Motorola G41 a Always on display

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Martin Ma 20. 9. 2022 21:29

5uch píše:
Tom1122 píše:Všechny Motoroly jak s IPS tak s AMOLED notifikace zobrazí např. při lehkém pohybu telefonu a v momentu kdy dojde notifikace na mobil.


Hm... takže to není pravý Always on displej. Sice pomůže to rozsvícení při pohybu... ale člověk na telefon musí sahat, aby zkontroloval stav. Sice není třeba hledat tlačítko, ale ideální to není. A pokud vím, always on plnohodnotně nefunguje ani na Realme (nebo Xioami?) OLEDech. Takže plnohodnotný Always on jen na Samsungu? :hm

Škoda. V tomhle byla lepší ta barevná notifikační dioda na starších modelech.

Každopádně dík za vysvětlení. Asi to

Nick Cave píše:recenzí Motorol je na webu celkem dost...

Odkazy jsem prošel (dík)... aktuálních modelů střední třídy v těch recenzích moc není. Pozornost jde spíš na EDGE řadu.

Asi tak plnohodnotný AOD má patrně jen Samsung.
Xiaomi nevím ale na mém Realme se dá nastavit zda má displej svítit pořád nebo úsporný režim kdy se rozsvítí při notifikaci či dotyku nebo zvednutím telefonu.
Zobrazuje jinak hodiny datum stav baterie ale ikonky události tedy hovory,SMS, Messenger, WhatsApp spíš. jsou hrozně mrňave a nelze je nějak změnit ani zvětšit, taktéž není možné podržením otevřít či i odpovědět, tohle Moto display u Motorola co vím třeba umí a Samsungu jistě také.
Tajze Realme se sice může AOD pyšnit ale je téměř k ničemu a s Samsung nejde vůbec srovnat....proč to výrobce neudělá jinak netuším....u mého Realme 8 je to jak píšu a je to prakticky jediná věc která mi po třičtvrtě roce stále vasi jinak asi nic.
Martin Ma
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků