Word a Excel pro iPhone

O operačním systému iOS a jeho aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Domin7 9. 11. 2021 14:10

Jake aplikace prouzivate pro vytvareni a zpracovani wordu a excelu? Pouzivate ty od Microsoftu nebo pouzivate iWork?
Ktere app jsou tyhle 2 formaty nejprivetivejsi a nejlepe se s nimi pracuje, upravuje text, sdili a odesilaji texty (soubory)?
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod orgasmic 9. 11. 2021 15:02

Co třeba appku k tomu určenou? Microsoft Office :mrgreen:
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 9. 11. 2021 18:37

A na co se ptam? Ptam se na 2 alternativy, popripade, jestli nekdo doporuci neco lepsiho. Chapu, ze chces byt za kazdou cenu jizlivy a vtipny, ale skutecne se ti to nedari!
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod DirtyKing 9. 11. 2021 18:52

Spokojene pouzivam kancelarske aplikace od Apple. Mezi iP, Macem a iPadem ani neni v podstate potreba neco jineho, protoze jejich editory jsou skvele pro “normalni” bezne pouziti. Tedy pokud nepotrebujes nejake specificke funkce MS Office.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 10. 11. 2021 10:09

DirtyKing: diky za odpoved. Zadne slozite funkce nepotrebuji. Klasicka uprava, cteni, preposilani, sdileni. Jen me prave zajimalo, jestli je vhodny balik primo od Maicrosoftu a nebo od Applu.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod orgasmic 10. 11. 2021 10:38

Já tě fakt nechápu, proč si to prostě sám nevyzkoušíš, co ti bude lépe vyhovovat?
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 12. 11. 2021 18:35

orgasmic píše:Já tě fakt nechápu, proč si to prostě sám nevyzkoušíš, co ti bude lépe vyhovovat?

„Chytrý člověk se prý poučí z chyb, ale ten opravdu moudrý se učí z chyb jiných lidí.

Zdroj: https://citaty.net/citaty/281378-julia- ... n-opravdu/
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 11. 2021 19:21

A co je za chybu u některé z těch dvou aplikací? Ty jsi asi ten citát moc nepobral, viď? :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků