Motorola Edge 20 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 9. 2021 00:41

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Motorolaman 18. 10. 2021 12:18

Ahoj,
telefon mám a narazil jsem na problém s dotykem. Mám nalepené sklo, ale odezvy jsou někdy (cca tak v polovině obrazovky uprostřed) pomalejší. Prý to řeší nová aktualizace. Tu sice mám, ale problém přetrvává.

Máte s tím někdo zkušenost?

Jinak jsem s telefonem opravdu spokojený. Nikde se nic nepřehřívá, fotky super (tedy až na noc, ale do hospody to stačí a venku nevím, co bych fotil:))).

Telefon je krásně lehký, konečně mi netrhá kapsu. Výdrž na jedno nabití mě velmi mile překvapila. 1,5 dne na 4000 baterii je slušný výkon.

Mimo problémem s displejem vše funguje jak má. Krásně sedne do ruky. Mám ještě služební Sony a přehodil jsem si druhou simku raději do Motoroly. Prostě radost používat. Mám z předprodeje a po delší době kousek, který mě fakt baví...nemám 3,5 mm jack, ale to už dávno neřeším, bezdrát je v pohodě.
Motorolaman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 10. 2021 12:28

Ahoj, je asi škoda, že jsi tam lepil to sklo, poněvadž Motorola Edge 20 má GG3 což je hodně odolný typ, asi nejlepší do 5 já měl 2 Motoroly s tímto typem displeje bez skla a fólie přežily i lehčí pády a po celou dobu bez jediného škrábance na displeji
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Motorolaman 18. 10. 2021 12:37

Tak jasně, to máš pravdu. Zase na druhou stranu, mělo by vše fungovat i s ochranným sklem. Slíbili mi řešení přímo od Motoroly. To taky musím zmínit. Pokaždé, když jsem měl nějaký problém, většinou třeba stará simka apod., tak jsem snad u žádného jiného telefonu neměl tak dobrou podporu. Odpověď na dotaz do dvou dnů, většinou ihned vyřešeno.

Spíš mě ale zajímají zkušenosti dalších uživatelů. Nenašel jste někdo nějaký další problém? Tak nějak budou vánoce, všem z rodiny se telefon líbí....tak abych jich nekoupil pět a pak nelitoval:))). Díky za reakce.
Motorolaman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 18. 10. 2021 20:06

ja vidím stejnej problém folie.už z dob Lenova nemám folie a displej bez jakéhokoli škrábnutí. teď dostanu zase vyhružku od správce za názor ale kolega s jablkem prostě hned na novém mikroškrábance.jsou sice vidět jen pod uhlem ale pristě tam jsou. ted na novém ne ale uvidíme za měsíc/dva.doufám že už došlo k nápravě.
tak buť udělej formát a pak reklamace. v každém případě folii dole.
freddy158158
Junior