Nejlepší MP pro Motorolu L7

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod wapman 28. 9. 2007 19:08

Na yuvetovej stranke najdes upraveny seem na zmenu nazvu z v360 na L7. Popr.ti to josso posle,alebo ak to ma niekto poruke.
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod wenuna 29. 9. 2007 09:03

ok, to by bylo dobry, a to mi pak ty kontakty pujdou vytahnout z ty zalohy? No zkusit se to muze........ DIk
Jo, neumim angl., nemuzes sem hodit link na ten seem? Diky
wenuna
Junior

Odeslat příspěvekod wapman 29. 9. 2007 14:36

Mozem ale az vecer,ak to zatial neporiesis. Jasom mal problemy s p2kAdvancedEditorom no a po zmene seemu to rozpoznalo ako L7.
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod wapman 29. 9. 2007 20:57

mas tie seemy v maily
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod wenuna 29. 9. 2007 21:21

wapmane, jsi moooc hodnej, ale ja na mailu nic nemam, vazne ne, koukal jsem ted ve 21:20. Tak prosim jeste jednou, dikec......
wenuna
Junior

Odeslat příspěvekod wapman 30. 9. 2007 20:59

tak som to hodil na rapid: http://rapidshare.com/files/59348845/seem.rar
00117 mas na zmenu nazvu z V360naL7,a seem 005b je key maping aby si mal rozlozenie klaves z L7 a nie z V360,seem 005b pouzi ak ti to bude blbnut,inak nemusis.
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod wenuna 30. 9. 2007 21:59

thx wapmane, dneska jsem v praci, zitra se na to mrknu :-) . Asi jsem nerekl, ze jsem uplny amater, zatim sice nevim, jak se to dela s tema seemama, ale snad si s tim nejak poradim. Co myslis tim rozlozenim klaves taky nejak nepobiram, ale asi to, aby fungovaly tak, jak maji, vid? Ja myslim, ze jsem si zkousel nastavit klavesu smart a ta nefungovala, tak to bylo asi ono. Zatim tam mam zpet origo FW, pac jsem ty kontakty prece jen potreboval :-)) Diky mockrat za vse, za podporu........
wenuna
Junior

Odeslat příspěvekod wenuna 6. 10. 2007 20:16

Ahoj, tak vse vyresene, s vasi pomoci, za kterou mockrat diky, konecne tel. vypada k obrazu memu, jeste to neni vse, ale uz je to vyrazne lepsi.... DIKY!!! Vypada to, ze jsem od vas docela zaucen :-)). Ted jeste musim nekde pohledat, jak na ty stale zapnute dorucenky, automaticky zamek klaves atd. Jinak si uz davam i skiny, DRM taky, parada. Jeste jednou za vse mnohokrat DIKY........ :-)
wenuna
Junior

Předchozí stránka