Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peta809 15. 9. 2021 13:37

Ředitel ČTÚ píše:Borci jak dlouho teď trvá, než dojdou sim Rekola 6 GB + Nekonečné socky ? A chápu správně, že pokud odstraním platební kartu a znovu přidám, že se dá podruhé na stejném účtu najezdit sim ? :D Jaké máte poznatky ? 8-)

Řediteli, řekl bych, že už nevyjezdíš :(
yndezit píše:Zkusil jsem vyjezdit simku od Rekoly, no už to asi nefunguje, appka nabídla jen usmolenou slevu na cestování v Německu, a podpora dělá mrtvého brouka.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 9. 2021 13:49

brumak píše:Možná nejsem sám, kdo ti úplně nerozumí :-D

Možná se to moc kombinuje. Já zase nepochopil o co šlo a proč se dělají 2 převody SIM tam a zpět.... Není to už vyloženě buřt, jestli je balíček dat za 100 Kč nebo za 66,6 Kč měsíčně? :-P

O kredit příjdeš (nebo si ho musíš nechat zaslat na BÚ) když se číslo od Kaktusu přenáší pryč ke konkurenci.
Pokud se mění SIM u Kaktusu, třeba z důvodu ztráty nebo vychytralosti, tak se oba kredity z obou SIM sečtou. Vždy to tak bylo a né nikdy jinak. Jediné, co je nestandardní je, že aktivní balíčky na nové SIM (která se po výměně SIM po ztrátě a podobných kulišárnách) zruší, že se z ní tyto aktivní balíčky nepřenesou. Přenese se kredit a jeho platnost. Aktivní balíčky zůstanou ty, které byly aktivní na původní/ztracené SIM.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 15. 9. 2021 13:58

Ipanema píše:Samozřejmě, že je lepší (jak na co ale) ta karta za 75 Kč nebo za 100 Kč, ale kde ji vzít teď? V trafice bys musel mít kur*a štěstí.


V trafikách mají jenom tu za 100 Kč - je tam 500 MB + 500 MB, bonusový kredit 100 Kč, platnost 1 rok. Pravděpodobně (téměř určitě) není bonus za 1. dobití. Byl jsem ve třech trafikách a měli jen tuto. (Jestli je to ta, kterou myslíš.)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brumak 15. 9. 2021 13:59

Ředitel ČTÚ píše:Borci jak dlouho teď trvá, než dojdou sim Rekola 6 GB + Nekonečné socky ? A chápu správně, že pokud odstraním platební kartu a znovu přidám, že se dá podruhé na stejném účtu najezdit sim ? :D Jaké máte poznatky ? 8-)


od yndezit 15. 9. 2021 08:38

Zkusil jsem vyjezdit simku od Rekoly, no už to asi nefunguje, appka nabídla jen usmolenou slevu na cestování v Německu, a podpora dělá mrtvého brouka.
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 9. 2021 14:17

Radim: No asi ne. Tady se řešil nějaký zase trojboj s přenosem SIM. Můžu jen tipovat, že to je kvůli 100% bonusu na 1. dobití a ještě dlouhé platnosti tohoto kreditu. Myslel jsem tu lepší než jsi napsal ty, ale myslím, že máš pravdu v tom, že tato SIM v trafikách nebude. Už se to tady řeší od minulého týdne a vlastně ještě nikdo konkrétně nenapsal co chce přesně udělat.

Na aktuálních SIM je to jedno. Buď na ně někdo pošle 2x 500 Kč a bude mít 1000 Kč kredit na rok nebo se na to vyflákne a pošle tam 200 Kč každý 2. měsíc. Ve finále a po 1 roce bude spokojenější ten, který půjde jednodušší cestou... Nebo to z mého pohledu to za to nestojí jezdit a shánět nějakou speciální SIM, která byla k dispozici před měsícem.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 9. 2021 14:43

brumak píše:
Ředitel ČTÚ píše:Borci jak dlouho teď trvá, než dojdou sim Rekola 6 GB + Nekonečné socky ? A chápu správně, že pokud odstraním platební kartu a znovu přidám, že se dá podruhé na stejném účtu najezdit sim ? :D Jaké máte poznatky ? 8-)


od yndezit 15. 9. 2021 08:38

Zkusil jsem vyjezdit simku od Rekoly, no už to asi nefunguje, appka nabídla jen usmolenou slevu na cestování v Německu, a podpora dělá mrtvého brouka.



To ji zkusil vyjezdit podruhé na stejném účtu nebo poprvé ? Já jsem vyjezdil 2 kusy SIM ve čtvrtek minulý týden. :D

A co jsem viděl v té appce, přišlo mi, že je to akce někdy do začátku října, tuším asi 7.10. nebo tak nějak. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brumak 15. 9. 2021 15:01

Ipanema píše:
brumak píše:Možná nejsem sám, kdo ti úplně nerozumí :-D

Možná se to moc kombinuje. Já zase nepochopil o co šlo a proč se dělají 2 převody SIM tam a zpět.... Není to už vyloženě buřt, jestli je balíček dat za 100 Kč nebo za 66,6 Kč měsíčně? :-P

O kredit příjdeš (nebo si ho musíš nechat zaslat na BÚ) když se číslo od Kaktusu přenáší pryč ke konkurenci.
Pokud se mění SIM u Kaktusu, třeba z důvodu ztráty nebo vychytralosti, tak se oba kredity z obou SIM sečtou. Vždy to tak bylo a né nikdy jinak. Jediné, co je nestandardní je, že aktivní balíčky na nové SIM (která se po výměně SIM po ztrátě a podobných kulišárnách) zruší, že se z ní tyto aktivní balíčky nepřenesou. Přenese se kredit a jeho platnost. Aktivní balíčky zůstanou ty, které byly aktivní na původní/ztracené SIM.


Jakože balíčky se nepřenesou a kredit jo? Možná máme nedorozumění, že nazýváš novou sim tu, ze který se to přenáší, a já tu, na kterou se to přenáší :-)
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 9. 2021 15:17

Balíčky se přenesou z původní /ztracené SIM na měněnou (novější). Měněná / později aktivovaná SIM dostane kredit a služby z původní / ztracené SIM. Nic jinýho. Přihlašovací údaje do samoobsluhy také zůstanu stejné jak byly.

Nevím jestli jsem se v tom sám ztratil, ale ano: nová SIM = ta, na kterou se to přenáší. Je jedno, jestli na nové SIM je kredit 0 Kč standardní a 200 Kč bonusový. Nebo přes 2000 Kč. O kredit nepříjde nikdo. Pouze kvůli balíčkům a platnosti bonusového kreditu se dělají tady tyto "komplikace".
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ziki 15. 9. 2021 16:27

Neuražte se, ale toto vlákno se už opravdu zvrhlo v diskusi kolenovrtů, neustále řešících, jak ušetřit už i korunové položky, jak se co nejlevněji a ideálně zdarma dostat k SIM kartě, jak kvůli bonusům za první dobití apod. migrovat z jedné SIMky na druhou apod. :D Mně už přijde na české poměry i těch 6 GB + neomezené socky za 200 Kč jako zajímavá nabídka, která se dá díky HH stáhnout na 100 Kč. Ale řešit, jak pomocí manévrů s bonusy a mariášem se SIMkami se dostat na 66 Kč či ještě níž, tak to už mi přijde, že to za tu námahu nestojí. Možná by stálo za to, založit o Kaktusu vedle dobíječky ještě jedno vlákno, kde by se řešili jen tyto "úspory" a toto vlákno ponechat opravdu obecným dotazům ;-).
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 15. 9. 2021 16:40

Souhlasím! Zde máte nové vlákno k tomuto určené: Kaktus - Tipy, triky a rady jak co nejvíce ušetřit
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 9. 2021 17:26

Díky, Péťa!!!
Ještě zaktualizovat tu 1. stranu a 1. příspěvek a bylo by to zcela ohromující.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 15. 9. 2021 18:04

No a to stejně nemůže nikdo jiný než původní autor příspěvku, či moderátoři, takže toho se nejspíš nedočkáme :(
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 15. 9. 2021 22:24

Ředitel ČTÚ píše:
brumak píše:
Ředitel ČTÚ píše:Borci jak dlouho teď trvá, než dojdou sim Rekola 6 GB + Nekonečné socky ? A chápu správně, že pokud odstraním platební kartu a znovu přidám, že se dá podruhé na stejném účtu najezdit sim ? :D Jaké máte poznatky ? 8-)


od yndezit 15. 9. 2021 08:38

Zkusil jsem vyjezdit simku od Rekoly, no už to asi nefunguje, appka nabídla jen usmolenou slevu na cestování v Německu, a podpora dělá mrtvého brouka.



To ji zkusil vyjezdit podruhé na stejném účtu nebo poprvé ? Já jsem vyjezdil 2 kusy SIM ve čtvrtek minulý týden. :D

A co jsem viděl v té appce, přišlo mi, že je to akce někdy do začátku října, tuším asi 7.10. nebo tak nějak. 8-)

Najezdil jsem ty jízdy v tuhle sobotu po půlnoci (aby mně neviděli sousedi, to by byla ostuda!) během cca jedné hodiny, trvalo to dýl, vyhýbal jsem se lidem. S fungl novým účtem u Rekoly, nikdy nepoužitým na nic jiného, ještě taky aby, na tom růžovým fujtajblu. V historii jízd je uvedeno: 5 jízd a 2km.
Příště půjdu radši prodat krevní plasmu a simky si za to koupím tři, je to příjemnější.
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 9. 2021 06:46

Škoda, chtěl jsem v dalším pokusu obejít aspoň 5 stanovišť. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brumak 16. 9. 2021 08:02

Já jsem teda měnil i telefon, email, samo znova stažená appka, a pak i adresu na poslání, nejenom platební kartu, ale jestli někdo má zkušenost, že to projde i jednodušejc, bylo by to zajímavý. Pro příště ;-)
brumak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků