Xiaomi Redmi 7 / Redmi Note 7 – obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 5. 2019 13:21

stm01: jistě. Ale už to šlape. Přepl jsem úložiště z karty na vnitřní paměť.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 12. 6. 2019 06:07

Koupil jsem si ten parádní flip, ale jak se tam zprovozní to zobrazování na krytu?
US $3.15 21%OFF | Luxury Mirror Leather Flip Case For Xiaomi Redmi Note 7 6 Pro 5 Plus 6A 4 4X Cases For Xiaomi mi 9 6 8 Lite mi A2 A1 6X 5X Cover
https://s.click.aliexpress.com/e/cO07ve3O
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kitt2002 12. 6. 2019 06:23

Dle mě se nic zprovozňovat nemusí.Jedna se o poloprůhledný kryt,kdy by si měl částečně vidět to,co zobrazuje display bez krytu.
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 12. 6. 2019 09:31

Tak podle toho jak je to prezentováno, tak to vypadá jako ty drahé kryty na Sansungy atd. Jinak jsem viděl, že na to jsou appky. Ale nic to nedělalo a byl jsem rád, že jsem se jí zbavil. Nešla odinstalovat.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 5. 7. 2019 12:05

Dobrý den, marně hledám u telefonu Xiaomi Redmi note 7 možnost zobrazit na displej vedle sebe pět ikon, stejně tak hledám možnost při odemknuté obrazovce název operátora. Můžete mi prosím dát info zdali to jde, nebo nejde? Díky moc. :-)
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 5. 7. 2019 12:53

Nemám po ruce holky Redmi 5 plus,ale zkus podržet prst na volném místě na uvodní obrazovce, dole klikni potom na nastavení a potom na více, tam by mělo být přizpůsobit rozložení. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 5. 7. 2019 16:02

Díky za info, koukal jsem tam, bohužel jsem tam v nastavení nic takového nenašel, zřejmě to tedy nejde.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 7. 2019 16:30

Podrž prst na volné ploše, nastavení. Je tam volba rozložení domovské obrazovky 4x6, nebo 5x6. Zkoušeno přímo na Redmi Note 7.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 5. 7. 2019 22:33

seterwohipikule: asi budu za blbce, ale pokud podržím prst na volné ploše, zobrazí se mi možnosti: TAPETY - WIDGETY - NASTAVENÍ. Zvolím NASTAVENÍ a tam je PŘECHODOVÉ EFEKTY - NASTAVIT VÝCHOZÍ OBRAZOVKU - VYPLNIT BUŇKY ODINST. APLIKACÍ - UZAMKNOUT ROZLOŽENÍ DOMOVSKÉ OBRAZOVKY - VÍCE. Nikde v žádné možnosti volba 4x6 nebo 5x6 není. Možnosti nejsou ani pokud dám vyhledat 4x6, nebo 5x6. Tak a teď mi řekněte co s tím, určitě se nepovažuji za troubu co s telefony neumí.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 6. 7. 2019 02:43

A zkousel jsi to nastaveni vychozi obrazovky?
Mam sice S10+, ale asi to bude u Androidu stejne, nebo velmi podobne.
Podrzim dlouze prst.
Nastaveni domovske obrazovky.
Mrizka pro domovoskou obrazovku. A tam si vyberu, co potrebuji.
4x5 4x6 5x5 5x6.
Pouzit/potvrdit.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 6. 7. 2019 08:21

Zkoušel, bohužel tam ta funkce opravdu není. Pokud může někdo vložit nějaký obrázek, budu rád. Na mém Honor 8 PRO tenhle návod funguje bez problémů, tady prostě ne. Ani přes nastavení displeje přes ozubené kolečko. Není mi to jasné. Jedná se o globální verzi telefonu.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 7. 2019 08:37

nainstaluj si Nova launcher a máš po problému
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 6. 7. 2019 11:00

PavlosPM: Máš aktuální systém? Já mám tedy Mi8, ale tu možnost tam mám.
Jinak je možné, že kvůli relativně nízkému rozlišení displeje prostě v tomhle telefonu tato volba není dostupná.

Screenshot_2019-07-06-11-56-50-402_com.miui.home.jpg
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 6. 7. 2019 23:00

V tom nastavení pod položkou VÍCE bude PŘIZPŮSOBIT ROZLOŽENÍ, alespoň já to mám ve svém Pocophone. Manželka ve svém Mi 5S Plus to má hned pod tou ikonou NASTAVENÍ. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teke 9. 7. 2019 21:02

Screen z Note 7
Přílohy
IMG_20190709_220159.jpg
teke
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků