Motorola Razr V3

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod davesport 7. 8. 2005 20:19

Jaké máte zkušenosti?
davesport
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .::Terinka::. 8. 8. 2005 08:55

Nic moc... Potrebovala bych vedet prosim jak se vypina u Motoroly Razr V3 T9. Nemuyu na to prijit dekuji.
.::Terinka::.
Junior

Odeslat příspěvekod Taly(smazano) 8. 8. 2005 09:05

V3 mám asi 14 dní a jsem s ním spokojený. Není to žádný super vybavený telefon a vím, že za stejné peníze mohu mít lépe vybavený mobil, ale většina lidí ho kupuje kvůli vzhledu, takže mu nějaké ty nedostatky odpustí. To je i můj případ. Pokud se líbí, nemůžete šlápnout vedle.
:D
Taly(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Shi-So 8. 8. 2005 13:50

Chtel jsem se zeptat ,co se stane s SMS kdyz telefon v pulce psani zavru.Ulozi se nekam?A jeste jsem chtel vedet kolik SMS muzu napsat naraz?Myslim tim zda zvladne telefon rozdelit jednu dlouhou zpravu treba do 4 SMS a odeslat?
Shi-So
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 8. 8. 2005 14:03

lol, Terinko, Stačí si otevřít návod.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .::Terinka::. 8. 8. 2005 14:15

Ja ho mam jen v anglictine... a moc anglicky neumim... koukala jsem tam ale nic... chjo :-(
.::Terinka::.
Junior

Odeslat příspěvekod .::Terinka::. 8. 8. 2005 14:19

Kdo ji ma??? at se podiva do navodu jak se vypina... stve me to nemuzu napsat ani blbou smsku...ja ji tam nechci... porad te nekdo... pls
.::Terinka::.
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 8. 8. 2005 14:31

Možná jiná možnost je naučit se psát s T9. Nebo tu T9 zkus vypnout, u Siemensů je to například přepínáním křížkem #
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .::Terinka::. 8. 8. 2005 14:39

nee proste to nejde... ale musi to nejak jit vypnout ne? to neni mozny...
.::Terinka::.
Junior

Odeslat příspěvekod Schapp 8. 8. 2005 14:40

Vypneš to docela jednoduše-najeď až do psaní SMS, stiskni prostřední kontextovou klávesu a v menu vyber ´Způsob psaní´ - základní nastavení musíš pak změnit na ´Rozšířený TAP´ - Další nastavení na cokoli jinýho :) mezi těmito dvěma pak přepínáš křížkem během psaní, ale vždycky ti to nabídne základně datlování.
Jo a poznámka: Razr má iTAP, ne T9 :)
Schapp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .::Terinka::. 8. 8. 2005 14:52

DEKUJU!!! a jeste jeden dotaz... zakladni psani tam mam iTAp češtinu a pa jeste TAP češtinu jakej je v tom rozdil??dik
.::Terinka::.
Junior

Odeslat příspěvekod Schapp 8. 8. 2005 14:59

´TAP čeština´ je stejná jako ´rozšířený TAP´, rozdíl jsem vůbec nepochopil ... a ´iTAP čeština´ = predikce (právě ta "T9").. :D
Schapp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .::Terinka::. 8. 8. 2005 15:00

acha... tak proc to tam je kdyz je to stejne... chjo... nacham si radeji ten rozsireny TAP... tak ti moc dekuji...ty ho mas ten telefon??
.::Terinka::.
Junior

Odeslat příspěvekod Schapp 8. 8. 2005 15:04

Jo, taky. Docela mě šokovalo, že nejde v maticově uspořádaným základním menu spustit nějakou položku stisknutím číselnýho tlačítka, ale vždycky musím najet směrovou klávesou a potvrdit středem ... nebo je to chyba firmware ...?
Schapp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .::Terinka::. 8. 8. 2005 15:06

Ja ho mam od vcera... :-) tak se me hlavne na nic neptej protoze jsem se s nim moc jeste neseznamila:-) a vyhovuje ti? jakej mas? ja mam cernej... a za kolik jsi ho koupil??
.::Terinka::.
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků