Honor Band 6 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Stěrače na ponorku 18. 3. 2021 11:54

Umí, Huawei Watch Fit s nejnovějším FW už jo. Nakonec jsem vzal ty, momentálně za rozumných 1700, s mnohem lepším displejem a asi i víc funkcema. Ten displej je fakt nádhera (neberte jako OT, jen jako alternativu)
Stěrače na ponorku
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 3. 2021 15:58

Honor láká na uvedení Band 6 pro globální trh

Honor Band 6 brzy také v ČR
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drozdě 2. 4. 2021 10:36

Ahoj, chci se zeptat, zda Honor Band 6 umí detekovat chůzi po schodech (počet schodů, vyšlých pater, spálené kalorie). Případně,zda víte, který z hodinek / náramků Honor / Huawei tohle umí. Předem díky moc za info.
Drozdě
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 4. 2021 11:04

Honor Watch Es to umí :D Protože ho mám..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drozdě 2. 4. 2021 11:24

Super!! Díky moc za info!! :-)
Drozdě
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chrdinka 2. 4. 2021 17:33

Zdravím, to nepřetržité měření SpO2 by mě také zajímalo, a také to, jestli je možné nastavit nějaký limit, při jehož překročení buď náramek nebo mobil připojený přes Bluetooth vydají nějaký zvuk. Mám spánkové apnoe a potřeboval bych v noci při spánku, když přestanu na chvíli dýchat, a tudíž mi klesne SpO2, aby mě hodinky vzbudily dřív, než upadnu do bezvědomí
chrdinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 4. 2021 17:40

Ano jde to, to umí x hodinek, náramků.. Si tam nastavit nějakou maximálku.. :)
A ono to pak bude dělat co si nevím, já to ještě nepřekročil jednou málem :D :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stěrače na ponorku 20. 4. 2021 15:18

Watch Fit to umí. Nevýhoda je, že pak musíte mít náramek těsně utaženej, protože když povolí a nepovede se mu měření, tak začne ječet jak na lesy.
Stěrače na ponorku
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 20. 4. 2021 19:36

zumzumzum píše:Ano jde to, to umí x hodinek, náramků.. Si tam nastavit nějakou maximálku.. :)
A ono to pak bude dělat co si nevím, já to ještě nepřekročil jednou málem :D :D

A jsi si jistý že odpovidaš na co se ptá?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jhjacek 1. 5. 2021 15:45

Mám 2 dotazy pro moudřejší...
SMS notifikace - nezobrazuje se jméno odesílatele, přitom jej mám v kontaktech. Notifikace volání O.K.
Náramek se při odpojení bluetooth od telefonu sám nepřipojí. Pomůže jen tvrdý restart náramku. Telefon One Plus 5T.
Vymazal a nanovo jsem instaloval apku Zdraví, nepomohlo.
Díky za rady.
jhjacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 5. 2021 16:13

Jo to se mi taky stává / stávalo s x náramkama :D nevím co s tím už jsem si nějak zvykl.. A páruji to vždy ručně :D x krát za den co už... :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhjacek 1. 5. 2021 16:28

Hmm, díky za odpověď, snad se to časem(updaty) vylepší...
jhjacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lavonier 7. 5. 2021 10:06

Ahoj, mám dotaz. Kolik má band 6 sportovních aktivit? Všude píšou jen 10. Zajímá mě zda má i jiné jako stepper, švihadlo, bruslení, lyžování, atd. Děkuji za odpověď.
Lavonier
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 10. 2021 09:06

Přátelé včera jsem si pořídil Honor Band 6 a píše mi to: toto v aplikaci zdraví :D
Co s tím?

Prosím návod pro dutý jako jsem já. :roll: :-D O:-)

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2021 11:58

Kdybys aspoň napsal, co máš za telefon, jakou používáš aplikaci...
Předpokládám, že Huawei/Honor..
Něco píšou tady:
https://consumer.huawei.com/cz/support/ ... z00736806/
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků