Honor View 20 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 7. 2020 14:55

Nejnovější Magic UI 3.1 dostává také Honor View 20

Je důležité zmínit, že se aktualizace objevuje a uvolňuje postupně. Pokud ji máte dostupnou (jedná se o verzi 10.1.0.211), doporučuje se jí stahovat pomocí stabilního Wi-Fi připojení. Velikost instalačního balíčku je zhruba 4,8 GB a přináší mnoho změn, týkající se například režimu více oken, lepšího zabezpečení systému, integrace chytrého asistenta či třeba chytrého módu nabíjení, jak uvádí server Huawei Central.

Co je nového?
Novinkou je integrace inteligentního režimu nabíjení, které omezuje opotřebování baterie tím, že se přizpůsobí vašemu každodennímu nabíjení díky umělé inteligenci. Zabraňuje tak přehřívání a přebíjení baterie. Funkce je aktivována ve výchozím nastavení.

Jako pomocník nově poslouží Huawei asistent, který je k dispozici na domovské obrazovce a poskytuje inteligentní připomenutí personalizovaných zpráv a veškerého obsahu.

Je umožněno přímé čtení a upravování souborů z notebooku v telefonu. K dispozici je také sdílení oznámení z telefonu či synchronizace.

Více oken umožní snadný přístup k více úlohám v režimu rozdělené obrazovky. Můžete tak odesílat zprávy a chatovat v režimu plovoucího okna, i když zrovna hrajete hry či sledujete film.

[Zdroj: mobilizujeme.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snoop69 6. 8. 2020 19:31

Dnes jsem si všiml, že se hovory přestali nahrávat :hm Poslední nahraný hovor 11.7. a dalši hovor 13.7. a ten už nahraný není. Ten den mi přišla aktualizace.

edit: na Huawei foru se píše toto ( překlad google )

Aktualizace pro uživatele EMUI 10 a 10.1:
Pokud jste již upgradovali na EMUI 10 / Android 10, aniž byste nejprve nainstalovali APK pro nahrávání hovorů, nebudete moci používat funkci nahrávání hovorů.

Nahrávání hovorů bylo v EMUI 10.1 trvale zablokováno a v tuto chvíli neexistuje žádné řešení

Stále však existuje způsob, jak nainstalovat APK. Budete muset snížit verzi své EMUI na EMUI 9.1 / 9 / .0 a nejprve nainstalovat APK nahrávání hovorů a po instalaci můžete svůj chytrý telefon Huawei znovu upgradovat na EMUI 10.

Všimněte si, že kdykoli provedete reset, ztratíte možnost nahrávání hovorů Huawei a budete muset opakovat stejný postup, abyste aktivovali možnost nahrávání hovorů.


Co myslí tím resetem ? Já měl aplikaci před aktualizací na 10.1. nainstalovanou a stejně nahrávání nefunguje i když v nastavení hovorů mám tuto funkci povolenou.

-- 8. 8. 2020 15:09 --

Dokáže mi někdo poradit jak udělat downgrade na verzi 9.1 ? Všude jsou postupy na HiSuite, ale mě tam chybí volba Switch to Other Version a jen píše, že mám systém aktuální :roll:
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 10. 2020 11:46

Nová aktualizace: 10.1.0.235 a jeho celková velikost balíčku je ideálních 134 MB. Zářijové bezpečnostní záplaty.

-- 20. 11. 2020 13:01 --

Honor View 20 obdržel velkou aktualizaci: přichází na Magic UI 3.1 v nové verzi 10.1.0.170. + Říjnové bezpečnostní záplaty.

-- 30. 3. 2021 08:39 --

Honor View 20 obdržel novou aktualizaci: Magic UI 4 má 1,81GB
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snoop69 2. 4. 2021 17:47

Mě nabízí aktualizaci jen když v aplikaci Podpora nastavím zemi na Hongkong. Kamarádka aktualizovala na 10.0.0.138 a mě nabízí 11.0.0.137 není to poprvé kdy má vyšší verzi. Myslíte, že to může být paměťovou verzí mobilu ? Ona má 8/256 a já 8/128

-- 6. 9. 2021 21:37 --

20.9. mi přišla aktualizace na 11.0.0.143 a dnes mi na Viberu vyskočilo, že selhala záloha chatu tak koukám do Nastavení - Účet - Záloha aplikace Viber a zmizel mi odsud nastavený Google Disk a je tam Disk Huawei :shock: :hm
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod venaberyss 7. 9. 2021 17:41

taky mi po aktualizaci zmizela možnost zálohovat na google disk
venaberyss
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků