Motorola G5/G5Plus, Motorola G5S/G5SPlus - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hulller 10. 7. 2017 12:29

Ide o to, že sa mi nechce po kúpe telefónu hodiny hľadať nadstavby, aplikácie a módy, aby ten mobil mal funkcie na ktoré som zvyknutý. Nemám na to ani čas ani chuť. Preto je pre mňa to moto g5 zaujímavou voľbou, ale 100 ľudí 100 chutí.
American beer is like sex in the canoe, fucking close to water
hulller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 10. 7. 2017 15:03

Problem je ze nadstavby se nehledaji..To za A.Ty rozumni lide likviduji.
Za B pokud si myslis ze Android funguje stejne jako windows tudiz nic nebudes nastavovat si na omylu.Stejna blbost jako kdyz bych prechazel obracene.
Za C je radikalni rozdil pokud prechazi na novy telefon clovek znalej systemu,ja prave protoze nemam cas resit pi.oviny co vidim v kazdym druhym threadu lidi s huawei,samsung,sony, s jejich stock rom,tak kdyz menim model a ze je menim casto, nekdy jenom protoze se proste chci mrknout jak funguje tak za 50 minut tam mam cistej android,za dalsich 30 nastaveno k obrazu memu,vcetne app z minulyho modelu a pak pouzivam aniz bys mne jednou jedinkrat nekde videl s dotazem jak zprovoznit to nebo ono nebo proc to nebo nefunguje jak ma.Na to ja prave nemam cas :-)
Pokud ale vse co potrebuje clovek je sms,volani,web,FB,messenger,www,email,video,mp3, tak popravde je uplne upr.ele co si koupi,v nejhorsim vymeni launcher - minuta,dalsich deset minut vyber prehravacu a finito.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hulller 10. 7. 2017 15:39

Aby som sa vrátil k pôvodnej téme. Aké nedostatky má moto g5 podľa teba?
To bol jeden z dôvodov aj založenia tohto topicu, nielen zistiť plynulosť moto g5 s 2gb, ale tiež zistiť názory a skúsenosti iných na tento mobil
American beer is like sex in the canoe, fucking close to water
hulller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 7. 2017 21:19

Mam otazky kontrolni :
G5 ma vymenitelnou baterii a umoznuje zaroven pouzivat 2 x sim a k tomu jeste microSD ?

G5 Plus ma vymenitelnou baterii ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 7. 2017 21:48

Moto G5 - 2x nano sim + paměť. karta, vyměnitelná baterie

Moto G5 Plus - 2x nano sim + paměť. karta, nevyměnitelná baterie
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 11. 7. 2017 07:31

Ta Moto G 5 s 3 GB RAM se mi hodně líbí díky té vyndávací baterce a 2xsim + microSD a cena není špatná. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 7. 2017 09:09

re: huller
Mobil muze byt ze zlata, mit sebevymakanejsi ambient,allways on ale bez diody jsem v pasti,u mota bohuzel indikuje nabijeni,noc vic a nepomuze ani vymena fw.To bys pochopil az bys videl jak mam nastavenu vicebarevnou diodu,jsem dva metry od telefonu a presne vim co za notifikaci tam je.U minulyho jeste lepsi,cela brada mela pruh co byl jako dioda..
No a oprav mne,mam pocit ze neumi nfc ta verze bez plus,coz uz u mne silnej navyk,do kramu chodim bez karty i penezenky.Potom drobny drbky,baterka super ze je vydelavaci ale pod 3000+, never more..
Tech drbek je vice ale kdxz to shrnu,nerikam ze je to blbej kup,kazdej ma neco pres co nejede vlak ale jako minimum bych sehnal 3 giga verzi g5,misto g5 plus uz je jasna volba neco malo pridat a jit do Z,neprezil bych z principu ze mam osizenou variantu v pripade g5 co je v prodeji v cechach,sehnal bych si GB verzi.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hulller 11. 7. 2017 09:43

re: oooooooooo

na lumii 925 diodu nemam, glance screen mi staci, u moto g5 to nahradzaju moto notifikacie, takze to je ok
nfc som pouzil asi 3krat v zivote, takze to ozeliem
plusko je na mna uz prilis velke, aj tych 144mm dlzky u moto g5 je na hrane. strasne ma stve to slabe screen ratio, 65% je velmi malo. nad 3gb rozmyslam(sam si povedal, cisty android je rychly aj s 2gb)
ta modra verzia sa mi hrozne paci :-), skoda, ze je 2GB

preto ma zaujalo lenovo k6 power; velka baterka, dioda, len ten snimac odtlackov mohol byt vpredu

nokia 5 bol prvy kandidat, splnuje vsetko co som chcel, len ta velkost, 149mm dlzka je uz vazne vela na moje male ruky :-)
American beer is like sex in the canoe, fucking close to water
hulller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 7. 2017 10:00

Pred k6 power te varuji a to mam doma dva telefony z rady K.Za mne - dokud nevymenis firmware je to neuveritelnej zmetek,za druhe sikovne orizli veci ktery mela x3,vsechny lenova rady k z xek vychazeji,nekteri asi podivnosti fw berou klasicky - toto neni bug ale vlastnost,nicmene ja mam na firmware ponekud vyssi naroky.Zlaty g5..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 11. 7. 2017 17:32

https://www.patro.cz/produkt/1077221295 ... -dark-grey

Ještě dnes dopoledne měli u něj uvedeno skladem, k dodání do 24 hodin. Teď už se nedodává. Jak to asi bude s tou 3 GB RAM verzí v ČR nakonec ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hulller 11. 7. 2017 21:19

na slovenskej heureke je 3GB/16GB verzia dostupná v cca 26 obchodoch
inak dnes som si objednal 3GB/16GB gold za 174 €, čo je slušná cena myslím
American beer is like sex in the canoe, fucking close to water
hulller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 7. 2017 22:02

u nás jsou taky Moto G5 s 3GB RAM, ale jen Gold verze, Grey zatím nejsou
https://mobilni-telefony.heureka.cz/len ... 9152424958
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 12. 7. 2017 22:44

Tak za 174 euro to je paradni cena za 3 GB RAM verzi, to bych si jinkoupil hned taky, i kdyz momentalne mam 3 telefony :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků