Redmi note 11 Pro nejde připojit k Android Auto

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod daliart 17. 1. 2023 12:29

Ydravim, nemohu telefon pripojit pres android auto ke skoda. Telefon pres kabel funguje, ale na aplikace se mi zobrazuje jiny nazev mobilu a nejde vytvorit pripojeni ?
Naposledy upravil Nick Cave dne 17. 1. 2023 14:05, celkově upraveno 2
Důvod: upraven název tématu na konkrétnější
daliart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgáč 17. 1. 2023 15:40

Android Auto je kapitola sama pro sebe. Ani ofiko podporovaný telefon Škodou nešel kolikrát připojit.

Takže jediné, co můžeš vyzkoušet kromě změny telefonu je instalace starších verzí Android Auto třeba z APKMirror (předpokládám, že máš poslední verzi).

Redmi v seznamu podporovaných zařízení ani není, takže bych řekl, že to vůbec nepujde, ale vyzkoušej.

PS: tady je zase výhoda iOS, protože s žádným iPhonem jsem neměl nikdy problém u CarPlay.
Měl jsem Samsung S21 Ultra, pak Fold3 a oba občas problémy s připojením, či připojení vypadlo během jízdy.
S iPhone absolutně bez problémů.
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 17. 1. 2023 15:52

to je zajímavý, moje zkušenost s: Motorola, Narzo, Nokia, OnePlus, Poco, Realme, Redmi, Samsung ve voze Škoda a vždy připojení, bezdrátové, bez problémů.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod orgáč 17. 1. 2023 17:01

Děkujeme za rozsáhlé hlášení, které tazateli hodně pomůže :D
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 17. 1. 2023 17:21

nepomůže, ale vyvrací předchozí příspěvek o funkčnosti android auto. používám ho několik let paralelně s carplay a spolehlivost je stejná. Hlavně by to chtělo, aby tazatel napsal model auta a jestli se připojuje kabelem nebo bezdrátově.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod orgáč 17. 1. 2023 20:54

Co vyvrací jeden komentář? Kort, když jsem o nefunkčnosti nic nepsal.
Stačí zadat do google
Kód: Vybrat vše
android auto problém s připojením


Máš o zábavu na několik večerů postaráno :D
orgáč
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků