Xiaomi nefunguje hotspot

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hohou 24. 1. 2023 15:56

to řešení přes root nekde máš ?
jinak ja už fakt nevím :-(
Hohou
Junior

Odeslat příspěvekod Triotho 24. 1. 2023 17:23

Mám ještě lepší zprávu:D telefon sem dal do Xiaomi servisu na diagnostiku a zjistili, že neví co to způsobuje, řekli mi že mám zkusit reklamaci popř. počkat na android verzi novou nebo si tam dát starší,nástavba MIUI novější nebo starší stím nehnula :)
Ohledně rootu pokusím se to dohledat
Triotho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hohou 24. 1. 2023 22:11

no to je fakt dobrá zpráva :-(
ty jsi zkoušel jine verze MIUI a bez uspěchu ?
Hohou
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 24. 1. 2023 22:30

Z jiného webu:
Michal píše:Tak jsem si v Typu přístupového bodu APN nastavil ještě starší typ připojení (DUN) a zatím všechna připojená zařízení drží. V tuto chvíli jde ještě o test, ale šest zařízení mi tu přehrává video z YouTube přes hotspot a to už přes dvě hodiny. Jde o radu toho servismana. Je možné, že by někdo vyzkoušel také? Důrazně však doporučuji buď zálohovat přístupový bod nebo vytvořit nový. Já to risknul, uložil se změnou a nepřišel o žádné nastavení, ale nevezmu si na triko, že se s tím někomu jinému něco případně stalo nebo změnil něco někde jinde…
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hohou 25. 1. 2023 07:38

nějaký odkaz na ten web ?
Uplně nevím, jak by na to měl vliv přístupový bod, když to se sim nesouvisí, ale zkusit se může všechno. Jen nevím, co a kde je to DUN
Hohou
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 25. 1. 2023 22:27

šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 25. 1. 2023 22:49

Jak upravit typ přístupového bodu na DUN je kdyžtak popsáno zde https://www.miuios.cz/redmi-note-4-glob ... m-20624-50
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hohou 28. 1. 2023 19:46

Změna přístupového bodu nepomůže. Problém nesouvisí se žádným z operátorů. Problém přetrvává i bez sim. Nemá na to vliv žádná aplikace třetích stran. Chová se tak i cistý android po koupi i nouzový režim. Chovají se tak i starší verze androidu a není to pouze u telefonů xiaomi. Problémy jsou údajně napříč výrobci.

Shrnutí je tedy asi takové, že problém je v androidu jako takovém a způsobené zásahem mimo kontrolu uživatele bez jakýchkoli aktualizací.

Opravdu by mě zajímalo, zda to dělají i starší verze androidu (10,11) a zda je to u všech značek.
Hohou
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 28. 1. 2023 20:01

Mám Xiaomi MI9 s Androidem 11 a tento problém s hotspotem nemám.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod šulda 29. 1. 2023 02:29

Děje se to poslední dobou ne jen na značce Xiaomi. Spousta různých pokusů k vyřešení, ale vypadá to na "chybu" v Matrixu.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hohou 2. 3. 2023 09:26

Zdá se, že chyba je opravena. Jak hotspot přestal fungovat, tak zase začal. Bez jakéhokoli zásahu z mé strany. Žádné aktualizace nebo změna nastavení (veškeré automatické aktualizace mám zakázané). Zřejmě mají zadní vrátka, což mě teda moc neutěšuje :-(
Co ostatní ? Taky OK ?
Hohou
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 2. 3. 2023 12:54

Nejseš ty drobet paranoidní?
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků