VOOCALL nejde CALLBACK

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gerisn 9. 7. 2021 09:59

Zdar lidi
Chtěl bych se zeptat někoho zkušenějšího. Používám VOOCALL cca 8 let a celkem spokojenost. Používám CALLBACK, tj. na stránkách zadám nejčastější čísla a dostanu k ním jiné číslo (910 xxx xxx), které prozvoním, ozve se obsazený tón, pověsím a zpět mi volá moje číslo. které zvednu a zároveň to vyzvání volanému. Jak jsem psal, celkem spokojenost. Takto jsem fungoval celou dobu s několika telefony, hloupými i chytrým. Jenže jsem si ten poslední rozbil a koupil nový REDMI9. A na něm mi CALLBACK nefunguje. Prozvoním číslo co mám přiděleno od VOOCALLu a ozve se obsazený tón, který telefon po pár tónech sám zavěsí. Jenže mi nikdo nevolá zpět. Na výpisu na účtu VOOCALL se mi objeví hovor - 0 Kč a CALLBACK (CB) hovor za - 0 Kč. Díval jsem se do nastavení telefonu, zda si neblokuji hovory vlastního čísla a neblokuji. Zkoušel jsem přehodit SIMku do druhé pozice a nic.
Volal jsem na podporu co mají na webu a nedovolal se. Jinak VOOCALL ostatním členům a známým funguje. Ještě mě napadlo vyzkoušet dát SIMku do jiného mobilu. Nemá někdo s tímto zkušenost? Nějaká rada? Díky
Gerisn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 9. 7. 2021 15:47

to fakt ještě dneska někdo používá? Ale k věci napadlo, mě jestli tam není špatná indentifikace volajícího? Že voocall nevidí, které číslo volá? Protože to je podle mě zásadní indetifikátor. Případně na to existovala i aplikace, ale nevím jestli se ještě dá stáhnout a funguje
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 9. 7. 2021 16:06

peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gerisn 10. 7. 2021 19:44

Zdar lidi
Tak tu aplikaci mám. Na starém telefonu fungovala. Na novém ne :C. Jinak díky za snahu.
Gerisn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 13. 7. 2021 09:33

Gerisn
a funguje voocall jako takový vůbec? já s nima měl problémy už před léty, asi bych to zkusil v jiném telefonu pro jistotu. A nebo se podíval po nějakém lepším řešení, dyť dnes se lze dostat na lepší ceny než jsou přes callback a je to bez starostí
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr T. 25. 4. 2022 21:13

VOOCALL dnes poslal e-mail, že k 31.12.2022 bude ukončeno poskytování veškerých služeb.

Jelikož se mi tam nashromážil kredit cca 600 Kč a využiju měsíčně tak sotva 10 Kč, odpověděl jsem dotazem, jestli bude nespotřebovaný kredit vracet. Došla automatická odpověď, že na tento e-mail nelze odpovídat a mám použít formulář podpory na http://www.voocall.cz. Takový se mi tam nějak nedaří najít :hm Hledám špatně?
Petr T.
Junior

Odeslat příspěvekod rssreader 26. 4. 2022 06:51

Kontakt je možný pouze přes tel.: +420 771 771 771 (9:00h - 17:00h v pracovní dny).
Dej info jak jsi pochodil, taky se mi tam nahromadilo pár stovek...
rssreader
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků