Asus Zenfone 7 /Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 10. 2020 11:13

tady je to, ale DXOmark je potřeba brát s rezervou...
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/asus ... il-dxomark
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 15. 10. 2020 12:17

Asus stejně zklamal, teď mi leží v šuplíku. Myslel jsem, že s aktualizací bude konečně na telefonech Volte a Vowifi a zase nic. Dělám v terénu na notebooku a musím být připojený, stačí, aby někdo zavolal a je odpojeno a nedá se nic dělat. To ty trubci asi v Asusu neznají, k čemu to je. Musel jsem koupit samsunga S20 FE, ten sice má všechno, ale je to nedodělaný šunt. Už jsem našel pět chyb, co na něm nejede správně.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 10. 2020 12:59

kdesi na webu psali že S20 FE má problémy s displejem
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 16. 10. 2020 09:55

Kdyby jen s displejem... - displej nereaguje na několika místech na dotyk, záleží co je zrovna na ploše, (není ale vadný !!)
- hotspot se sám odpojuje a připojuje
. čtečka otisku reaguje dobře 3 x z 10
- přesto, že mám snapdragon, žere dost baterku, pokud svítí displej
je to vidět, jak mizí rychle procenta
Na druhou stranu, jede plynule, ani jednou se nesekl...
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 16. 10. 2020 12:52

Mám také S20 FE snapdragon.
Displej v naprostém pořádku, reakce skvělé na všech místech.
Čtečka otisků i přes vypnutou funkci vylepšení čtení při folii na displeji funguje 9/10
výdrž baterie v telefonu nejlepší co jsem zatím měl. Baterie zatím není zajetá, je nová, přesto dává 6 hodin SOC
Vracel jsem 5 let starý S5 mini, telefon mě tak vyšel z původních 19 990,- na necelých 16 000,-.
EDIT: TS BOHEMIA
Naposledy upravil sumerian dne 17. 10. 2020 12:18, celkově upraveno 1
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 17. 10. 2020 09:21

Takže to vypadá, co kus, to originál. Já mám telefon od vodafone, protože ho měli první na trhu. Je možné, že v telefonu jsou úpravy, které dělají nějaký bordel... Fólii jsem sundal kvůli čtečce hned první den, jak mě to špatné čtení štvalo. A nic se nezměnilo. Uvidím po aktualizaci, co bude.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod suram 17. 10. 2020 10:11

Asi nejlepši na nic nečekat a zbavit se toho předraženého krámu, dokud to půjde ještě prodat.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 20. 10. 2020 13:20

sumerian píše:Mám také S20 FE snapdragon.
Displej v naprostém pořádku, reakce skvělé na všech místech.
Čtečka otisků i přes vypnutou funkci vylepšení čtení při folii na displeji funguje 9/10
výdrž baterie v telefonu nejlepší co jsem zatím měl. Baterie zatím není zajetá, je nová, přesto dává 6 hodin SOC
Vracel jsem 5 let starý S5 mini, telefon mě tak vyšel z původních 19 990,- na necelých 16 000,-.
EDIT: TS BOHEMIA


Dneska aktualizace, už jede všechno, jak má... !!!! Konečně!!!
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 27. 10. 2020 11:50

Sleva na Asus ZenFone 7 (Pro)

Obrázek

-- 29. 10. 2020 10:57 --

Asus ZenFone 7 Pro a nespolehlivá čtečka otisků!



Náš testovaný vzorek Asus ZenFone 7 Pro lze jednoduše odemknout otiskem prstu i přes vrstvu igelitového sáčku.

[zdroj: Mobilizujeme.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 30. 10. 2020 22:10

Tohle byl dobrý blb, kdyby byla nespolehlivá, tak telefon neodemkne. Je vidět, že čte perfektně i přes menší vrstvu "špíny", co je podle mě OK. Kdyby telefon odemknul jiným prstem, než je nastavený, tak to byl problém...
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod blahodej 3. 1. 2021 10:36

Ahoj, může někdo z majitelů sdělit, zda Asus 7 (Pro) disponuje a funguje u něj:

- probuzení displeje dvojitým poklepáním
- nahrávání hovorů, myšleno to vestavěné ve firmware jako na Asus 6
- možnost nastavení svítilny pomocí dlouhého či dvojitého stisku na Power tlačítku (jako to je u Asus 6 na
samostatném programovatelném tlačítku, které však Asus 7 nemá)

Díky.
blahodej
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 4. 2021 09:42

Asus Zenfone 7 / 7 Pro dostává Android 11. Aktualizace je zatím v Taiwanu.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 10. 4. 2021 14:30

To si dávají pěkně na čas..., ještě, že jsem se toho "krámu nedodělaného" zbavil.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 17. 5. 2022 09:52

Asus plní sliby: ZenFone 7 dostává aktualizaci na nejnovější Android

Majitelé se tak mohou těšit na spoustu nových funkcí. Za zmínku stojí například upravený design panelu rychlého nastavení, centrum notifikací a animace nabíjení. Přepracování se taktéž dočkají widgety nebo aplikace jako jsou kontakty, kalkulačka, hodiny, galerie či správce souboru. Do nového kabátku se obleče celé nastavení. Uživatel bude nově rovněž informován barevným puntíkem v horní liště o využití mikrofonu nebo kamerky. S aktualizací na Android 12 následně přichází i poslední bezpečnostní záplata.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků