Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod davpro 17. 9. 2021 08:20

Přátelé, asi se to tady již řešilo, prošel jsem zpět několik stran a nenašel, tak jen rychlý dotaz: Lze nějak rozumně automatizovaně sledovat dobíječky? Nějaký soft na změnu stránky?

Asi by stačilo stránku: https://www.mujkaktus.cz/novinky - ale načítá se pekelně dlouho - asi záměr.

Díky za radu.
Cupra Leon (2023)
davpro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 17. 9. 2021 08:34

Sleduj toto téma: viewtopic.php?f=1939&t=1298622
Zadej svůj mail tady: https://dobijecka.vadimk.com/ (z obojího příjde e-mail)
Stáhni si appku pro Android s názvem: "Kaktus Dobíječka". (příjde notifikace na mobil)

Softy na změnu stránky jsou. Už se ukázalo, že to nemusí být 100% spolu s precizností Kaktusu.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 17. 9. 2021 08:47

Já používám z obchodu Play (android) Kaktus dobíječka (logo s brýlemi) ale rychleji mi obvykle dojde mail notifikace ze zdejšího fóra - dej si sledovat vedlejší vlákno "Kaktus-chceš přidat? Info o tom, kdy bude dobíječka"
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod davpro 17. 9. 2021 08:53

Díky moc :-D
Cupra Leon (2023)
davpro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 17. 9. 2021 17:05

Za sebe mohu doporučit tuto appku: https://dotekomanie.cz/2020/11/nova-aplikace-upozorni-na-dalsi-dobijecku-virtuala-kaktus/
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brumak 19. 9. 2021 21:42

eetd píše:Přenosem se sice bonusový kredit ze SIM zdarma prodlouží na půl roku, ale na placené SIM se naopak zkrátí na půl roku. To je lepší přenášet ze SIM zdarma na SIM zdarma.


Nad tebou píšou, že to bude mít platnost rok...asi teda dost loterie :-)
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 19. 9. 2021 22:21

Já jsem psal, že pro plnou roční platnost bonusového kreditu po přenosu SIM, je potřeba psát s prosíkem na FB podporu. Nebo nad tím mávnout rukou...
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brumak 20. 9. 2021 09:51

má tady někdo reálnou zkušenost s tím "uspáváním" balíčků? Mám datamanii, ale signálově je teda outů docela lowcost, a (v podstatě v centru Prahy) dva bloky od BTS mám signál jen na okně. Můžu si dělat hotspot do druhýho telefonu, ale pak jsem zase mimo whatsapp, atd. Tak mě napadlo pár těch božích karet točit podle toho, jestli za měsíc spotřebuju 6, 12 nebo 18 GB. Jednalo by se o opravdu boží (rekola), ne o aktivaci balíčku do 15.10. na stávající kartě.
Zkoušel to někdo uspat, a pak úspěšně obnovit? Obnáší to nějakou ukecávačku na chatu, nebo je to standardní procedura?
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 20. 9. 2021 10:25

Nově by měli posílat SMS s časem do kdy lze balíček aktivovat. Žádná ukecávačka na chatu ti nepomůže. Balíček není součástí standartní nabídky Kaktusu ale je to časově omezená akce.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 20. 9. 2021 11:07

Kdy tak asi bude nabíječka ? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 20. 9. 2021 12:47

tenhle týden :)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod holusa 20. 9. 2021 13:21

Tak jsem si objednal 2 krát sim zdarma s úvodním kreditem 10,- Kč a odměnou za první dobití až 500,- kč také jednu sim za 200 s tím tarifem 6GB + neomezeně soc…No a prosím o radu, co tedy mám aktivovat a jak? Jedná se mi o ten net 6gb a aby to bylo co nejvýhodnější. V balení k těm sim zdarma mám napsáno, že bonusový kredit za dobití platí 30 dní…takže tudy asi moc cesta nepovede.

Děkuji
holusa
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 20. 9. 2021 14:12

Zde to smaž a překopíruj si to do toho vedlejšího Kaktus tématu o ušetření. Já ti to tam pak napíšu. Aby tam byla aspoň 1. příspěvek k věci a né ty žalozpěvy....
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 20. 9. 2021 14:27

Vlákno už neexistuje ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 20. 9. 2021 15:06

Tak to nechápu, ale budiž. Byl to dobrý nápad. Aspoň podle mě.
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků