Honor Play - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod whatt 16. 9. 2018 19:23

Do dnešní půlnoci se slevou 20 %... Pořídit jej můžete za 6 792 Kč u datartu, euronics aj. obchodů HP tronic. Kód si najdete určitě sami, ale někdo to možná nezaregistroval – kdo stihne, ušetří :-)

Pro nevěřící Tomáše je screen i s tou slevou zde: https://drive.google.com/file/d/1Oyw-pKEAXrSC2YWmxe6ypqjyJFIvKT2M/view?usp=sharing (Euronics)
Když někomu v napjaté chvíli řeknete "okamžitě se uklidni", dáváte mu tím úkol, se kterým se těžko popasuje i zkušený jogín.
whatt
Junior

Odeslat příspěvekod Ren79 26. 9. 2018 07:47

kalimero1977 píše:Hodně přemýšlím, že ho vezmu do práce řidičům na rozvozy. Nevíte někdo, zda jede Volte vodafone na něm?


U vodafone jsou s VoLTE údajně problémy

-- 26. 9. 2018 09:16 --

Jak se vám pozdává posledni aktualizace na verzi 130? Mě se po otevření fotoaparátu sekne na cca sekundu displej a měl jsem i problém se zamrznutím chvilkovým a párkrát se mi nešlo dovolat, předtím u předchozích verzí 103 a 105 v pohodě..
Ren79
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 26. 9. 2018 11:59

Drobná prodleva tam v tuto chvíli skutečně je při otevření fotoaparátu.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ren79 26. 9. 2018 12:53

Tak problém s tím dovoláním sem už pak neměl, tak snad ten fotoaparát v další verzi opraví..
Ren79
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ren79 3. 10. 2018 12:41

Používáte někdo HiSuite na pc pro přenos dat z mobilu? Já když ho připojím k PC a naváže se spojení s mobilem, antivir AVG Pro v mobilu mi začne řvát, že HiSuite obsahuje zákeřný malware, APK:RepSandbox [Trj].. tak nevím jestli je to falešný poplach či ne..Ještě doplním, že PC je dva dny staré,naprosto čisté bez instalovaných her atd.. pouze nainstalována plná verze antiviru AVG Business Internet security a ten HiSuite z web stránek Huawei, a v mobilu to začne hlásit poté, co se HiSuite snaží nainstalovat do mobilu
Ren79
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 10. 2018 13:50

AVG stoji za prd nepouzivam uz x let ani v PC :D :/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 10. 2018 22:46

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ren79 24. 10. 2018 08:06

Jak vám fungují notifikace? Mě už nějak od druhé aktualizace blbou notifikace z youtube a Today weather..předtím bez problému, každé ráno v osm mi přišla notifikce s počasím a z youtube také chodili notifikace jen s mírným zpožděním oproti třeba tabletu Samsung co mám taky.
Teď ale mi notifikace počasí Today weather dorazí až když odemknu displej takže klidně o 2-3 hodiny později než předtím, kdy to chodilo automaticky a z youtube mi nechodí už vůbec notifikace, což mě celkem štve..Naštěstí aspoň z whatsapp a messengeru chodí v pohodě.
Ren79
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ren79 29. 10. 2018 14:20

Jo v tom článku potvrzuje problém s notifikacemi..smutné je, že na starší verzi EMUI na Huawei Nova takové problémy nemám..
Ren79
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 11. 2018 08:29

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2018 07:31

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ren79 12. 11. 2018 10:03

Mohla by přijít nějaká aktualizace jako v případě Novy 3, kde se opravuje citlivost dotyku displeje, kdy displej nereaguje na dotyk pokud má ochranné sklo a je položen třeba na sedačce či stole,držáku v autě..prostě když se nedrží v ruce, nebo se ho nedotýkáte aspoň lehce.A taky ty notifikace, pořád mi nechodí absolutně vůbec z Youtube ať mám vše nastaveno jak se radí..
Ren79
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 19. 11. 2018 21:12

Také pro Honor Play už intenzivně testujeme Android 9.0 Pie, uvolnění očekáváme na konci letošního roku.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ren79 20. 11. 2018 08:30

Dík za info ;-)
Ren79
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2018 18:58

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků