Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pubouk 13. 9. 2021 18:27

@nnnokiaE52, pardon, nenapadlo mne, že se tohle hodí do obecného vlákna pro Kaktus...

Nakonec jsem odpověď dostal po více než hodině a půl. Vůbec mne nenapadlo, že na zákaznickém chatu se může na první reakci čekat tak dlouho (zvlášť ve webovým prohlížeči, který bych normálně za chvíli zavřel). Chybí jim tam zpráva, že musím na odpověď čekat.

Odpovídající Gábi podle mne stejně dotaz nepochopila, nebo v ceníku kecají a účtování po 100 kB neplatí:

Ahoj,
omlouvám se za pozdní odpověď. Bohužel to je v ppndělí vždycky náročné. Na zprávy odpovídáme hned, jakmile se k nám dostanou �
Každý datový přenos se účtuje podle toho, kolik toho reálně vyčerpáš �
Gábi


Netušíte, jak to je? Potřebuju stále posílat GSM pozici z dětských hodinek s periodou 60 min až 1 min. Podle ceníku to ale vypadá, že bude podstatně lepší Oskarta. Celkové využití dat je malé, ale může to být hodně relací za den. Telefonování moc nebude, SMS téměř žádné (hodinky umí přes SMS jen alerty).

Omlouvám, se, že se téma threadu mění. Myslel jsem, že když odpověď Kaktusu dostanu, tak bude použitelná.
pubouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vormen 13. 9. 2021 19:05

nic lepšího než kaktus není. kde stačí dobít kredit za 50Kč/rok a účtování po vteřině už od začátku? v těch hodinkách pro děti ho mám taky a za 4 týdny je spotřeba dat 1,8MB a strhává se to po kB, někdy 3, jindy 40,60 atp. Každopádně cca 2-5 Kč za měsíc, jestli tohle seženeš a nebudeš muset dobíjet co půl roku 200-300Kč tak klobouk dolů.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2021 20:33

Není to náhodou u Kaktusu tak, že základní data 1 Kč / 1 MB se účtují po 100 kB.
A data v datovém balíčku se účtují po 1 kB ?
:hm
anonymni

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 9. 2021 21:24

V balíčcích mají v ceníku uvedeno účtování PO BAJTECH. Stačí nejmenší balíček.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 13. 9. 2021 23:12

kdybys nepsal 10x tak odpověd prijde drive..kazdym dalsim napsanim se posouvas do fronty na konec..odpovidaji dle casu posledni zpravy
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod metyn 14. 9. 2021 04:43

vidiš, toto je taky dobré vědět, takovouto info získáš kde? dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 9. 2021 05:35

To by si zasloužilo být napsané přímo jako uvítací zpráva v chatu.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 14. 9. 2021 13:20

Když mám číslo xxx s bonusovým kreditem i normálním u kaktusu a na tuto sim přenesu číslo od jiného operátora yyy, tak výsledek bude číslo yyy u operátora kaktus a zachovaný normální i bonusový kredit jako mělo předtím teď už zaniklé číslo xxx?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 14. 9. 2021 13:38

Tak jest.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 14. 9. 2021 13:55

A jde přenést Twist na Kaktus? Má to někdo vyzkoušené?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t152 14. 9. 2021 14:07

Jestli myslíš číslo z twistu na kaktus,tak to samozřejmě jde
t152
Junior

Odeslat příspěvekod radim 14. 9. 2021 15:05

Jo, jasně, číslo. Jednak chci vrátit kredit z Twistu a jednak je pak prý na Kaktusu tripl.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkyZnalec 14. 9. 2021 15:44

všem co znám (Vč.mě) vždy odpověděli, ale trvalo to vždy dlouho... třeba i 5hodin od poslední zprávy, takže pokud napíšeš např. v 08:00 a pak ještě doplníš nějakou informaci v 10:00, počítej na odpověď cca 3-5 hodin od poslední zprávy (nová zpráva tě posune na horší pozici v čekacím žebříčku). to samé platí ikdyž už odpověděli. Buď ve zprávě nech svůj kontakt(email) a doufej že ti odpoví na email, nebo prostě čekej... vím že je to dlouhá doba ale bohužel no. Je lepší psát přímo z facebook profilu, protože nemusíš mít stále zapnutou stránku... pokud se přihlásíš jako "Host" na webu, při zavření prohlížeče se zavře i konverzace a můžeš psát a čekat znovu. Snad jsem to dobře a srozumitelně vysvětlil :)
Naposledy upravil VelkyZnalec dne 14. 9. 2021 15:49, celkově upraveno 2
VelkyZnalec
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 14. 9. 2021 15:45

roy1 píše:Když se registroval ještě dědek nebyl.....

+ mega :tleskani , dědek

-- 14. 9. 2021 16:47 --

peta809 píše:
metyn píše:vidiš, toto je taky dobré vědět, takovouto info získáš kde? dědek

OT: kdyby jsi si býval dal jako nick při registraci "dědek", tak jsi se nemusel pod každý příspěvek podepisovat, dědku ;)

zdá se ti to jako podpis? tak si kup pořádné brýle, :-P dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod VelkyZnalec 14. 9. 2021 15:47

radim píše:A jde přenést Twist na Kaktus? Má to někdo vyzkoušené?

ano, kamarád přecházel minulý měsíc z TMobile Twist na Virtuálního operátora Kaktus... normálně to jde.
VelkyZnalec
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků