Honor A8 - nový: zůstává fólie na skle nebo se má sundat?

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pavlína2020 5. 4. 2020 13:15

Dobrý den,
chci poprosit o radu.
Syn má nový Honor A8. Je ještě poměrně malý. Koupila jsem mu na něj tvrzené sklo. Telefon neměl plastovou ochrannou folii, která se sloupne, ale na skle nějaká fólie je, nejde ale lehce sundat - má tam zůstat?
Máme dát tvrzené sklo na ni? Nebo se už nepoužívá?
Raději se ptám, mám obavy, aby nevznikl problém s citlivostí displeje, pokud tam sklo dáme...
Mockrát děkuji za pomoc,
P.
Pavlína2020
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 4. 2020 14:22

Táta si taky koupil Honor co si ... a měl na tom folii a nechal si jí tam :D takže tak ...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokomot1 5. 4. 2020 20:46

Já jsem teda docela fanoušek fólií, protože narozdíl od skla se každý měsíc nerozmlátí (tvrzené skla na displej jsou oproti GG displejům tak 10x míň odolné).

Z tohoto pohledu říkám, nechat folii, a až se zničí dát sklo.folie od výrobce (ty nesundávací) jsou většinou super, kvalitní, dobře usazené a nejdou skoro vidět. (A navzdory rozšířeným pověrám, dokáží dostatečně ochránit telefon třeba i při pádu na beton, i když možná o něco méně než sklo)

Pokud fólie vadí, nebo prostě nevyhovuje, sloupnout a dát sklo. Nemyslím že dávat sklo na fólii je dobrý nápad.
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pavlína2020 5. 4. 2020 21:23

Mockrát děkuji za odpověď! Ještě jsem se s takovou fólií nesetkala a nikde se nedalo nic zjistit - v obchodě ani v brožurce od telefonu. Takže tahle dost pevná fólie nakonec sloupnout jde...?Tudíž, kdyby se poškodila, dát sklo... Ještě jednou moc děkuji za radu, velice mi pomohla!!!
Pavlína2020
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků