Nejlepší MP pro Motorolu L7

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Martas06 21. 2. 2007 18:49

Jaky je podle vas nejlepsi "MonsterPack" (Tuningovy Firmware) pro Motorolu SLVR L7?

Chtel bych si nejaky do telefonu nahrat.

Jako jeden z nejlepsich je zminovany "L7V Dark&Sity Final ACR RB"
(Jestli mate nekdo SCREENy dejte je sem.)

Schopne vypada i tento: "art2d2tx's MP" http://www.modmymoto.com/forums/downloa ... le&id=1811

Hezjky vypada i "iMod" zde:http://www.modmymoto.com/forums/downloads.php?do=file&id=2734

Pak jsem nasel soubory typu DMR ktere se nahraji na stavajici FW a upravi ikony,indikatory listy apod.

"iPhone v1.2" Premeni L7 na iPhone
http://www.modmymoto.com/forums/downloa ... le&id=2743

"JTX DRM Release V1"
Zmeni pouze stavove listy a indikatory

Mate nekdo s temito MP a DMR blizsi zkusenosti? Co se tyka stability,rychlosti(U Dark&Sity je pry nejlepsi) a hlavne jestli kdyz nahraji cesky LP (LanguagePack 002F) bude tento fungovat?....nektere MP maji totiz odlisne fonty
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mazo 21. 2. 2007 21:51

fonty obsahuju LP a nie MP
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 21. 2. 2007 22:11

mazo píše:fonty obsahuju LP a nie MP

Jasbe...MP ma LP zabudovany v sobe,ale vetsinou bez CJ.Bojim se toho ze kdyz tam 002F nahraji nektere texty budou spatne zobrazene (vypada to ze o vikendu budu trochu experimentova)
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod *f* 21. 2. 2007 22:42

ja mam art2d2tx's MP a som s nim uplne spokojny, pouzivam ho uz zo 3 mesiace, ma rychle menu :)
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yoshitoshi 22. 2. 2007 13:03

Delší dobu mám v L7ičce YuedMod v1.8 a jsem taky naprosto spokojeny..http://yuetblog.blogspot.com/2006/10/yu ... ml...chyba co jsem spozoroval je ze nejde nastavit smart tlacitko( ale to uz snad v dalši verzi (kterou slibil ze vyda co nejdriv) pujde)..je to solidni MP..ani neobsahuje CG4 (LP).. takže ti v mobilu zustane čeština kterou tam máš ;-)
yoshitoshi
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 23. 2. 2007 22:07

No vypada slibne...diky! :wink:
Jak je na tom s rychlosti?...je O.K? :)
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod *f* 24. 2. 2007 11:29

no kedze je to ABR firmware tak v rychlosi nebude na poprednych miestach, najrychlejsie firmwary su DER a DCR, neumoznuju vsak nastavenie zvonenia z pamatovej karty
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 24. 2. 2007 11:33

YuedMod v1.8 je ABR verze? Mam ted standartni posledni verzi DCR (R4513 G 08.B7.DCR RB) a rychlost je O.K....tak nevim.. :hm.
Onen MP by mi prakticky prinesl jen nove ikony,ktere se mi az tak moc nelibi(ve stylu MacOS)
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod *f* 24. 2. 2007 11:35

dcr verziu yuetmodu?
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 24. 2. 2007 11:40

No jestli je,nevim...Verze kterou jsem uvedl je DCR FW cisty bez jakychkoliv uprav,standartni od motoroly.Ted stahuji z modymoto.com MP s nazvem iMOD kde jsou ikony a prostredi ve stylu iPhone(vypada fakt pekne) je to taky ABR ale treba bude v pohode.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 24. 2. 2007 11:50

Uz jsem zde nasel FB3 a chystam se udelat zalohu ve formatu SHX. jako maji FW.
Poradi mi presne nekdo jak na to?

Proste kdybych se chtel z MP vratit na cisty FW,ze bych to jenom nahral jako FW a obnovil si veskere soubory,kontakty a nastaveni v L7ce.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mazo 24. 2. 2007 12:05

V FB3 je dolezite aby si mal spravne zvoleny model v pravom hornom rohu :!: :!: :!:
No a vytvorenie zalohy je jednoduche cez zalozku "READ DATA".
A daj pozor na tu zalohu flexu, teda ci mas registrovanu verziu...
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *f* 24. 2. 2007 12:07

ovladanie a vytvorenie zalohy vo FB je intuitivne podla mna - nastavis cestu kam sa ti ma zalohovat, vyberies profil telefonu, v sekcii read data vyznacis vsetky CG (pozor na neregistrovanu verziu FB, ten nevytvara zalohu flexu - CG2), zvolis format zalohy, najlepsie asi .shx. Na modmymoto.com v sekcii guides je navod aj so screenmi, takze keby si mal problemy tak napr. aj tam si to mozes checknut.

Inak ked si teraz zazalohujes tak potom po obnoveni zalohy sa ti telefon vrati presne do toho isteho stavu ako je v case vytvarania zalohy tj aj s kontaktmi, sms, zmeskanymi hovormi atd...proste setko
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 24. 2. 2007 12:10

No FB3 mam registrovany.Mrkni na SCREEN,mam to nastavene spravne? vcetne formatu SHX?

Stacit ted stisknout ReadData a zalohovat? (no a pripojit telefon v BOOT modu samozejme...*+ a Cerv. Telefon)

Obrázek
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod *f* 24. 2. 2007 12:15

JJ malo by to byt ok, este odskrtni to Cut empty bytes at the end of code groups.

btw. mne telefon pri zalohe FB sam prepina do Bootloaderu ;)
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků