Xiaomi Poco X3 NFC - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 6. 5. 2021 18:11

A factory reset byl?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod metyn 6. 5. 2021 18:55

BigT píše:Po aktualizaci na A11 se telefon značně zpomalil, otevírání aplikací, odemykání otiskem, všechna rychlost šla do kytek. S A10 byl svižný, nic se nesekalo, ale teď celkem tragédie.

já teda osobně na žádném telefonu, co si pamatuju, os neupgraduju, používám od výroby ten, který tam je např fčíl na xiaomi RN 4 nougat, zatím fše šlape, pokud budu chtět třeba andr 12 koupím nový foun, každý to máme hold jinak, dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Vestor 6. 5. 2021 19:17

BigT píše:Po aktualizaci na A11 se telefon značně zpomalil, otevírání aplikací, odemykání otiskem, všechna rychlost šla do kytek. S A10 byl svižný, nic se nesekalo, ale teď celkem tragédie.

No taky z toho updatu 12.0.7 nejsem nadšený. Mírné zpomalení pozoruju taky, ale není to až tak hrozné. Spíš se nekorektně ukončují aplikace přehrávající hudbu (Spotify a Xiaomi Hudba), občas zůstane viset v notifikační liště a nejde ukončit. Potom taky blbne přehrávání YouTube videí s 50 a 60 fps, dochází k nepravidelným mikrozáškubům, asi blbne dynamické přetaktování displeje ze 120 Hz. Potom mi taky nefungovala jedna WiFi na 2.4 GHz, i po restartech, odebrání nastavení, až když jsem změnil kanál, tak se to chytlo. No a momentálně řeším, že Bluetooth sluchátka neumí přehrát AAC kodek, i když to předtím fungovalo půl roku. Naštěstí funguje aspoň SBC. Snad to Xiaomi zase dá dokupy. Je to můj první telefon od nich a popravdě software je vážně dost bastl.
Vestor
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 6. 5. 2021 20:42

Factory reset po updatu byl?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vestor 6. 5. 2021 20:56

roy1 píše:Factory reset po updatu byl?

Proč bych měl dělat factory reset po oficiálním OTA updatu? To si snad má výrobce ohlídat sám, aby to fungovalo. Předtím jsem měl 4 telefony Huawei/Honor a nějaké problémy po updatu jsem zažil opravdu v těch dřevních dobách, ale týkalo se to spíš zpomalení nebo občasné nestability, poslední 3 roky už to bylo úplně v pohodě. Nikdy se nerozbilo něco, co předtím několik měsíců fungovalo. A tolik chyb a překlepů v překladu, co má MIUI jsem v EMUI taky dlouho neviděl. Někdy jste tady fakt jak děcka na pískovišti.
Vestor
Junior


Odeslat příspěvekod roy1 6. 5. 2021 22:32

Vestor píše:
roy1 píše:Factory reset po updatu byl?

Proč bych měl dělat factory reset po oficiálním OTA updatu? To si snad má výrobce ohlídat sám, aby to fungovalo. Předtím jsem měl 4 telefony Huawei/Honor a nějaké problémy po updatu jsem zažil opravdu v těch dřevních dobách, ale týkalo se to spíš zpomalení nebo občasné nestability, poslední 3 roky už to bylo úplně v pohodě. Nikdy se nerozbilo něco, co předtím několik měsíců fungovalo. A tolik chyb a překlepů v překladu, co má MIUI jsem v EMUI taky dlouho neviděl. Někdy jste tady fakt jak děcka na pískovišti.

Jak myslíš, my děcka z písku uděláme FR a máme klid, ty dospělý neuděláš FR a pak brečíš že ti to nefunguje, no je to tvůj boj.....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xsw 7. 5. 2021 04:57

roy1 píše:Factory reset po updatu byl?

Já doporučuji hlavně před updatem. 8-)
xsw
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 7. 5. 2021 08:29

Jj. Nejlépe před a hned po ještě jeden. A optimálně z úrovně systému, v recovery.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod BigT 7. 5. 2021 09:03

Všeci si dělají srandu z Windows 10, na ty člověk nemusel od r 2016 sáhnout a Android se nenaučil pořádně fungovat doteď... Furt nějaké resety, restarty, formáty :hm
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 7. 5. 2021 09:12

Řeší se to minimálně od Androidu 4.0, problém při aktualizaci většinou vzniká, že máš aplikaci s kódem na předchozí systém a na novém kódy nefungují. Buď víš která aplikace to je a preinstalujes ji nebo uděláš TR. Aplikací je mnoho a navíc v každém regionu jinak populární, že není možné zkontrolovat všechny.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 7. 5. 2021 09:14

Svatá pravda
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 5. 2021 06:14

Pouze dnes na mall.cz cena 4990 Kč za šedou 6/128. Hodně dobrej deal.
https://www.mall.cz/mobilni-telefony/xi ... hadow-gray
anonymni

Odeslat příspěvekod plejtvak 18. 6. 2021 17:15

Zdravim, koupil jsem POCO X3 PRO a dost z něj kvetu. Jsem zvyklý používat TEXTRU na sms a za boha po instalaci na tenhle telefon nedokážu nastavit ton prichozi zpravy ani ton zpravy ke konkretni osobe (pritom v Huawei to normálně funguje) Kdyz se o to pokusim u predinstalovany sms aplikace tak tam priradim jen ton upozorneni zpravy pro vsechny a individualne mi to nejde. Ma nekdo podobny problem?

-- 18. 6. 2021 19:25 --

Ještě malý dotaz, někde jsem četl že Xiaomi/Poco umožňuje nahrávání hovorů ale u mě to teda nějak nefachá, můžete mi poradit? Díky
plejtvak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 18. 6. 2021 22:12

Nastavit to samozřejmě jde, jen je to blbě schované v podmenu u konkrétního kontaktu ve zprávách podrobnosti - oznámení.
Nahrávání hovorů umožňuje ROM z miui.cz
roy1
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků