Telefon za 5-6 tis. =>redmi note 10 x Redmi note 8 pro xSama

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Johanka_1 11. 4. 2021 11:26

Dobrý den, chtěla bych požádat o radu s výběrem telefonu. Nemám žádné velké nároky, telefon střední třídy, cena 5-6 tisíc Kč. Pokud možno co nejlepší fotoaparát v této cenové hladině, dobrou výdrž baterie, velké úložiště. Nechtěla jsem nijak obří telefon, ale to bych vesměs neměla moc na výběr. Už jsem byla rozhodnutá pro Xiaomi redmi note 10. Viděla jsem ale nějakou video-recenzi na tento telefon a, ač má telefon velkou kapacitu baterie, recenze uváděla max. 1,5 dne výdrž. Což mě tedy odrazuje. Následně jsem narazila na redmi note 8 pro, kde je papírově lepší fotoaparát a dle recenzí, ač je baterie menší, tak výdrž je asi lepší. A nebo pak klasiku - Samsung A51, který mě láká hlavně trošku menší vahou a velikostí. Případně nějaké další tipy? Větší a těžší telefon, než je redmi note 8 pro, už nechci, to je pro mě strop. Moc děkuji, Jana.
Johanka_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 11. 4. 2021 12:26

Pokud je foto a výdrž priorita, pak v dané ceně je asi optimální volbou Xiaomi Poco X3 NFC. Výkonný procesor, rychlou ram i úložiště, stererepro a zvýšenou odolnost vůči vodě v dané ceně konkurence pohromadě nenabídne.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod šulda 11. 4. 2021 14:54

šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 4. 2021 15:41

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 11. 4. 2021 18:04

Bez NFC v téhle ceně? Ale to snad raději ne.....
roy1
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků