Přechod z Androidu na iPhone

O operačním systému iOS a jeho aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DirtyKing 8. 6. 2021 13:22

jege: Jo, tak. Co jsem teď koukal na druhý Android telefon, tak uznávám, že tam ta historie hovorů je o úroveň výše. Tohle mě u Applu docela zaráží, protože jinak je to fakt uživatelsky dost přívětivé a ta historie a dialer je dost nedomyšlená. Nebo možná je domyšlená, jen je to schválně takto zamýšleno.
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod RoSch 8. 6. 2021 13:31

jege píše:PS: Kam vlastně se Apple posílají podněty? Že bych je začal bombardovat! :mrgreen:

Na stránce Apple Product Feedback - zvolíš HW produkt, aplikaci nebo službu a pak v kolonce Feedback Type vybereš Feature Request. Ale je to podle mě ztráta času, pochybuji, že se tím bude Apple zabývat :D
Apple iPhone 12 Pro 256GB/Graphite | iOS 14.6 || Apple Watch Series 6 Nike 44mm/Space Gray | watchOS 7.5 || Apple AirPods Pro
SONY Xperia™ Z1 Compact D5503 | FW: 5.1.1 - 14.6.A.1.236 || SONY MDR-10RC + MDR-EX90LP
RoSch
Junior

Odeslat příspěvekod jege 8. 6. 2021 13:44

ze.us píše:Jeden o koze, druhy o voze ;)
Profilem muze byt tez uzivatelske prostredi po prihlaseni, jak ho zname z PC (a proto poznamka DK dava smysl), nejake vyzvaneni/vibrace preci muzes nastavit uz ted, ne?

Tak ono těmi profily byly myšleny "různé režimy telefonu (spánek, práce, řízení) podle kterých bude možné přednastavit notifikace, ale i automatické odpovědi na zprávy", tj. profily v původním "telefonním" chápání, a ne uživatelské profily známé z Windows a dalších OS.

iOS má různé chování pro různé situace typu spánek, práce, řízení, schůzka a pod.? :hm
jege
Junior

Předchozí stránka