Honor Watch Magic 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Peťula.F 8. 5. 2020 13:08

Dobrý den,

včera jsem se stala také majitelkou těchto hodinek. Všechno v pohodě, hodinky mi přirostly celkem rychle k srdci, ale řeším jednu a zásadní věc a to jsou notifikace. Vůbec mi nechodí na hodinky zprávy.
Hodinky mám spárovány s telefonem HUawei nova 3.

Už si nevím rady co s tím :-(

Poradí mi někdo něco, prosím ?
Peťula.F
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 5. 2020 13:47

Nebude tom tím že Honor a Huawei není Huawei Huawei :D
Vysvětlím: Podobná věc se mi stala když jsem měl telefon Honor 9 a Huawei Band 3 Pro. Jako jelo mi to ale tak na 95% nebylo to úplně ono.
A tak jsem si pořídil Honor Band 5 a makalo to suprově Honor 9 & Honor Band 5
Teď mám nový telefon Huawei P40 a Honor Band 5 a opět to nejede úplně na 100% :D
Má to své mouchy... Také si to nedovedu vysvětlit... Věci jsou od stejný firmy (skoro) a pere se to... Divné :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ice.bc 8. 5. 2020 14:10

Musíte mít v aplikaci ,,zdraví" zapnuté oznámení. Máte? :-)
ice.bc
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peťula.F 8. 5. 2020 18:03

Správa oznámení - Počet kroků, Denní cíle, Systémová oznámení, Dialogová okna. Vše zapnuto.

-- 9. 5. 2020 18:17 --

Dobrý den,

tak včera jsem udělala aktializaci v aplikaci huawei a už vše běhá po drátkách jak má, super :-))))

Moc díky všem kdo se ozvali.
Peťula.F
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MAjke 12. 5. 2020 14:45

Ahoj ochrana skla je to nutnost nebo ne připadaně kde je u nas sehnat než dojdou z aliku .
Děkuji
MAjke
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Broňál 17. 5. 2020 20:02

Ahoj, nevíte někdo jak při aktivitě cyklistika zajistit aby se aktivita při zastavení kola automaticky stopnula v režimu pause a po rozjedou aby se aktivita znovu automaticky spustila?
Za vaše poznatky předem děkuji.
Broňál
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 19. 5. 2020 17:41

Automaticky to hodinky neumi.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jarin13579 22. 5. 2020 17:57

Zdravím,
mám tyto hodinky 2 dny a něco se mi tu nezdá. Konkrétně počítání kroků. Hodinky mi ukazují i 2x více než je skutečnost. Např. první pracovní den s hodinkami (cesta do práce, v práci většina dne sezení u PC, cesta na oběd, cesta domů). Hodinky to napočítaly na 9450 kroků - 8,47 km.
Když jsem pak doma přes mapy.cz prošel moje trasy, vyšlo to maximálně na 4km.
Nemá někdo podobný problém? Rada jak to řešit? Nastavení nějaké citlivosti jsem nikde nenašel (stačí kývat hodinkami sem a tam a kroky vesele naskakují).
Ještě doplním že po spárování hodinek s telefonem jsem hned provedl všechny aktualizace které byli k dispozici, tudíž fw nejnovější.
Díky za jakoukoliv reakci :-)
Jarin13579
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 5. 2020 18:16

Jarin13579: zkus se zeptat na Honořím foru přímo v tématu Honor Watch Magic 2 :)

www.hihonor.com/cz

Jinak já jsem na tom podobně :D s náramkem Honor Band 5 ale neuděláš nic.. :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom1122 22. 5. 2020 19:40

Aplikace Zdraví sčítá kroky z hodinek a telefonu.Tak to přes nářky uživatelů je od uvedení GT...
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod Jarin13579 23. 5. 2020 11:40

zumzumzum : díky, zkusím, hlavně jsem chtěl prvně kupovat Xiaomi Amazfit GTR (tam se ale hrozně nadává na GPS, tak jsem zvolil tyto Honor, recenze na ně jsou všude super, tak nevím co dělám špatně, že na to měření nikdo nikde nenadává).

Tom1122: Ano, to jsem v appce zdraví našel, že to bere údaje jak z hodinek, tak i přímo z telefonu https://imgur.com/dkCe44H a asi teda to sčítá dohromady, ale jde o to, že během té chůze jsem měl na telefonu vypnutou jak GPS tak i data, dokonce i BT vypnuté, počítám tedy jen s hodnotami z hodinek.
Jarin13579
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tom1122 23. 5. 2020 15:26

Koukám firmware máš poslední...
Pár lidí na Huawei foru píše že mu GT2 počítají kroky blbě hlavně v autě ,můžeš se zeptat tam,ale napiš že máš GT2,zakladatel fora je na Honory alergický:)
HW obou hodinek je stejný,většinu času je stejný i SW.
Udělal bych tovární nastavení hodinek,a potom asi reklamoval.Případně můžeš ve velkém elektru vyzkoušet zda vystavené hodinky také počítají kroky ,,kýváním,,
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 23. 5. 2020 16:02

OT: Honor má své vlastní fórum, není na tom nic nepochopitelného :)
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Tom1122 23. 5. 2020 20:35

Odpovídají nemá,a stejně je nepochopelne to jak Huawei ignoruje volání komunity,že Josefa...A to tve propírání že Honor je huawei je vysloveně trapné...
Naposledy upravil opasino dne 31. 5. 2020 10:33, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna citace předchozího příspěvku.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 30. 5. 2020 23:39

Nechápu - tento víkend hodinky 5000 Kč - slevový kupon max na datartu za 300 - takže 4700 Kč.

Minulý víkend všude ve slevě za 4000 a slevový kupon na elektroworldu za 400 kč - takže byli za 3600 Kč.

To jsou dost velké rozdíly.

No počkám až budou zase v akci aspoň za těch 3700 -)))
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků