Xiaomi Mi 9T / Xiaomi Mi 9T Pro – obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 9. 2019 18:24

Xiaomi Mi 9T by mělo obdržet Android 10 již příští měsíc
https://mobilenet.cz/clanky/xiaomi-mi-9t-by-melo-obdrzet-android-10-jiz-pristi-mesic-38930
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dusan182 17. 9. 2019 13:48

prosím můžete doporučit vhodné ochranné sklo pro Mi 9 T, které nemá problém se čtečkou otisků v displeji?
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 4. 10. 2019 11:18

Má tu někdo uživatelské zkušenosti s Xiaomi Mi 9T? :-)) Podělí se?
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 10. 2019 19:40

Xiaomi Mi 9T (Redmi K20) Právě dostává jako první stabilní verzi MIUI 11

-- 25. 11. 2019 10:18 --

Xiaomi Mi 9T obdrželo aktualizaci patch

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 28. 11. 2019 14:19

Tak ode dneška jsem majitelem tohoto telefonu. Je to paradox, jelikož jsem se zde na foru několikrát zmínil, že jsem fanda IPS displejů a ne Amoled displejů a že uvažuji o koupi Redmi Note 8 Pro 6/128. Telefon jsem dostal od manželky jako souběžný dárek k narozkám i k vánocům. Na dotaz jak přišla na tento telefon mi řekla, že zahlédla jak jsem koukal na nějaká porovnávací videa a prý Redmi Note 8 Pro jí připadá moc podobný k mému Pocophone a Mi 9T je hezčí. Takže nyní se budu modlit aby displej vydržel co nejdéle bez nějakých výrazných změn. :-D ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kobl20 25. 12. 2019 10:55

Ahoj, neměl byste někdo tip na sklo pro 9T/9T Pro? Kupoval jsem již asi 3 různé z Alíka, 2 z Xiaomi storu a ani jedno nedrží po okrajích. Nechal jsem si dát v Xiami storu tu jejich folii s tím, že čáry a bubliny po čase zmizí - ani čáry ani bubliny nezmizely po měsíci. Už jsem docela zoufalej a bez ochrany si netroufám.
kobl20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod B36 13. 1. 2020 14:41

Prestal bych zoufat a vyprdnul se na ochranu displeje. Ten telefon nebyl zase tak drahy a do 3 let ho clovek beztak vymeni za novy. A to rikam jako clovek, ktery prave prechazi na Mi 9T po 5 letech z Lumie 925, na ktere jsem mel celou dobu jednu ochrannou folii z Ciny za dolar, ktera se neodloupla a mela na sobe jen vlasove skrabance. Takze si rikam, pokud tohle vydrzela mekka plastova folie, tak to sklo musi prezit uplne v poho - pokud mi samozrejme nespadne na beton na nejaky kaminek :D
B36
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 14. 1. 2020 00:31

Já jsem uvažoval o skle, ale nakonec na to kašlu. Špinavé krycí sklo se mi vždy hůře čistí než originál krycí sklo. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xx30 22. 1. 2020 08:17

Nemáte někdo podobnou zkušenost, popřípadě radu. Jsem majitelem tohoto telefonu a po aktualizaci na Android 10 a MIUI 11 mám problémy s připojením k BT v autě. Před aktualizací se telefon bez problému vždy hned připojil a zůstal připojený a po aktualizaci se sice telefon připojí, ale stále se odpojuje. Myšleno tak, že po připojení se po cca půl minutě až minutě sám odpojí a opět po chvilce připojí. To se neustále opakuje.
xx30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 22. 1. 2020 10:08

Zkus zrušit párování a naparovat znovu. Obnovení továrního nastavení po aktualizaci si udělal?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xx30 22. 1. 2020 10:22

Tovární nastavení po aktualizaci jsem nedělal ( nechtělo se mi znovu nastavovat celý telefon ). Párování jsem zrušil a dal spárovat znovu, potom to vydrželo na celou cestu. Ráno po připojení se telefon opět připojoval a odpojoval. Když jsem telefon restartoval, tak se připojil a opět vydržel spojený celou cestu.
xx30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 22. 1. 2020 10:40

Po tak velké aktualizaci je potřeba provést FR, bez něj tě budou trápit problémy, ale jak myslíš....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 22. 1. 2020 13:03

kobl20 píše:Ahoj, neměl byste někdo tip na sklo pro 9T/9T Pro? Kupoval jsem již asi 3 různé z Alíka, 2 z Xiaomi storu a ani jedno nedrží po okrajích. Nechal jsem si dát v Xiami storu tu jejich folii s tím, že čáry a bubliny po čase zmizí - ani čáry ani bubliny nezmizely po měsíci. Už jsem docela zoufalej a bez ochrany si netroufám.


Kup ty, co mají černý okraj. Jsou taky vetsi. Ty, co nemaji cerny okraj, jsou mensi a jejich okraje neprilnou.

-- 22. 1. 2020 13:04 --

B36 píše:Prestal bych zoufat a vyprdnul se na ochranu displeje. Ten telefon nebyl zase tak drahy a do 3 let ho clovek beztak vymeni za novy. A to rikam jako clovek, ktery prave prechazi na Mi 9T po 5 letech z Lumie 925, na ktere jsem mel celou dobu jednu ochrannou folii z Ciny za dolar, ktera se neodloupla a mela na sobe jen vlasove skrabance. Takze si rikam, pokud tohle vydrzela mekka plastova folie, tak to sklo musi prezit uplne v poho - pokud mi samozrejme nespadne na beton na nejaky kaminek :D


Porovnávat měkkou folii, zcela nerozbitnou, a sklo, tak to je fakt sila :D :D
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod xx30 25. 1. 2020 17:10

roy1 píše:Po tak velké aktualizaci je potřeba provést FR, bez něj tě budou trápit problémy, ale jak myslíš....


Tak byl proveden reset do továrního nastavení, smazání všech profilů v autorádiu a BT nefunguje stále. Dochází ke spárování a posléze po cca 1/2 minutě k odpojení. To se neustále automaticky opakuje v cca stejných intervalech. K delšímu připúojení došlo pouze po restartu telefonu a to před každou jízdou dělat nechci. Psal jsem již na podporu a odpověď žádná. Tak nevím.
xx30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 1. 2020 17:19

zkus se zeptat na Xiaomi blogu, jestli neví někdo co tím
https://xm.cz/blog/dwqa-ask-question/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků