Honor 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod PabloPicasso 31. 10. 2017 20:23

1 - po měsíci používání maximální spikojenost
2 - mohlo by to být lepší, ale je pravda že si s telefonem hodně hraju a to pak letí baterka rychle dolů (při standartním používání vydrží mobil minimálně 1 den vždy, při trochu šetření vydrží 2 dny)
3 - konstrukce mi přijde kvalitně zpracovaná, jen bacha na sklo na zádech, telefon fakt kurevsky v ruce klouže (koupil jsem pouzdro SPIGEN RUGGED ARMOR a sedí na telefonu dokonale a v ruce neklouže)
PabloPicasso
Junior

Odeslat příspěvekod Starbuck 1. 11. 2017 12:15

Tak já používám tenký silikonový obal vždy, takže bych si ho pořídil aj teď.
U výdrže mi jde hlavně o to, aby bez problémů vydržel den při normálním použití - data pořád, několik hodin GPS a BT hudba (kolo ;-)), nějaké zprávy, emaily... a cca30min hovorů (většinou přes BT)
Starbuck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalreznar 1. 11. 2017 15:31

stillmann píše:Jsou,nebo se chystají nějaké cenové akce na Honor 9?

Na e-shopu kasa.cz existuje sleva 4% na celý nákup, takže v případě Honoru ušetříš 400 Kč.
michalreznar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stillmann 2. 11. 2017 09:07

Honor 9 tedy za 10.590,- jinde ho maj za podobné + nějaké dárky co se celke mě hodí..ale lepší by byla větší sleva bez dárků..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod JorgeJay 10. 11. 2017 10:21

Zdravím, přemýšlím nad přechodem z S6 na Honor 9. Chtěl bych se zeptat, zda si pomůžu v kvalitě foto a videa, plynulosti prostředí a výdrži na baterií. Díky za rady.
Siemens C55 -> Nokia 7250i -> Nokia 6300 -> Samsung i900 Omnia -> iPhone 4S -> iPhone 5S -> OnePlus One -> iPhone 5S -> Sony Xperia Z3+ -> Samsung Galaxy S6 -> Sony Xperia XZ Premium -> Samsung Galaxy S8 -> Xiaomi Mi9
JorgeJay
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 10. 11. 2017 14:29

Já mám půl roku Honor 8 premium gold
Akdyž to porovnám se Samsungy co jsem měl, tak ty byly lepší akorát ve výdrží baterie.
Dva až tři dny.
Honor mi vydrží max jeden a den a večer ho musím dobít.
Ale jinak je ve všem lepší. I fotky, videa atd.
Ale asi to bude tím že je lepší a nabízí mí mnohem více možnosti využití.
Jinak mně Honor příjde odolnější než Samsung.
Samsung mi spadnul jednou na zem a už měl popraskaný displaj. Honor mi spadnul snad 10x a nic. I na beton. Nemám rád obaly na mobil a je super, že se honor jen tak nerozbije.

Další mobil bude určitě zase Honor
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod astinek 10. 11. 2017 15:29

Přecházel jsem na Honor 8 z Galaxy S6. S6 měla lepší foťák, hlavně za šera a večer. Ale jinak baterie tragédie. Nelituji změny, baterie, super, lepší signál GSM, lte. Kamarád má Honor 9 a taky spokojenost oproti S6.
astinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 10. 11. 2017 19:09

S-Tony píše:Já mám půl roku Honor 8 premium gold
Akdyž to porovnám se Samsungy co jsem měl, tak ty byly lepší akorát ve výdrží baterie.
Dva až tři dny.
Honor mi vydrží max jeden a den a večer ho musím dobít.
Ale jinak je ve všem lepší. I fotky, videa atd.
Ale asi to bude tím že je lepší a nabízí mí mnohem více možnosti využití.
Jinak mně Honor příjde odolnější než Samsung.
Samsung mi spadnul jednou na zem a už měl popraskaný displaj. Honor mi spadnul snad 10x a nic. I na beton. Nemám rád obaly na mobil a je super, že se honor jen tak nerozbije.

Další mobil bude určitě zase Honor

No a ja mam Huawei P9 což je lepši Honor 8, ktery nema navic ty proklate skleněne zada, ale kov a ze stejneho roku Samsung S7 a na zakladě srovnani bych určitě upřednostnil Samsung. Navic co se tyče odolnosti tak jak P9 tak Honor 8 maji pouze GG3, kdežto S7 ze stejneho roku ma už GG4.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 10. 11. 2017 19:54

JorgeJay píše:Zdravím, přemýšlím nad přechodem z S6 na Honor 9. Chtěl bych se zeptat, zda si pomůžu v kvalitě foto a videa, plynulosti prostředí a výdrži na baterií. Díky za rady.

Běž do Honora 9
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 10. 11. 2017 20:38

Určitě Honor 9. Oproti Honor 8 je tam velký posun v kvalitě fotografií, mnohem přesnější a rychlejší čtečka atd ... Plynulost prostředí je u všech lepších Huawei telefonů mnohem lepší a svižnější než u vlajkovek Samsungu.
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 11. 11. 2017 12:45

Je to jak u aut..prodeje automaticky neznamenají,že za hodně peněz dostaneš hodně muziky..proto se přikláním taky k Honoru 9
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 11. 11. 2017 13:39

Ja mam zase ověřeno, že v drtive většině připadu plati přislovi, nejsem tak bohaty, abych si mohl kupoval levne věci.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior

Odeslat příspěvekod stranskyarek 11. 11. 2017 15:11

Ahoj vsem, chtel bych se zeptat, na manzelcine honoru 9, se pri pravem boku udelala zluta smouha, nevite nekdo cim to je, nebo co s tim? Dekuji Marek
stranskyarek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 11. 2017 16:36

na displeji? tak jako tak reklamace
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stranskyarek 11. 11. 2017 16:58

Ano na displeji, snažil jsem se sem hodit foto, ale nechce mi to načíst
stranskyarek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka