Máte někdo Motorolu V635 ???

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Just_me 17. 4. 2005 11:49

Dobrej

Chtěl bych se zeptat, co je v základnim balení Motorky v635
a jestli to má nějaké vady a tal... Děkuji
Just_me
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plm123 18. 4. 2005 16:14

Vnitřní paměť 11MB, dodávaná karta 32MB, SW a kabel je přiložen.
Fotografie jsou docela slušné. Kryty a klouby drží pevně (zatím), reproduktor nechrastí (viz jedna recenze). Dodávaná sluchátka jsou docela slušně hrající špunty. Telefon přehrává MP3 velmi slušně, nepřehraje však libovolné MP3. Hledání v seznamu je po dlouhé době (u Motoroly) zase příjemné. Pokud nastavím ID vyzvánění, tak stále se takto hlásí i SMS (viz předchozí Motoroly).
Zatím mi nefunguje přístup na wap (hlásí, že že typ souboru není rozpoznán - neumí html ani ajko přílohy emailů). Tento problém byl popisován i na jedné slovenské diskuzi. Proti předchozím véčkům od Mot. je lepší displej při správné volbě tématu je i na sluníčku čitelný. Naprosto super je zvuk a hlasitost při telefonování. Tzv. blesk je použitelný při fotografování z blízka a hlavně jako příležitostná svítilna je skvělý. Při připojení k PC může být externí karta viditelná jako další disk. Přenos dat je však celkem pomalý.
EDGE funguje, žádné zázraky se mi z toho nepodařilo vyloudit (stahování až 14k), ale mění se to jako u GPRS zřejmě podle stavu příslušné BTS. Výměnné kryty jsou zřejmě shodné s V600, V620.
plm123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Just_me 18. 4. 2005 16:33

Díky moc :tleskani !! A co znamená to "nepřehraje však libovolné mp3" ???
Ještě bych se chtěl zeptat, jak nahlas přehrává reproduktor (bez sluchátek) ty empétrojky. Ješt jednou DIK za "vyčerpávající"odpověď :wink:
Just_me
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plm123 18. 4. 2005 20:58

Z mp3, které mám v "archivu" mi hraje jen jedno cd, které má tyto parametry: konstantní datový tok 192 kbps/44kHz. Ostatní s proměnným datovým tokem nefungují. Přesnější informace nemám.
Reproduktor hraje opravdu nahlas a nezkresleně, lze poslouchat (výšky jsou velmi slušné, hloubky samozřejmě slabé). Možno srovnat třeba s reproduktory v notebooku.
plm123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 18. 4. 2005 21:36

No doufám že tohle nebude dělat páč jinak ho nechcu!!!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xfantasy 11. 5. 2005 11:03

A co výdrž baterky?Mam SX1 a tam je to otřes.Max 3 dny při minimu práce,max dva dny při občasných MP3 při cestě do práce....

Uvažuju o E398 ,V635 popřípadě i o SE S700.Hlavní je displej,baterka a zvuk a rychlost...
Xfantasy
Junior

Odeslat příspěvekod Petsa 11. 5. 2005 13:58

Dlouho jsem o ni premyslel taky... ale nakonec jsem si rek ze to nema cenu a koupil 1GB MP3 prehravac zvlast... a myslim ze jsem udelal dobre... je krasna vec mit vse v jednom ale dnesni stroje na to jeste nejsou prizpusobeny nebo jsou hodne drahe...

hlavni duvod pro zvoleni externiho MP3 prehravace byla yvdrz baterky a nahrani 256MB MPtrojek do mobilu trva desne dlouho...
Petsa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Just_me 11. 5. 2005 18:50

Dlouho sem se rozmejšlel mezi v635, E398 a S700. Vyhrál to S700. Bomba display, super foták + lampička. MP3 jsou do sluchátek lepší než z mého externího MP3 přehrávače za 6999 (v DATARTU) Výdrž tak 5 - 6 dní. Já používám hodně multimédia, takže tak 2 - 3 dny... Nemám co dodat...
Just_me
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xfantasy 12. 5. 2005 10:11

Tak to já na tom jsem podobně.Taky se rozhoduju mezi v635 E398 a S700.Co tak tejden bádám a čtu tak to vyhraje S700.U nás ji mají za 10500,- takže mě to vyjde na stejný prachy jako SX1 (kupoval sem ho za desítku) kterej reklamuju.

Jsem mile překvapen že vydrží tak dlouho.SX byl max 3 dny.
Xfantasy
Junior

Odeslat příspěvekod Just_me 14. 5. 2005 15:57

To Xfantasy : Jestli se chceš na něco zeptat ohledně S700 tak piš na e-mail (mám ho pod podpisem) nebo sem, ale e-mailem to bude rychlejší. Zatim sem na S700 nenašel žádnou chybu, leda display je náchylnej k obtiskům ruky, ale stačí jedno přejetí trikem a je to v poho...

To Petsa : to sis měl spíš koupit n-gage nebo MPx200. Ty maj klasický Usb konektory a je to stejně rychlý jako u Exter. MP3 přehrávače...
Just_me
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plm123 14. 5. 2005 18:43

Co je v dodávce jsem již před časem napsal v této diskuzi.
Jediný problém, který jsem tu také již ventiloval je, že se mi nepovedlo nastavit wap přes GPRS Eurotelu. Neporadila motorola, eurotel ani servis (zjistil jsem, že nejsem sám).
Nějaké infomace jsou také v diskuzi na http://www.mojemotorola.cz.
plm123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AiR 26. 5. 2005 08:29

Tato motorka by mela mit email klient s podporou SSL, zkousel nekdo jestli to funguje? Diky ;)
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod taag 15. 6. 2005 14:19

Prosím o sdělení co je obsahem balení V635. Dík
taag
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků