Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod ze.us 6. 6. 2023 19:31

Pripadne pokud nekdo vi, ze O2 Family nabidku nevyuzije byl by tak hodny a hodil mi do PM kod?

Zadny kod z +4U nedostanes, do systemu to zadavaji primo operatori.
Pozvanku do Family si vyzebrej v retencnim foru O2 nebo pohledej univerzalni.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jadrisek 6. 6. 2023 20:24

Já jsem asi ve třech O2 Family, jen mne zajímá nabídka, jestli se nějak zásadně liší. Ale díky za info.
jadrisek
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 6. 6. 2023 20:41

Obsah stránky dostupné pro přihlášené zákazníky na adrese https://www.plus4u.net/mobile/information-portal-o2-family:

Vážení uživatelé služeb Plus4U Mobile,

dovolujeme si Vás informovat, že k 30.6.2023 bude pro Vaše telefonní čísla ukončeno poskytování telekomunikačních služeb společnosti Plus4U Mobile.

Proto, abyste i nadále volali za nižší ceny, než jsou na trhu obvyklé a zároveň měli špičkovou zákaznickou péči, jsme pro Vás ve spolupráci se společností O2 Czech Republic a.s. připravili nové speciální tarify O2 Family.

Jak bude tato změna probíhat? Vše je velmi jednoduché!

Nejpozději do 9. 6. 2023 Vás budeme kontaktovat z telefonního čísla +420 221 400 553 a doporučíme Vám vhodný tarif O2 Family s ohledem na Váš současný provoz.

Pokud budete souhlasit, sepíšeme společně smlouvu na převod Vašich telefonních čísel a budeme Vás informovat o dalším postupu převodu čísel.

​V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím telefonního čísla +420 221 400 553.

Otázky a odpovědi

Jaký je nejzazší termín, kdy musím s telefonním číslem odejít/potvrdit nabídku od O2?
Doporučujeme smlouvu uzavřít co nejdříve, k ukončení poskytování služeb dojde k datu 30.6.2023. V případě, že tak neučiníte, bude vaše telefoní číslo převedeno na předplacenou kartu TWIST.
Co když si telefonní číslo nepřevedu pod jiného operátora?
V takovém případě Vám bude Vaše telefonní číslo převedeno na předplacenou kartu u T-Mobile.
Bude potřeba výměna SIM?
Ano, bude potřeba výměna SIM, tu Vám O2 zašle, po uzavření objednávky, přes Českou poštu nebo Zásilkovnu.
Za jak dlouho se přeportuje mé číslo do O2 Family?
Po vyzvednutí SIM karty Vás bude O2 informovat přes SMS o přesném termínu přenosu Vašeho čísla.
Nechci přejít k O2. Jak si mám zrušit/přenést číslo?
Pro zrušení nebo převod telefonního čísla je zapotřebí zaslat příslušný požadavek z karty telefonního čísla.
Postup je následovný:
  • Po přihlášení do +4U klikne na navigátor (zelený obdelník +4U v pravé horním rohu)
  • V přehledu vyberete zelenou ikonu Mobile
  • Vyberete si požadované číslo, které chcete zrušit či převést k jinému operátorovi
  • Kliknete si na "správu čísla"
  • Na kartě telefonního čísla klikněte na tlačítko "Zrušit/přenést číslo" a vyberete požadovaný způsob
  • Zvolíte daný způsob a potvrdíte požadavek tlačítkem "Odeslat"

Proč dochází k těmto změnám?
Důvodem je změna obchodních podmínek. Na základě této změny jsme nuceni k ukončení poskytování telekomunikačních služeb naší společnosti Plus4U Mobile pro vaše telefonní čísla.
Mohu vyřídit objednávku od O2 na prodejně?
Bohužel toto není možné. Jedná se o speciální nabídku, kterou lze sjednat pouze přes naši zákaznickou linku. Vyčkejte až se Vám ozve náš operátor.
Nadále si budu spravovat telefonní číslo ve službě Plus4U?
Ne.
Po aktivaci čísla u O2 se může zákazník registrovat v samoobsluze Moje O2 Family, kde má možnost sledovat výši vyúčtování, jejich úhradu, provádět nastavení služeb a případně měnit údaje (změna fakturační adresy apod.).
Další možností je kontaktovat zákaznickou linku O2 Family - 841 117 118.

Mám u vás DSL, co bude s touto službou?
Službu DSL s Vámi budeme řešit individuálně. Žádáme Vás o strpení. Budeme Vás kontaktovat v následujících dnech.


Na stránce s výběrem tarifů je pak velmi podobný text. (Snad jen se tam navíc uvádí, že zákazníci mohou kontaktovat O2 Family napřímo):

+4U Mobile - Ukončení poskytování telekomunikačních služeb


Vážení uživatelé služeb Plus4U Mobile,

dovolujeme si Vás informovat, že k 30.6.2023 ukončujeme poskytování služeb společnosti Plus4U Mobile pro Vaše telefonní čísla.
Proto, abyste i nadále volali za nižší ceny, než je na trhu obvyklé a zároveň měli špičkovou zákaznickou péči, jsme pro Vás ve spolupráci se společností O2 Czech Republic a.s. připravili nové speciální tarify O2 Family.
Jak bude tato změna probíhat? Vše je velmi jednoduché!

Nejpozději do 9. 6. 2023 Vás budeme kontaktovat z telefonního čísla +420 221 400 553 a doporučíme Vám vhodný tarif O2 Family s ohledem na Váš současný provoz.
Pokud budete souhlasit, sepíšeme společně smlouvu na převod Vašich telefonních čísel a budeme Vás informovat o dalším postupu převodu čísel.

Všechny informace o ukončení a převodu služeb naleznete www.plus4u.net/mobile.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím telefonního čísla +420 221 400 553 nebo prostřednictvím zákaznícké linky O2 Family +420 841 117 118.
Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci a těšíme sa na spolupráci v rámci O2 Family.
Plus4U Mobile ve spolupráci s O2 Family

Inzerováno 05.06.2023
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pinky.23 6. 6. 2023 21:13

Tak jsem dnes čekala nějaký hovor z +4U a zatím nic. :-(. Tak uvidím zítra. Doufám, že ty nabídky které dostaneme budou pro nás uspokojivé. :-)
Pinky.23
Junior

Odeslat příspěvekod JJezevec 6. 6. 2023 21:29

Mám tarif A (149Kč)
Na stánkách o nabídce převodu se nachází také
Tarif PLUS4U 1 (150Kč)
Tarif PLUS4U 3
Tarif PLUS4U 4

Co je to za tarify? Dá se na ně také přejít?
JJezevec
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 6. 6. 2023 21:30

A stoji ti to na ten tyden az dva za to?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Letadlo 6. 6. 2023 21:48

Doufám, že ty nabídky které dostaneme budou pro nás uspokojivé.


Silně optimistické. Tipoval bych to na standardní nabídku O2F, co se na všechny valí všude. Proč jinak by trvali na cíleném volání a neposlali ceníky rovnou. Ať si každý vybere. V šediváckých (a poté "exkluzivních") dobách s tím neměli problém.

Dnes volali a nahrada Bone pro tlacitkac je 50min/49Kc nebo 100min/99Kc, oboje +100MB dat, minuta navic (a vsechny SMS) 1,5Kc. Nemecko je ale u O2F temer 3x drazsi.
A prevod na Twist pry nebude automaticky.


Zajímavé. Podle zmínky o Benu, to nebude pro zákazníka původních, "nevirtuálních" tarifů, že? Pro šediváky slibují něco jiného.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xharry 7. 6. 2023 08:49

Tak jsem kývl na FAMILY NEO Modrý za 599,-
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kohupa 7. 6. 2023 09:11

To se dalo čekat O2F :D Mám 2xC + 1xD Takže nejspíš to dopadne stejně.
kohupa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flegma_cz 7. 6. 2023 10:57

@Xharry
Takže klasická nabídka O2F, žádné speciální tarify.Předpokládám, že neomezeně s rychlostí 10 Mb/s.
flegma_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Xharry 7. 6. 2023 12:00

Klasika od O2F
Přílohy
Screenshot_20230607_101934_Drive.jpg
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 7. 6. 2023 12:14

Podle zmínky o Benu, to nebude pro zákazníka původních, "nevirtuálních" tarifů, že? Pro šediváky slibují něco jiného.

Ano, stejne jako kdykoliv predtim v tomto vlaknu je treba rozlisit "poskytování služeb společnosti Plus4U Mobile" a "poskytování telekomunikačních služeb virtuálního operátora Plus4U Mobile".
Prvni je sedivka, konci 30.6. a pri necinnosti vas prevede na Twist.
Virtual konci 31.7., pri necinnosti cislo zanika.
Nabidka O2F bude pro oba nejspis stejna a 'obycejna' (mimo treba mnou vyse zminenych tarifu).
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 7. 6. 2023 21:21

Aktualizováno: https://dotekomanie.cz/2023/06/virtual-4u-mobile-zrejme-konci/
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 6. 2023 21:28

A proč nezkusit akvizici od téčka? Na 3 měsíce sleva 50% ze všech paušálů a následné bezproblémové prodloužení slevy na 5 let... Lepší nabídku těžko najdete. Víc info ve vlákně Retenční nabídky T-mobile.
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron