Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Roger73 7. 9. 2014 13:20

Fíla: Možná jste mne úplně nepochopil. Já jsem nepsal, že nějaký operátor v ceníku uváděl odchylné roamingové ceny Švýcarska a Lichtenštejnska od Evropské unie (to je pochopitelné), ale rozdílné roamingové ceny mezi Švýcarskem a Lichtenštejnskem. A já jsem si myslel, že v LICH nejsou žádní samostatní mobilní operátoři, že de facto tvoří něco jako mobilní unii se Švýcarskem. Jak potom může být roaming v Lichtenštejnsku účtován jinak než ve Švýcarsku?
Takže zásadní potom není, že CH a LICH nejsou v EU, ale otázka, zda tyto státy skutečně tvoří tu telefonní unii (aspoň v mobilní oblasti).
No stále v tom teda jasno nemám.
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod slavo963 8. 9. 2014 19:36

www.the-s.i.d.y píše:tak se nekdy koukni na politickou mapu eu, mozna wikinu


Takovyhle brouky pytliky mam nejradeji... a jeste mu nekdo podekoval 8-D
Jenom to mudruje, neporadi a radsi odpovi zcela mimo misu a v konecnem vysledku je za hlupaka ;-)

Proc pote plati "EU" ceny v San Marinu a Lichtenstejnsku - pro brouka pytlika - taky nejsou v EU.

@Roger, prave emtecko ma rozdilne roamingove ceny ve Svycarsku a Lichtentejnsku
slavo963
Junior

Odeslat příspěvekod slavo963 9. 9. 2014 07:49

Jeho odpoved byla mimo, protoze nema pravdu a mapa EU a wikipedie mi nepomuze....zbytecna odpoved a trolling a snaha z nekoho udelat hlupaka. A jako moderator bys mel jeho post zmazat a ne mu dekovat...

Mne hned napadlo, ze jsou to staty mimo EU, ale to by museli byt ceny vyssi i v San Marinu, Lichten., Vatik.... Takze logiku v ceniku nehledej
slavo963
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 9. 9. 2014 14:53

Když se podívám do ceníku O2 na Švýcarsko a Monako, tak ani jedna není v zóně 1, tedy předpokládám, že to je díky spolupráci se zahraničními partnery. (nastavení O2)

http://www.o2.cz/osobni/roaming/

Pro tyto země využijte Opencall. http://www.opencall.cz/cz/s849/Ceny/c2235-Roaming

nebo http://www.eurekago.cz/, kde jsou příchozí hovory zdarma ve více než 50 zemích.
anonyni

Odeslat příspěvekod slavo963 9. 9. 2014 15:55

U emtecka mi nevedeli odpovedet...operatori pusobi dost amatersky, nepredstavi se, nemaji prehled, mam pocit, ze vse delaji manualne...

nejspise to bude jak pise pm81, proste to maji jak v 02 a otazku je potrebne nasmerovat tam...

do svycarska ani monaka se nechystam, ptal jsem se ze zvedavosti...

jinak, nekteri operatori vychazeji vstric "turistum" napr., ze Turecko zarazuji do EU tarifu, taky tak Cernou Horu, nebo Tunis a Egypt nemaji tak drahe ceny, jak napr. zbytek Afriky...

Ale nemuzem mit vsechno, ze jo, jinak jsem s emteckem spokojeny, za prijem hovoru 0,- jim ty Svajce odpoustim :-)
slavo963
Junior

Odeslat příspěvekod Petr T. 9. 9. 2014 23:42

Taky se Vám už týden nezobrazují ve výpisu nové hovory, SMS atd.?
Petr T.
Junior

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 9. 2014 08:41

ano posledni 4.9....ani faktura jeste neni k dizpozici...maji asi nejake problemy, min. tyden vsem blokli premium sms a nastavili infolimit na 0.-
slavo963
Junior

Odeslat příspěvekod dave67 12. 9. 2014 09:37

Už mají vše v pořádku? Chci k nim přenést 3 čísla. Jak dlouho trvá doručení SIMky? U One Mobile jsem se po půl roce nedočkal:))
dave67
Junior

Odeslat příspěvekod Petr T. 12. 9. 2014 12:12

Hovory atd. se už zase průběžně zobrazují. Nová faktura tam zatím není (minulý měsíc byla už 8.), ale myslím, že je někde uvedeno (VOP?), že ji vystaví do 15 dnů, takže jsou ještě pořád v limitu.

SIM dojde do 2 dnů (2 zkušenosti).
Petr T.
Junior

Odeslat příspěvekod slavo963 12. 9. 2014 15:49

Jo, hovory se aktualizuji..jinak problemy nejsou, telefonovat a smskovat jde...a komu chybi premium sms, staci zavolat a aktivovat
slavo963
Junior

Odeslat příspěvekod dave67 26. 9. 2014 10:44

Zajímavý tarif na vás vyskočí při objednávání SIMky - 80 minut za 88 Kč. Je tam i zvýhodněný tarif na smsky nebo data. V kombinaci s VPN za 50 Kč je to tarif za 138 Kč s 80 min. volání + volání do vlastní sítě zdarma.
dave67
Junior

Odeslat příspěvekod Petr T. 26. 9. 2014 21:04

A ve které fázi objednávání SIM Vám to vyskočilo? Já jsem to před chvílí cvičně zkoušel, dostal jsem se až do kroku 4/5 - "dokončit objednávku", a na nic takového jsem nenarazil. Dál jsem už pro jistotu nepokračoval ...
Petr T.
Junior

Odeslat příspěvekod dave67 27. 9. 2014 11:09

Nejspíš je to jen při přenosu čísla. Jaký je PIN u nové SIM? 1234 ani 0000 nefunguje... No nic, PIN je na vylamovací kartě:-o
dave67
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 12. 10. 2014 22:39

Tak bohuzel Premium SMSky lze u Emtecka aktivovat az po trech fakturach,
byl jsem zvykly pouzivat SMS jizdenky a ted cekat tri mesice, no nevim jestli nepujdu o dum dal. :roll:
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod slavo963 13. 10. 2014 16:45

Ja je uprosil a premiovky mi aktivovali na obou cislech. Historii jsem mel jedno fakturacni obdobi 65kc.(ale je pravda, ze jsem k nim prevedl cisla od vodafonu, kde jsem platil tarif 13 let, i kdyz jenom Odepis, mozna to melo vahu)

proto jak pisu, vsechno delaji rucne. Jinak, premiovky zrusili, protoze nekdo udajne udelal brutal sekyru.

Ale prezil bych to i bez nich, jde mi o ceny v roamingu, kde jsou bez konkurence( ve spojeni s callback odorikem galakticky vzdaleni od jakekoliv konkurence)
slavo963
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků