Motorola Edge+ / Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 4. 2020 18:11

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 4. 2020 21:55

Nuuuudaaaaa
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 6. 2020 14:23

Motorola Edge+ je zklamání, se 108 Mpx fotí hůř než Galaxy S10+

Stojí hodně a průměrně fotí

Obrázek

[zdroj: mobilizujeme.cz)

-- 3. 6. 2020 16:06 --

Uživatelé proklínají Motorolu. Model Edge je předražený a nefunkční

Smartphone Motorola Edge je dostupnější alternativou vlajkového modelu Edge+. Na fórech se začínají ozývat první uživatelé, kteří nejsou s odladěním tohoto telefonu vůbec spokojení.

Čerství majitelé hlásí první problémy
V diskuzních sekcích na některých webech, jakými jsou například Wired, GSMArena apod. se to pomalu začíná kupit stížnostmi. Někteří si stěžují na ne zcela optimální odladěnost prostředí. Jiní tvrdí, že jim baterie s kapacitou 4 500 mAh doslova mizí před očima.

Jeden z uživatelů dokonce popisuje celou sérii problémů, které začínají zmíněnou baterkou a končí displejem se špatnou odezvou dotyku, nutností několikrát poklepat na ikonku aplikace než se otevře nebo samovolné zvyšování hlasitosti přehrávaného obsahu z YouTube.

Podle obšírného hodnocení na webu Wired také zjišťujeme, že ani jedna Motorola nemá přijímač 5GHz Wi-Fi a i reproduktory jsou podprůměrně. U telefonu za 16, respektive 33 tisíc korun bychom čekali reproduktory na úrovni.

Majitele Motoroly Edge ve Spojených státech pro změnu trápí potíže se signálem. Suma sumárum, nejde o nic tragického a Motorola není první ani poslední značkou, která na trh vypouští nedodělek, když to opravdu hodně přitáhneme za vlasy.

[zdroj: mobilizujeme.cz)

-- 2. 7. 2020 20:00 --

Na Youtube na kanále Techarena videorecenze telefonu Motorola Edge+ ^^
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 29. 10. 2020 07:52

Ahoj, někdo nějaké novější zkušenosti s EDGE? Pořád mne ten telefon láká, za 13k vypadá opravdu úžasně, nerozumím tomu, že na telefon je pouze jedna slovenská amatérská videorecenze, jinak nic. Vím, že byly problémy s displejem, týká se to i našeho trhu? Taky mne zajímá jak fotí. Jestli ho někdo máte, tak poprosím o zkušenosti. Děkuji
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 10. 2020 10:54

MojAndroid.sk je známý slovenský web, žádní amatéři, který přináší docela výstižné recenze telefonů, které naše weby neotestují vůbec anebo až za hodně dlouho po vydání
https://www.mojandroid.sk/recenzia-motorola-edge/

recenze na GSMarena
https://www.gsmarena.com/motorola_edge-review-2111.php
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 29. 10. 2020 15:40

Díky za odkaz na SK recenzi, velice mi pomohla v rozhodování, ten telefon se mi neskutečně líbí, ale ty fotografie, vypadají opravdu hrozně. Škoda. Díval jsem se na verzi +, která stojí fakt ranec a zde mi rozhodování ulehčilo to, že se jedná o 1 simkový telefon. Ač nerad, zůstanu při smyslech a jako outdoorově založený člověk se poohlédnu po něčem praktičtějším.
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 3. 2021 11:52

Vlajkovou Motorolu Edge+ lze nyní pořídit levněji. Cena spadla o několik tisíc

Nyní je možné jej zakoupit za 18 399 Kč
Alza.cz / Datart.cz / CZC.cz atd...

-- 25. 3. 2021 12:40 --

Překvapení. Motorola Edge s OLED displejem získává Android 11

Motorola vypustila aktualizaci pro loňský model Edge
Došlo k tomu dokonce dříve než v případě vlajkového modelu Edge+

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků