Honor 20 /Honor 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ansam 18. 2. 2021 11:38


Ďakujem za snahu pomôcť. Nainštaloval som si obidve aplikácie. Už piaty deň sa s tým mordujem, ale pomocou ani jednej aplikácie sa mi nepodarilo v mobile vykonať žiadnu zmenu. Vyskúšal som všetky možné nastavenia. Pri nastavení hocijakej zmeny sa táto zmena v mobile nijak neprejaví. Nadobudol som presvedčenia, že obidve aplikácie nemajú v mojom mobile žiadnu úlohu.

Nemá ešte niekto návrh, ako donútiť Honor 20 Pro aby pri prichádzajúcom hovore zobrazoval obrázok volaného na celý displej. Teraz sa mi zobrazuje malinký obrázok volajúceho iba v malom kruhu o priemere 1,7 mm.
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 7. 3. 2021 12:07

Řada Honor 20 začíná přijímat aktualizace na Magic UI 4.0

Uživatelé řady Honor 20 v nejbližší době obdrží aktualizační balíček o velikosti 1,84 GB s verzí 11.0.0.138.

[Zdroj: svethuawei.eu]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikosuo 11. 3. 2021 18:02

Ahoj, setkal se už někdo s tím že vidí u telefónu na krajích zelený pruhy?

Problém se objevuje třeba ve Firefoxu u tmavého režimu. Tenhle režim není klasická černá ale spíš šedivá. A poslední měsíc vidím z obou stran zelený pruhy cca půl centimetrů dlouhé od kraje.

Často se stane že na display zůstane třeba na minutu u krajů i text. Třeba okraj klavesnice. Anebo vyskakovací bublina z messengru. Kde pak vidím jeji obrys ještě nějakou dobu.

Napadlo mě jestli ta klavesnice a tak není vlastnost display. Ale začínam si toho všímat snad poslední měsíc dva.
Telefón mám od srpna 2019 takže pořád v záruce.
mikosuo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 24. 3. 2021 14:21

Zatiaľ som sa s niečím takým nestretol.
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kissmates 25. 3. 2021 15:20

právě dorazila 11.0.
0.138, Magic UI 4.0
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod mikosuo 14. 4. 2021 15:54

Menší update mého problému.
Telefón jsem po kontaktovaní servisu a popsání problému poslal na opravu. Reklamace uznána a vyměna dispalye a zadního krytu.
-
mikosuo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vitahk 21. 4. 2021 09:08

Honor 20 Pro se nepřipojí k Bluetooth sluchátkům - v seznamu dostupných zařízení jsou vidět, ale párování neproběhne (vyzkoušeno s dvěma různými typy).
Přitom k jiným zařízením (jiné telefony, BT reproduktory apod. se připojí bez problémů).
Nemá někdo nějakou radu? Děkuji.
Vitahk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kissmates 31. 5. 2021 18:58

dnes aktualizace přes HiSuite
Přílohy
Screenshot_20210531_194555_resize_78.jpg
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod dusan182 3. 6. 2021 11:29

Vitahk píše:Honor 20 Pro se nepřipojí k Bluetooth sluchátkům - v seznamu dostupných zařízení jsou vidět, ale párování neproběhne (vyzkoušeno s dvěma různými typy).
Přitom k jiným zařízením (jiné telefony, BT reproduktory apod. se připojí bez problémů).
Nemá někdo nějakou radu? Děkuji.


měl jsem ten stejný problém s BT (ne hned ale časem) po updatu na UI 4. Nakonec pomohl hard reset.

Dotaz do pléna:
funguje Vám VoLTE na H20PRO v síti Vodafone?
V telefonu mám 2x SIM (SIM1: Vodafone, SIM2: O2)
Na SIM1 (Vodafone) můžu v nastavěních tel. zapnout pouze VoWiFi
Na SIM2 (O2) mám v nastavěních tel. možnost zapnout VoLTE.

Na portálu VF v samoobsluze je VoLTE a VoWiFi povoleno.
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 7. 2021 20:25

Honor 20 obdržel novou aktualizaci 11.0.0.161 květnové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kissmates 20. 7. 2021 08:54

Honor 20pro, dnes aktualizace 11.0.0.165
(C431E3R5P4)
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod zlaty 4. 8. 2021 21:08

Mám telefon Honor 20 Pro z oficiální distribuce, ale žádnou z výše uvedených aktualizací jsme doposud neobdržel - stále verze 11.0.0.138
zlaty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vaso00 4. 8. 2021 21:55

Také mám v telefonu verzi SW 11.0.0.138 a hlásí mi to jako aktuální...
Ale upřímně už koukám po nástupci. Jen je pole v ceně do 14k vyklizeno a není tam nic, čím by si člověk nějak výrazně polepšil. Jak jste na tom vy?
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod bbblackman 5. 8. 2021 08:49

Me to hlasilo to same. Takze jsem telefon pripojil k PC a pres Hisuite jsem zkusil aktualizaci a uz mi ji normalne nabidlo.
bbblackman
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 5. 8. 2021 09:01

To je ale s výmazem dat ne ?
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků