Motorola G9 Plus - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 12. 2020 18:01

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hamayaan 3. 1. 2021 10:48

Má již někdo osobní zkušenost?
hamayaan
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 1. 2021 16:26

Můj kámoš ho má :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkétaF 6. 1. 2021 13:35

Mám ji 4 dny a celkem spokojenost až na pár detailů.
Je to Android ONE pouze s MOTO nadstavbou a tak možná to co mi za drobnosti na ní vadí je tím.
Chybí mi možnost nastavení chytré WiFi. U starého Huaweie se automaticky doma zapla a v případě nedostupnosti domácí wifi vypla.
Některé aplikace fungují nepatrně jinak než u starého tel. Nedokážu posoudit zda je to tím novějším Androidem 10 aje to tak v pořádku, nebo je to nedostatek tohoto tel. Ale třeba aplikace spotify, kterou používám jednak na mobilu a pak také v zaměstnání na web prohlížeči.
U starého tel. se mě to zeptalo zda pokračovat v prohlížeči a po potvrzení již hrálo jen přes web. U tohoto oznamuje, že se přehrává i ve webu, ale v tel. nejde vypnout a tak se stále na pozadí přehrává a vybíjí baterii.
Moto gesta jsou fajn, ale mohli ponechat virtuální klávesu pro krok zpět. Přejetí prstem po displeji nefunguje vždy přesně.
Při telefonování se mi ze zatím uskutečněných cca 6 hovorů 4 přerušily (volaný vypadl). Bylo to vždy stejné číslo a tak těžko říci kde je chyba, nicméně starý tel. dosud na to číslo volal bezchybně. Baterie vydrží 1,5 dne. Čekala jsem víc. Zatím mně nic jiného nenapadá.
MarkétaF
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 1. 2021 16:11

@MarkétaF.
místo moto gesta jde dát klasická tlačítka vč. šipky zpět
Wifi se mi na Moto G7 Power samo vždycky odpojilo, když jsem se vzdálil, jaktože tady toto nefunguje?
Ad baterie: co by za to majitelé některých jiných smartphonů dali kdyby jim vydržel 1,5 dne :-) ale pro mne je to málo a tak půjdu do Moto G9 Power s 6000 mAh baterií ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkétaF 7. 1. 2021 12:25

Ano vím, že lze nastavit virtual tlačítka. Ale to nechci. Líbí se mi Moto gesta. Psala jsem pouze o jednom zpětném tlačítku. U Androidu 8 to tuším tak ještě bylo. Wifi mi u ikony zobrazí ,,?", ale jeví se k dál jako zapnuté byť bez signálu. Baterka dobrý. Ano čekala jsem víc, alespoň ty dva dny, ale 1,5 je stále lepší než sotva jeden den. Ale je super, že z 15% do plna je nabitý za 55 minut.
MarkétaF
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 1. 2021 08:03

Motorola Moto G9 Plus na českém trhu zlevňuje, jde o zajímavou slevu

Z původních 5 990 korun se nyní cena Moto G9 Plus dostala na ještě atraktivnějších 5 490 korun včetně DPH. Smartphone je s výraznou slevou k zakoupení například na eshopu prodejce Datart.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkétaF 11. 1. 2021 10:39

Já ji koupila 29.12. 2020 za 4990,- Kč v DATARTU. Ale měli u ní takto sníženou cenu snad jen ten jeden týden. Teď už ji mají zase za 5 490,- Kč a za tuto cenu ji měl DATART už před vánoci.
MarkétaF
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 1. 2021 21:48

Motorola G9 Plus, nyní akce v Electroworldu zdarma BT sluchátka Motorola Escape 220 a další sleva po zadání kódu EW100
https://www.electroworld.cz/motorola-moto-g9-plus-modry
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkétaF 18. 1. 2021 15:15

Ještě bych tady ráda požádala o radu?
Motorola G9 plus se mi nechce přes bluetooth spojit s mou Hifi soustavou. Co se s tím dá dělat? Byla jsem zvyklá přes telefon si streemovat do hifi muziku. Můj dřívější Huawei a ještě
starší Samsung se připojovali bez problému. Hifi je 5 let starý Philips. Vyšší třídy bluetooth by přeci měli být s nižšími kompatibilní.
A potom ještě jeden dotaz. Na ochranu displeje je lepší tvrzené sklo, nebo folie? Osobně jsem byla přesvědčena, že sklo, Ale už ve dvouch Datartech se mě snažili přesvědčit, že oni mají ,,speciální folii", kterou dělají na míru a že je lepší než sklo.
Díky.
MarkétaF
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 1. 2021 15:54

měl jsem kdysi Lenovo Phab2 Plus a to se také velmi těžko párovalo s Pioneerem, musel jsem to zkoušet velmi dlouho až to nakonec jakž takž fungovalo, poté jsem měl 2 Motoroly a tam se to párovalo okamžitě

Tvrzené sklo lépe ochrání při pádu na displej myslím
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 18. 1. 2021 17:54

a kdyz sme tak u toho, jaka znacka skel je v pomeru cena/vykon dle Vas uchazejici??
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 1. 2021 17:59

už se to tady kdysi řešilo, stačí z Aliexpressu z nějakého známějšího obchodu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 18. 1. 2021 18:42

uz ste tady nekdo resil agresivitu lepidla na tom skle? Je to vzdy OK. nenarusi to treba display? chapu, proto je to na display,ale jak znamo papir snese vse.-). Sice ciste hypoteticka otazka,
ale nemohlo by to treba nejak poskodit vrstvu?
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 18. 1. 2021 18:50

lepidla? tam žadne není.
sam ale nikdy žadne nedavam. Motorola nikdy zadna ani škrabanec.
zeda. jeden.. malej .. dirka .. mikroskopická .. ale za to muže okuje od svářeni.fakt. ma mou duši,na psí uši :-D
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků