9. 2021 08:12

Kaktusí SIM prodávali dříve i značkovky T-Mobile a Česká pošta. Nevím jak nyní...
V mobilní branži od roku 1997 - můj první: Ericsson GA628, pak dlouhá řada...
Nyní Huawei Mate 10 a 20 Pro, iPhone 12 mini, Samsung S24 - 8/256GB, iPad Mini Cellular (2021), Win 10 PC/Win 11 NTB.
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 10. 9. 2021 08:22

Pipazkajes píše: Chci něco pořídit pro syna a tohle by se šiklo.

Šiklo k čemu? Žádnou takovou SIM nemusíš kupovat od někoho z 2. ruky! Kup si 2 různý SIM od Kaktusu a synovi uděláš na nich jak 2x trojnásobný bonus, tak i roční platnost. Klid. Návod je krkolomný, ale je tady napsaný. Jestli to někomu stojí za to, že bude aktivovat SIM, převádět číslo od konkurence a ztrácet SIMku a dělat SWAP, tak si to celý udělá sám. Bude mít 3010 Kč kreditu na rok za vynaložených 1200 Kč. Klidně.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 10. 9. 2021 08:45

Je to ten na straně 499 (?) Jenže k tomu potřebuje 2x kartu se 100% bonusem, a kde ji dnes sehnat.
Plus dotaz, ten převod mezi simkami, dělá se přes oku, tedy v samoobsluze bod Rozloučení s kaktusem?
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 9. 2021 09:22

Může mi někdo z nově příchozích co shání 100% Spešl sim a nutně potřebuje mít ten tripl bonus (což chápu) vysvětlit, na čem jel do teď ? Předpokládám, že asi měl nějakou sim s voláním 5 Kč za minutu a něco jako 100 MB dat za 200 Kč. :D :D :D A najednou bum, se mu rozsvítilo. Protože kdokoliv jiný, nemůže hledět jak vyoraná myš, páč si čekuje trh a je připraven, poněvadž není zvyklej platit víc, než je nutné. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipazkajes 10. 9. 2021 09:33

Chci to pro syna. Do teť data neměl a přemýšlím že mu je zařídím. A Datamanie za 300 kila mě přijde zbytečnost.
Pipazkajes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 10. 9. 2021 09:33

Ti klidně řeknu. Měli 2x1Gb na rok, už skoro celej rok, tudíž to až doteď neřešili :D
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 10. 9. 2021 10:05

Pipazkajes píše:Chci to pro syna. Do teť data neměl a přemýšlím že mu je zařídím. A Datamanie za 300 kila mě přijde zbytečnost.


Rozumná úvaha, mám to stejně (Datamánie za 300 mi přijde zbytečná).

Nicméně teď mi došlo, že ti asi nejde jenom o ten bonus na 1. dobití, ale taky aby měl roční platnost, že? To nevím, jestli SIM objednaná z http://www.mujkaktus.cz/simzdarma má. Jak tady někteří píšou, tak nemá. Mám ji objednanou, až dorazí, dám vědět aktuální stav. Simky z trafik mají roční bonus, teď jen sehnat takovou, která má i 100 % na první dobití. A jak píše szantus, jsou i na poštách, viděl jsem i někde na benzince atd. Měj oči otevřené. :-)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 9. 2021 10:13

Borci a nejste z velkoměsta ? Je dobrá akce Rekola. Sám jsem včera využil. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 10. 9. 2021 10:26

radim píše:SIM objednaná z http://www.mujkaktus.cz/simzdarma
Zde je 1. bonus na dobití a jeho platnost 2 měsíce. Nikdy tomu nebylo jinak. Tedy bylo, ale už je to historie mega vzdálená.

yndezit píše:Je to ten na straně 499 (?) Jenže k tomu potřebuje 2x kartu se 100% bonusem, a kde ji dnes sehnat.
Plus dotaz, ten převod mezi simkami, dělá se přes oku, tedy v samoobsluze bod Rozloučení s kaktusem?
Nevím jestli jsem to pochopil správně, ale zkusím to. 1) Ano i ne. Je to na str. 499, ale máš to jen na jedné SIM za 0 Kč. Tam to je popsané (na té straně 499) jak dostat 2x trojnásobek. Převod se dělá přes horní položku v menu na webu "přenést číslo".
2) jestli chceš mít doposud získaný kredit (jakkoliv získaný) na rok, tak si přes samoobsluhu a volbu "nastavení - výměna SIM" přehodíš číslo z 1. Kaktus SIM na 2. Kaktus SIM. První byla za 0,- a druhá je za 100 Kč nebo 200 Kč (podle aktuální nabídky).
3) "Rozloučení s Kaktusem" už podle názvu je, že chceš od Kaktusu odejít (k jinému virtuálovi třeba se stejným číslem). Od Kaktusu se neodchází!
Naposledy upravil Ipanema dne 10. 9. 2021 10:38, celkově upraveno 4
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brumak 10. 9. 2021 10:28

Rekola sim má 100% bonus? Na první jsem to neviděl, druhou budu teprve vyzvedávat, tak ať vím...
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod Pipazkajes 10. 9. 2021 13:59

Z velkoměsta nejsem.
Koupím Sim za 200 Kč 6GB + neomezeně na sračky a nebudu nic řešit. Byl to jen dotaz zda se někdo nechce zbavit Sim ze 100% prvním dobíjení.
Pipazkajes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milbust 10. 9. 2021 17:38

Pipazkajes píše:Dobrý den, pánové nemate někdo na prodej tu Sim se 100% bonusem na první dobití(nepoužitou)

Před pár měsíci jsem měl podobný dotaz. Nakonec jsem pořídil jednu SIM zdarma a jednu za 100 Kč. Na SIM zdarma jsem použil 2x tripl (jednou při prvním dobití, podruhé po přenosu čísla) Tuto SIM jsem přenesl na tu za 100 Kč a získal tím délku bonusového kreditu 1 rok. Teď jsem zakoupil několik SIM za 75 Kč kde je bonus za první dobití a délka bonusu 1 rok. Jakmile spotřebuji kredit na stávající SIMce, aktivuji tu za 75 Kč, opět použiji 2x tripl a přenesu na ni stávající SIM. Tedy doufám, že to tak klapne.
Nebylo to ani tak složitý, jak to na první pohled vypadá.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod Pipazkajes 10. 9. 2021 19:13

Dík za návod.
Nebylo to ani tak složitý, jak to na první pohled vypadá ������
Pipazkajes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 10. 9. 2021 20:25

milbust píše:Teď jsem zakoupil několik SIM za 75 Kč


A ty se dají koupit kde? Díky. :-)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků