Xiaomi Poco X3 NFC - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 9. 2020 00:11

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 9. 2020 13:07

Očekávané Poco X3 NFC je v prodeji. V prvním týdnu za nižší zaváděcí cenu:

https://www.mobilmania.cz/clanky/ocekav ... fault.aspx

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave21 1. 10. 2020 13:03

Zdravim, pouzivam tel 14 dni a oproti drivejsimu Xiaomi redmi note 4 velke problemy s Bluetooth. Mam bezdratova sluchatka Sony WI-XB400 a hodinky Honor Magicwatch 2. S POCO X3 je pouzivani peklo. Sparovani ok ale pravidelne odpojovani jak hodinek tak sluchatek. U sluchatek neni ikona ve status baru, objevi se jen kdyz pripojim k Parrot handsfree v aute. Sluchatka i kdyz jsou pripojena tak pri prijmuti hovoru mluvi telefon a musim manualne prehodit. Nekdy to jde do sluchatek. Pri opakovanem odpojovani se nekdy pripoji zpet nekdy ne. Prakticky nemozne pouzivat. Wifi se take odpojuje a nekdy se nepripoji automaticky zpet, taky mam problem se sdilenim obrazu na Android TV. Obraz naskoci ale v tu ranu spadne. U stareho tel uplne vse v parade. Necekal jsem ze bude mit xiaomi takove problemy, kdyz jinde to umi. Mate nekdo podobnou zkusenost? Zkousel jsem vse resetovat preparovat, mazat cache, nic nepomaha. Diky
Dave21
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 10. 2020 13:51

ještě zkus tovární nastavení anebo pak počkat na aktualizaci s opravou
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 1. 10. 2020 22:10

Hmmm parrot v autě, znám, problémů plno s BT v telefonu, odpojujicí se příslušenství, několik tovarek a nic.
Řešení bylo vymazat dřívější uložené founy v parrotu a byl klid, zřejmě plná paměť, ale žádná hláška, nic, jen problémy, naštěstí je už klid.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dave21 1. 10. 2020 23:13

Prekvapivě s Parrotem právě nemám problemy. Aspon jsem na ne nenarazil zatim. Ale s hodinkama a sluchatkama.
Dave21
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 2. 10. 2020 07:44

No však ano, s parrotem to fungovalo, jen ostatní věci jaksi blbly, ale mohl za to parrot a jeho zřejmě plná paměť na párování (taky jsem se s tím hrabal týden než jsem na to přišel), nějak nakopaval BT v telefonu, potom co jsem odstranil z parrotu dříve připárované, ale již nepoužívané telefony, je klid.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 10. 2020 08:57

Na Youtube na kanale: TechArena recenze! ^^
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave21 2. 10. 2020 10:38

roy1 píše:No však ano, s parrotem to fungovalo, jen ostatní věci jaksi blbly, ale mohl za to parrot a jeho zřejmě plná paměť na párování (taky jsem se s tím hrabal týden než jsem na to přišel), nějak nakopaval BT v telefonu, potom co jsem odstranil z parrotu dříve připárované, ale již nepoužívané telefony, je klid.

Me to bohuzel blblo jeste drive nez jsem ho k parrotu vubec pripojil. Nyni jsem opet udelal reset BT a wifi a bohuzel stale se odpojuje. Pockam na update Android 11 a uvidime.
Dave21
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 2. 10. 2020 20:37

Radši reklamuj, to vypadá na HW vadu, nikdo podobné problémy nehlásí.
BTW co myslíš tím resetem BT a WiFi?
Jediné co by mohlo pomoci je obnovení továrního nastavení.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dave21 3. 10. 2020 21:28

V menu Pripojeni a sdileni sjedes uplne dolu a tam je reset siti.
Dave21
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 4. 10. 2020 10:05

To ale tovarko nejspíš nenahradí.
Osobně bych udělal hard reset a pokud by nepomohl tak reklamace, čekat na update na vyšší android nedává moc smysl, obzvlášť když tuhle chybu nikde nereportují, nejspíš to bude HW problém.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 4. 10. 2020 12:13

Bych to vrátil do 14ti dnů, tohle nejspíš neopraví, klasická čína.
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 4. 10. 2020 12:20

Tam může mít klidně jen nastaveno nějaké agresivnější šetření baterie nebo něco podobného a odpojuje mu to wifi a bt.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod yndezit 4. 10. 2020 13:09

Může ho zkusit vypnout, ale dávám tomu maximálně 18% ní šanci, že mu to pomůže, víc ne.
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků