Problém, prosím pomozte, díky :-)

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod lukna 6. 8. 2007 16:49

Instaloval jsem si skiny do telefonu pomocí Skins manageru. Dal jsem upravit mma_ucp, jenž mi pak zpřeházelo veškeré položky v menu. Tak jsem to chtěl dát zpět pomocí příkazu "Delete" a poté jsem restartoval telefon. No a telefon se mi stále restartuje a nechce se spustit, v čem je problém? Pokud dobře rozumím anglicky, tak u příkazu "Delete" bylo psáno, že se staré menu obnoví z mma_dcp...
lukna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _peper 6. 8. 2007 17:07

Vždy při jakémkoliv přehrávání je nejlepší udělat si vždy zálohu, třeba i toho mma_ucp, tak Fw. Ani jednu zálohu předpokládám nemáš. Takže asi nezbyde nic jiného než přehrátí Fw. Pokud se ti podáří zapnout telfon bez restartu můžeš nahrát mma_ucp zpět.
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lukna 6. 8. 2007 18:49

No jo, ale jak ten fw přehrát, když ani nemůžu připojit telefon k PC, protože nejde zapnout.
lukna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pade 6. 8. 2007 19:06

dej ho do bootloaderu, stlač a podrž současne hvezdičku, krížek a červené, pak pripoj a flashuj
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lukna 6. 8. 2007 20:03

no tak do bootloaderu jsem se dostal a pokoušel jsem se přehrát fw z mého původního R4513_G_08.B7.DCR_RB na R4513_G_08.B7.AER_RMCG1 a při posílání CG1 mi telefon napsal hlášku "Critical Error 84" a pak se přepl na hlavní obrazovku Boot Loaderu a tam mi kromě hlášení o verzi firmwaru napsal "PHONE CODE SIG ERROR:"
:(
lukna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pade 6. 8. 2007 20:38

zkus jiný, a zkus jiný program, Buď RSD lite, nebo Flashbackup3
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod buban 6. 8. 2007 20:56

Ach jo,zas jeden co rychlejc flashoval,nez premejslel :? ,milionkrat se tu resily problemy s AER firmwary na L7 :twisted: kdyz uz by se ti to povedlo,tak uz jiny fw nez AER nenahrajes,ted uz ti nezbyva nez zkouset a doufat,ze se nejaky chyti a jak psal pade vyzkousej vic programu
buban
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lukna 6. 8. 2007 21:02

zkusil jsem FlashBackup 3, RSD Lite 3.8. a MultiFlashFlex a nepochodil jsem ani v jednom... :(
přikládám log z RSD Lite, možná to někomu pomůže

20:57:27, August 06, 2007
Line: 3945
ERROR: Phone[0000]: An error occurred while opening software image file.
File: Z:\test_dev_usb\flash\code\flashdll\PST_FP_FlashThread.cpp
Device ID: 0
lukna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buban 6. 8. 2007 21:14

vyzkousej i jiny MP nez ten co jsi nahraval puvodne
buban
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wapman 6. 8. 2007 21:51

P2KeasyTool3.9 s tymto preflashuj fon a mas po probleme.
wapman
wapman
Junior