Motorola ZN5 ,, špičkový fotomobil ,, - Oficiální Thread

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sagafredo 13. 5. 2010 17:40

NO jo. to napovídani u psaní je super- veľmi si to pochvaľujem. Wifi pravdu povediac nepoužívam je to strašne pomalé . a asi preto som upozornenie o nedostatku pamati ešte nevidel. Akurát sem tam mi zamrzne keď uzavriem aplikáciu červeným tlačidlom a nie postupne... A tiež ma mrzí, že ak použijem ten tv kabel na prezeranie fotiek na veľkej plazme akosi nezvláda to delenie a fotky su rozmazané nekvalitne. Ale to je najmenej. ZN 5 je jedna stylová vecička a preto motorola je u mna na prvom mieste. len zial teraz vyvýjajú len dotykáče a to nemusím :D zrejme pôjdem na sony ericsson ako budúci mobil .
Sagafredo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mazo 16. 5. 2010 20:58

mne sa nielen supe klavesnica, ale odpadli mi aj tie polgulicky ktore oznacuju jednotlive klavesy. Samozrejme na tych najpouzivanejsich funkcnych klavesach pod displejom.

Vydrz mi sla v poslednej dobe rapidne dolu a niekedy ju nabijam kazdy vecer..inokedy vydrzi dve dni.

Nad nastupcom rozmyslam, ale netusim co to bude. Viem len co by mal vediet - dobry fotak (aj video), wifi, GPS....poradite? :)

OS som nikdy nemal, rovnako ako dokytovy displej...a tiez za to nechcem vysolit 500eur.
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josso 16. 5. 2010 23:46

na ZN5 mi po pol roku odisiel fotak, tak som potom kupil VE66 s ktorou som bol velmi spokojny - mala novsiu verziu linuxu ako ZN5 - nemrzla a bola ovela rychlejsia, fotak za denneho svetla ok ale ZN5 fotak nemal..keby sa mi nepokazil fotak ZN5 mam doteraz..ale vsetko zle je na nieco dobre - mam uz asi mesiac milestone a to je uplne ina liga - android je o niecom inom..
josso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinS65 17. 5. 2010 07:33

A jak je na tom foták? Ve srovnání s ZN5?
... kdo by to pořád řešil ...
-------------------------------------------------------------------------
Nehádej se s blbcem, stáhne tě na svou úroveň a tam vyhraje...
MartinS65
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josso 17. 5. 2010 09:50

fotak na milestone za denneho svetla je porovnatelny so ZN5, ale nema xenon prisvetlenie iba dve led, takze v tmavsich svetelnych podmienkach nespravi take foto ako ZN5..ZN5 je vo foteni bezkonkurencna..lenze s novsimi verziami androidu sa menia aj parametre milestonu, takze toto je otvorene v ramci moznosti hardweru..napozajtra google v amerike predstavuje 2.2 verziu androidu, v ktorej maju byt prevratne vylepsenia systemu..napr.prehravanie flash videa..
josso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sagafredo 17. 5. 2010 21:34

Zn5 má o čosi teraz začala baviť keď som objavil kúzlo Kodak galery myslím ten upload fotiek z mobilu cez Wifi na úćet v Kodaku.
Ve 66 sa mi tiez hrozne páči lenže keď som kupoval ZN5 VE 66 ešte nebola k dostaniu. Páči sa mi to kvalitné prevedenie a hlavne aj to kožene púzdro a tuším zadná strana mobilu je super jemne pogumovaná . škoda len že nemá GPS. Ale inak možna sa obrátim tento rok ešte na ňho.

Vám je hej keď máťe peňáze na Milestone hrozne sa mi páči aj keď je to gigant ale za tú cenu by som radšej bral skor niečo z dielne Sony Ericsson maju podarené kvalitné kúsky. Mileston je len taka čierna kocka akosi to nemá pravého motoroláckeho imagoveho ducha.
Sagafredo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mazo 18. 5. 2010 10:37

Ten fotak odisiel aj mne a viac ako polrok som nefotil. Potom som zacal skusat a niekedy pekne ostre fotky, inokedy *****. Tak som sa naucil ako mu pomoct aby fotil pekne :)
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josso 19. 5. 2010 15:49

dnes a oficialne v San Franciscu predstavuje android 2.2 a ja mam od vcera pretaktovany procesor v milestone na 1GHz..- to je uplna pecka - nie je o com..zabudnete na na ZN5 ak sa vam taketo nieco dostane do ruky..
josso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petroit 22. 6. 2010 10:07

Mam problem s pripojenim wifi. A sice 2 problemy. K me domaci siti se mi nedari pripojit, at uz nastavim sit bez zabezpeceni, WEB nebo WPA2-PSK. V kazdem pripade mi to napise, ze se k siti nepodarilo pripojit. I presto, ze heslo zadavam spravne :-/ Nevite co s tim?

Druha vec je, ze na Univerzite krome hesla je treba zadat i uzivatelske jmeno. Bohuzel me to k tomu vubec nepusti. Pta se to pouze na heslo. Nevite o nejake softwarove utilitce nebo je reseni nekde v pouhem nastaveni telefonu?
Well, we'll just have to cross that bridge when we come to it...
Petroit
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků