FlashBackup "Critical Error 84"

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sajoman 17. 3. 2006 09:29

Ahojte, nestretol sa niekto z Vas s chybou "Critical Error 84" pri zalohovani L7 flashky cez FlashBackup :?:

Z webu som stiahol novy MonsterFirmwarePack pre L7 od Cingularu z USA s iTunes. Ten firmware by som rad prepalil namiesto Orange, co mi dost nevyhovuje, precital som si niekolko for, predtym vsak kazdy odporuca urobit zalohu cez FlashBackup, a prave tu nastava problem.

P2K ovladace mam OK, FlashBackup zdetekuje phone ako L7, ked dam "Create Backup" tak sa mobil prepne do "BootLoader" modu a po chvilke mi vypise chybu "Critical Error 84", nestretol sa z vas niekedy s tym?

FlashBackup som skusal verzie 2.5 aj 2.62, ziadna z nich mi neurobila "Backup".

Please Help, vdaka.
Naposledy upravil sajoman dne 17. 3. 2006 11:11, celkově upraveno 2
sajoman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrochotiger 17. 3. 2006 10:29

aj mne spravilo presne to iste nechcem sa pustit do prepalovania softwaru bez backup ale neviem co s tym robit
hrochotiger
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salex 17. 3. 2006 16:32

L7 je nejak problém zálohovať cez flashbackup skús to cez RAMDLR
salex
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wapman 17. 3. 2006 17:13

zatial sa to neda ani cez flasbackup ani ramldr! jedine cez SmartClip (je to kablik s nejakymi suciastkami) stoji par sto dolarov! mozno za nejaky cas vyjde nejaky soft,no zatial len bez zalohy mozete flashovat. ten Cingular soft je fajn, vcera som ho nahodil! ale pripravte sa s obtiaznym spustanim p2k programov lebo v cingulari nenajdete Conectivity\DataFax!
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod mave 17. 3. 2006 19:31

a nema nahodou ten cingular iny boot loader ako europska verzia telefonu?? ten data fax by sa mohol dat aktivovat editovanim seemov ale ten soft od cingularu som neskusal nahodit vravis ze to zbehlo bez problemov? ak hej co tam je ine ako v povodonom firmware od motoroly?
mave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wapman 17. 3. 2006 22:49

ved pisem ze tento cingular je prerobeny na eu.verziu, takze pre nas bootloader! zmeny? pam.kartu nemam takze umna to nic extra. mozes si z netu stahovat hudbu,hry,obrazky,atd. funguje autoupdate casu, inaksie su obrazky, vyzv. melodie,ine hry. funkcie su trochu okliestene,prehadzane! napr. nahravanie videa mas len pod zlozkou video,chyba v zlozke conectivity DataFax. pribudlo AIM, ICQ,YAHOO! vzhladovo vyzeralepsie!
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod wapman 17. 3. 2006 22:59

stiahnete z http://www.motox.info (je to motox flaslash) treba sa zaregistrovat!free
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod mave 18. 3. 2006 11:06

oukej pridem domof a skusam
mave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod =<AsToN>= 18. 3. 2006 12:40

uz som si ho nahodil ale ako to mam potom pripojit k PC ked v menu neni pripojenie data/fax??? :?: :|
=<AsToN>=
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mave 18. 3. 2006 16:21

mne sa napojil v pohode
mave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mave 18. 3. 2006 17:30

dal som si to naspat na povodny nejak mi nesedel zablokoval niektore funkcie a jedinu vyhodu co mal bolo icq treba pockat na daky menu editor pre L7 a nahodit tam ten IM so vsetkymi funkciami
mave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buban 18. 3. 2006 17:33

mate prosim nekdo odkaz na nejaky funkcni flashbackup? co jsem stahnul mi zatim nefungovalo sel otevrit ale byl bez popisku v cem by moh byt problem?
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mave 19. 3. 2006 12:07

L7 sa zatial neda zalohovat
mave
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků