P: Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vwmaniak 26. 1. 2021 09:14

Prodám Xiaomi Redmi Note 9 Pro, koupě 20.12.2020 Czechcomputer, 6GB/128GB, Tropical Green, záruka 2 roky.
Top stav, aktualizován na Android 10 + MIUI 12.0.2 (1.1.2021)
K telefonu dám pouzdro Spigen https://www.apolis.cz/pouzdro-liquid-crystal-xiaomi-redmi-note-9s-9-pro-9-pro-max-prusvitne-p70275
a folii na displej https://www.czc.cz/screenshield-ochranna-folie-na-displej-pro-xiaomi-redmi-note-9-pro/293572/produkt.
Cena za vše: 6500,- (cena je konečná)
Preferuji osobní předání: Praha, okolí Prahy, Říčany, Benešov

20210126_081429.jpg

20210126_081520.jpg

20210126_083925.jpg

20210126_081753.jpg

20210126_082440.jpg
vwmaniak
Junior

Odeslat příspěvekod Blondak38 26. 1. 2021 10:17

Kdybych ho chtěl (jako že nechci), to si ho o stovku levněji raději koupím u xm.cz.
A mám jistotu, že nespadl omylem do čaje nebo že to není problematický kus (to jsou důvody, proč se lidé telefonů tak brzy zbavují).

Mně osobně spadl úplně nový telefon do čaje. Rychle jsem ho vytáhl a osušil. Krásně fungoval. Ale za půl roku žluté fleky na displeji a problematická funkčnost. Voda se neprojeví hned.

Myslím, si, že prodejný je tak za bůra.
Blondak38
Junior

Odeslat příspěvekod vwmaniak 26. 1. 2021 12:33

Do žádnýho čaje nespadl. Myslíš si, že jsem takovej kretén, kterej by prodával veřejně telefon, kterej je v hajzlu? Co si o sobě vůbec myslíš? Do očí bys mi tohle neřek, to ti garantuju..:-) Holt podle sebe soudím tebe viď? A taky nevím proč na to reaguješ, když nemáš zájem.

Telefon jsem koupil k Vánocům manželce, ale byla zvyklá na Samsungy a nevyhovovalo jí MIUI.
A navíc dělá lektorku jógy a má v telefonním seznamu skupiny osob třeba po 15-20 lidech.
A Xiaomi obecně má problém poslat takto početné skupině sms.
To je důvod prodeje a ne vykoupání v čaji nebo v čemkoliv jiném.

Ještě jednou podobné osočení a prodej zde ruším.

-- 27. 1. 2021 10:25 --

Změna ceny: 6000,- za vše
Prodávám i jinde.
vwmaniak
Junior

Odeslat příspěvekod bobzbrna 29. 1. 2021 18:25

Zdarec,
no, snad nebude tak zle...
Blondák měl zřejmě na mysli, že sis nezkontroloval aktuální prodejní cenu výrobku a trochu neobratně tam pak zamotal čaj a tak.
Tak se nad to povznes, a zamysli se, jestli 0% sleva je dostatečně motivující ke koupi použitého výrobku z tohoto segmentu. (To, že tam dáš nějaký kryty za 7 kol, které nikdo nepotřebuje nebo si je může koupit na aliku za babku, to fakt nevytrhne).
Bob
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Quinto 540, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj NTB + FOOBAR 2000 + IFI NANO iDSD BL USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vwmaniak 1. 2. 2021 10:17

Trošku mě nakrknul no. V podstatě druhý zklamání, první s telefonem a teď tohle.
Abych to lépe vysvětlil, telefon byl a je naprosto ok, ale žena používá skupinové sms několikrát za týden a tenhle (a Xiaomi obecně po mém googlení) má problém odeslat sms vícečlenné skupině lidí (15-20) smesku. Vždy to došlo pěti, sedmi, za další dvě hodiny dalším třem atd. Ale nikdy ne všem. Navíc po vyvolání menu doručení byla u některých jmen fajfka, u některých dvě, u některých vykřičník, u některých nic a stejně to nesouhlasilo se skutečností, takže se na to nedalo spolehnout. Po nainstalování Textry to bylo stejné. Whatsapp nešlo používat, protože někdo ho nemá (starší lidé). Takže se vrátila zpět k Samsungu (A40), který tímto netrpí. Chtěl jsem, aby měla větší displej, dobrou baterku a tohle mě vůbec nenapadlo, škoda.
Znovu opakuji, že telefon je naprosto v pořádku a s problémem skupinových sms se běžný user vůbec nesetká.
Spousta lidí o tom ani neví..
Samozřejmě chápu, že polití (nebo nějaké jiné skryté poškození) a pokus o prodej mohl napadnout spoustu případných zájemců.

No nic, povznáším se nad to. :-))
Nyní za vše 5000,-

-- 2. 2. 2021 09:48 --

Prodáno.
vwmaniak
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků