Asus Zenfone Max /Plus/Pro (M1) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod riki 24. 4. 2020 20:43

nnnokiaE52 píše:Tak si zajdi se podívat na nové telefony okolo 6 tisíc někam do elektra a vem si je do ruky a vyzkoušej.
Rámečky, tloušťka, rozlišení, foťáky, dizajn, čtečka, vše je dneska dál..
U 10 let starého auta se taky nebudeš ptát, v čem je zastaralý..
To, že ti vyhovuje na tom nic nemění.

Nikdo nezpochybňuje, že by to byl telefon špatný, sám ho budu mít za chvíli už 2 roky. Ale trh je už jinde.


Tak jsem se zasmál :D to jsou bláboly...
"Rámečky, tloušťka, rozlišení, foťáky, dizajn, čtečka" tak snad jen ty rámečky tedy,dobrá,ale jinak co dál??tloušťka u takové baterky? rozlišení čeho?FullHD+ ?foťáky v této ceně?dizajn???všechno je skoro stejné? čtečka?co s ní je?Je rychlá...takže zastarávání se nekoná...jen je prostě starý model... no není to Nokie co?? :D
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 4. 2020 21:43

Můj názor znáš. Já tvůj taky. A počtem otazníků v příspěvku ho asi žádný z nás nezmění.
Jestli nevíš, že tloušťka může být menší, rozlišení vyšší, foťáků více, čtečka umístěná na displeji a tím i lepší dizajn zadni strany, tak uz fakt nevím.
Ale je mi to jedno. Nebudu už komentovat. Vytrolit se nenechám.
anonymni

Odeslat příspěvekod riki 25. 4. 2020 00:09

@nnnokiaE52
No nejsou argumenty,tak použijeme trolla co?Jak ubohé,zjisit,že jsem mimo co??Jasně,že v této cenové kategorii je rozlišení jako u S20,více foťáků to samé :D Jo a čtečka v displeji je u mobilu za 5000 kč v každém :D no ani u Samsungu za jinou cenu to není žádná výhra jí mít... a ten tvůj "dizajn" a hlavně zadní strany,ten je tedy zastaralý,jakože fakt,je to každý druhý a 90% lidí má obal...říkám bláboly...prostě tuctový mobil,kterých se i dnes prodává dost s podobnou výbavou...jen ty rámečky tedy,ty jsou menší...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 5. 2020 11:04

Už někdo zkoušel nainstalovat Android 10 ze stránek Asus? Zkušenosti? Díky
(ZenFone Max Pro M1 (ZB602KL))

Edit: viz odkaz.
Naposledy upravil anonymni dne 21. 5. 2020 12:46, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod JoeCB 21. 5. 2020 11:18

Na webovkách ASUS není tato verze tímto mobilem podporována, pokud je jinak, prosím o zprávu.
Díky.
JoeCB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod daja33 21. 5. 2020 14:49

Co není co podporováno? Viz.ofiko odkaz se stránek Asus???
https://www.asus.com/cz/Phone/ZenFone-M ... Desk_BIOS/
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 5. 2020 20:04

Tak jsem Android 10 nainstaloval. Nepozoruju nějaké známé problémy, ostatně v popisu aktualizace se píše, ze jsou opraveny.
anonymni

Odeslat příspěvekod Izibia 21. 5. 2020 20:45

daja33 píše:Co není co podporováno? Viz.ofiko odkaz se stránek Asus???
https://www.asus.com/cz/Phone/ZenFone-M ... Desk_BIOS/


Je to zatím jenom verze pro developery:
"ASUS ZenFone Max Pro M1 Android 10 AOSP Software Image developer Version for WW SKU
Android 10 AOSP developer version is now available."
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 5. 2020 21:21

Vím, že je to beta verze. Pro mě je důležitý, že opravili všechny známé dosavadní problémy, viz body 4. až 13.
anonymni

Odeslat příspěvekod omezenec 23. 5. 2020 19:16

Tak také musím podpořit odvážlivce. Provedl jsem stažení přes telefon, ale aktualizaci telefon nenašel. Přes počítač jsem zazipovaný soubor uložil do kořenové části a po vytažení kabelu telefon detekoval přítomnost aktualizačního souboru. Měl jsem břichabol, neboť jsou tady všichni varováni. Jen pro testery, problémy s dotykovým senzorem atd. Měl jsem pocit, že tento soubor ze stránek ASUS-u na chvíli zmizel. Tak jsem to risknul a zatím vše funguje. Menu je dost překopaný, ale dvojdotek a otisk funguje. Mám problém s vyhledávací lištou Googlu na tapetě...snad ji časem sundám.
Nechci nikoho lákat :pozor , ale mně zatím vše funguje. Některé stránky pro tento telefon 10 slibují :tleskani , některé ne :hm . Tak jsem to risknul.
Alcatel,Philips,Siemens,Ericsson...N8,E 701
omezenec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rezon 25. 5. 2020 18:16

A z jaké verze jsi updatoval? Já mám zatím stále 8.1 a aktualizace by neuškodila. Provede to zároveň factory reset, nebo data zůstanou? Samozřejmě si udělám zálohu, ale nerad bych pak strávil obnovením hodiny ve chvíli, kdy se mi to nebude hodit. Díky
rezon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod omezenec 27. 5. 2020 05:28

to rezon:
divím se, že jsi pořád ještě na 8. Já přecházel na Pie už teda dávno. No nic, hrabu se v něčem jiném. Já pár dnů před aktualizací na 10 jsem provedl upgrade na verzi softwearu WW-16.2017.2005.082. V popisu aktualizace na 10 jsem našel právě možnost upgrade pouze s touto verzí softwearu. Byla to sice verze pro testery...no nějaký hrdina přede mnou to už zkusil. Průběh stažení jsem popsal a nedělal žádný hard-reset. Proběhlo klasické povýšení systému. Jediný problém je pruh vyhledávače na úvodní tapetě.
PS: koukám, že opět ta verze 10 zmizela z origo stránek. Podle mně už podruhé. Ale to je pouze moje zjištění. Třeba blbě klikám.
Alcatel,Philips,Siemens,Ericsson...N8,E 701
omezenec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 2. 6. 2020 11:07

Je tam už nová opravená verze. U ní už není napsáno že je jen na testování.
Funguje vám nahrávání hovorů na androidu 10?
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 24. 7. 2020 13:27

Mám Android 8.1 a před pár dny se mi objevilo toto upozornění:

Asus system update
1. Android P upgrade
2. Update security patch


Dává mi to pouze dvě možnosti - postpone a install. Není tam tedy možnost odmítnout.
A není tam žádné bližší vysvětlení.

Je to Android 9 nebo 10?
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod Marek.P 24. 7. 2020 13:38

P je android 9.
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků