Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 2. 2021 08:08

Byla to vánoční akce. Zase - nedá se na to spolehnout, ale je možné, že něco udělají zase v prosinci 2021. Bylo to v prosince 2019 a i 2020, tak klidně by něco mohlo být i letos.

Někdy v létě byla "akce" na datový balíček/navýšení extra, kdy v něm bylo víc dat za stejný peníze. Pokud se nepletu. Nebo to nebylo v létě, ale bylo to když měl Kaktus narozeniny. Nepamatuji si to dobře, protože to nebylo nijak extra v prezentování.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MSwamp 24. 2. 2021 08:16

Pokud si dobře pamatuji tak nic tak výhodného jako 6GB za 200 (100) Kč loni nebylo.
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 24. 2. 2021 08:34

@Ipanema V roce 2019 byla taky tato stejná akce? 6GB + neomezené soc. sítě?
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 2. 2021 08:53

Ne, to ne. Byla trvalá a navždy akce na 20% slevu na samoobnov. balíčky volání a SMS. Pak to stejný tuším bylo i na jednorázové balíčky minut a SMS. Ten kdo o to pečuje a hlídá si to, tak to může mít dodnes. Bylo to tak, že sis to musel aktivovat jen v 1 konkrétním dni a pak jsi to už měl navždy. Když sis to chtěl aktivovat třeba za týden po tom co to vyhlásili, tak už to nešlo. Na internet nebylo nic. Kromě těch Extra dat, jak jsem psal.

6GB bylo poprvé a to vloni.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 24. 2. 2021 08:55

Sakra tak to mě štve že jsem tu akci neudělal i na druhé číslo. :-( Jinak koukám že se na internetu ty SIM karty prodávají. Jak je to s koupí, když je psaná a fakturovaná" na jiné jméno? Je to jedno?
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 2. 2021 09:14

Jasně, že je. Policie v případě teroristickýho útoku bude kontaktovat vás oba.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 24. 2. 2021 09:54

Počkej, takže to je jedno nebo ne? :-D
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 2. 2021 10:06

Ipanema píše:Ne, to ne. Byla trvalá a navždy akce na 20% slevu na samoobnov. balíčky volání a SMS. Pak to stejný tuším bylo i na jednorázové balíčky minut a SMS. Ten kdo o to pečuje a hlídá si to, tak to může mít dodnes. Bylo to tak, že sis to musel aktivovat jen v 1 konkrétním dni a pak jsi to už měl navždy. Když sis to chtěl aktivovat třeba za týden po tom co to vyhlásili, tak už to nešlo. Na internet nebylo nic. Kromě těch Extra dat, jak jsem psal.

6GB bylo poprvé a to vloni.
Šalom,

hele, kde lze tyto akce sledovat a neztratit je ? :lol:
Pouze na jejich webu ? Páč jinak bych o akci věděl a nejspíš využil... :D
Jen mi neříkej, že (o5) pouze na face$hitu, páč mne j...ne :roll:
:-))
anonymni

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 2. 2021 10:17

Moše: Mám pro tebe nepotěšující odpověď..... Jen oficiálně na FB a naší aktivitou zde.

kezlab: ano, je to jedno. Jen bohužel zaplatíš poplatek nějakýmu vychcanci. Pokud by byla karta aktivovaná a na SIM setřený PIN2, tak bych si nechal pak zdarma SIM vyměnit po ztrátě. Jde to v samoobsluze a bez kontaktování podpory na FB. Pro svoji jistotu a klid.
Naposledy upravil Ipanema dne 24. 2. 2021 10:22, celkově upraveno 2
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 2. 2021 10:21

Tak tady na fóru ne? Tady se všechno otočí pětkrát, než to probublá i k těm neakčním lidem, tak neměj strach :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 24. 2. 2021 10:36

@Ipanema: Koukal jsem že se pohybují tak za 600Kč nejlevnější, ale i tak si myslím že je to poměrně dobrá cena. :-) Je tam přirážka "jen" 400Kč, jelikož myslím že nová SIMka stála asi 200Kč v prosinci. Pokud karta nebude aktivovaná tak asi nic jiného řešit nemusím ne?
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 2. 2021 10:47

Za 500-600 Kč to ještě jde. Pak jsou taky ceny 990 Kč a výš.
Jestli bude SIM neaktivovaná a na plastu nebude nic seškrábané, pak by to mělo být čisté.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 2. 2021 11:10

Ipanema píše:Moše: Mám pro tebe nepotěšující odpověď..... Jen oficiálně na FB a naší aktivitou zde.

Takže ta "jednodenní akce" byla pouze na fb ? :eh
A zde byla také (předem) avizována ?

A tedy lze tu konkrétní stránku denně sledovat, aniž bych si vytvářel účet ?
Díky za info.
anonymni

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 2. 2021 11:25

Ano, psal jsem to tady hodně já a i ostatní. Ale to už je opravdu 1 a čtvrt roku dozadu.
FB Nemám taky, tak neporadím. Ale asi to musíš sledovat tady.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 24. 2. 2021 14:13

Já se pokusí takové akce sdílet i sem pokud někdo nebude rychlejší.. :-)
kezlab
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků