Zkušenosti s iOS 16

O operačním systému iOS a jeho aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Majkl 25. 9. 2022 11:19

Že se někdy změní řazení ikon na homescreenu, neočekávám po tolika letech žití s iPhonama vůbec. 8-D Teď je řešením stlačit je dolů widgetem.

Nechtěl bych to jinak zakřiknout, ale vypadá to, že 16.0.2 vyřešil to lagování při psaní. Aspoň u mě.
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 26. 9. 2022 07:00

Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Majkl 2. 10. 2022 09:20

To v tomhle případě nefunguje. Nějaký drobný lagy se mi pořád objevujou, byť v daleko menší míře než v první iteraci 16. Restart klávesnice jsem vyzkoušel; jednak na tohle chování nemá absolutně vliv, dvak uživatele připraví o léta budovanej osobní slovník. Pokud teda někdo netrpí lagováním až moc často, vyhnul bych se tomu.

Furt to mimochodem pozoruju nejvíc v momentě, kdy něco zkopíruju do schránky; tam bych viděl souvislost.
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 11. 10. 2022 18:55

Po aktualizaci na iOS 16.02 mi začala blbnout čtečka kódů u programu Balíky: https://apps.apple.com/app/apple-store/id1229071393. Rozeznání kódu trvalo celkem dlouho a probíhalo spíše náhodně při pohybování telefonem nad balíkem s čárovým kódem. Nakonec jsem zjistil, že čtečka bleskově rozeznává kód otočený o 90°. Před aktualizaci na iOS 16.02 fungovala normálně při 0°. Použít se dá jak jedna, tak i druhá varianta, akorát je to mírně nelogické a člověka to mate, pokud o tom neví.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 18. 10. 2022 19:57

Kdo jste na betě jako já, vyšly RC verze pro iOS 16.1 a iPadOS 16.1.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků