Asus ZenFone 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 5. 2021 12:18

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 6. 2021 11:17

ZenFone 8 získává třetí stabilní aktualizaci od uvedení na trh. Společnost se snaží dále optimalizovat svůj nový vlajkový model. Aktualizace optimalizuje kvalitu telefonních hovorů a také kvalitu fotoaparátu. Zlepšena byla i stabilita systému, zatímco pro Německo, Rusko a Česko existují některá specifická vylepšení pro jednotlivé regiony.

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 4. 6. 2021 14:22

Jaké je to číslo verze?
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 6. 2021 15:22

30.11.51.50
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 6. 6. 2021 03:19

Tak tu verzi mám přes týden... Myslel jsem, že je další, protože na stránkách Asusu není nic nového.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod bloodfrozen 6. 6. 2021 11:41

Ahojte. Veľmi sa mi páči Zenfone 8, hlavne rozmery ma lákajú, konečne nieč normálnych rozmerov a zároveň výkonný mobil. Mám pár otázok na majiteľov: Mám rád čítačky na boku, na tie v displeji len nadávam (mám teraz Samsung A52 5G). Ako je to s ňou? Je presná alebo budem znova ľutovať? Ako výdrž? Koľko SOT dáte na jedno nabitie? Viem, nie je to úplne presný údaj na meranie,ale aspoň pre predstavu... Fotky sú ako na tom? Prípadne napíšte s čím bojujete na Zenfone 8 najviac, ďakujem.
bloodfrozen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 7. 6. 2021 10:03

Dnešní aktualizace...
Přílohy
Screenshot_20210607-105446785.jpg
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod dusan182 7. 6. 2021 12:02

bloodfrozen píše:Ahojte. Veľmi sa mi páči Zenfone 8, hlavne rozmery ma lákajú, konečne nieč normálnych rozmerov a zároveň výkonný mobil. Mám pár otázok na majiteľov: Mám rád čítačky na boku, na tie v displeji len nadávam (mám teraz Samsung A52 5G). Ako je to s ňou? Je presná alebo budem znova ľutovať? Ako výdrž? Koľko SOT dáte na jedno nabitie? Viem, nie je to úplne presný údaj na meranie,ale aspoň pre predstavu... Fotky sú ako na tom? Prípadne napíšte s čím bojujete na Zenfone 8 najviac, ďakujem.


Ahoj, měl jsem 13 dní ZenFone 8, 8GB, 256GB, black verzi, pak jsem ho vrátil, budu porovnávat s Honor 20 Pro:
Čtečka - pro mě úspešnost tak 80% snímaní otisku na první pokus, utvrdilo mě to, že čtečka samostatně mi vyhovuje víc
Baterie/výdrž - kapacita baterie 4000 mAh = stejná jak v Honoru, ZenFone 8 jsem musel večer už dobíjet, s Honorem přežiju 1,5 dne.
Telefon se celkem zahříval, SD888 občas celkem zatopil (nehrál jsem hry)
Foťák - řekl bych že fajn, moc jsem foťák nezkoušel, ale těch pár fotek co jsem vyfotil, tak se mi celkem líbilo.
Google Pay - měl jsem problém si do Google Pay přidat platební karty (mBank, AirBank) pokaždé hláška "zařízení není certifikováno a nebo je rootnuté). Zkoušel jsem Hard Reset, aktualizovat SW atd.... Nakonec pomohlo vymazat cache aplikace, odinstalovat aktualizaci a znovu nainstalovat...

ZenFone 8 není špatný mobil, ale za těch 19+ tis. Kc mě nenadchnul a ani nepřesvědčil o upgradu z Honoru. PlS je to čistě můj názor, třeba někomu ten mobil sedne víc.
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod bloodfrozen 8. 6. 2021 06:28

Ahoj, dík za odpoveď. Počkám teda radšej ešte s nákupom Zenfone 8 :-))
bloodfrozen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 11. 6. 2021 11:31

Dnes další aktualizace... 30,11.51.60
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 8. 2021 15:43

Asus Zenfone 8 v DxOMarku nasbíral 120 bodů.

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 2. 8. 2021 16:41

To mu ale houby pomůže, trošku ho člověk zatíží a hřeje jako žehlička, nechápu proč tohle ještě neodstranili.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 10. 2021 07:32

Asus is recruiting Android 12 beta testers for Zenfone 8

After Google has released the stable build of Android 12, it will be a while before other OEMs, including Asus, manage to deliver Android 12's final build for their phones. So, if you are a Zenfone 8 user and can't wait to get a taste of Android 12, you have until October 13 to participate in the Android 12 beta program by going to your phone's Settings > System > System update menu, clicking on the gear icon in the upper-right corner, and then clicking on "Enroll in the Beta Test Program."

-- 6. 10. 2021 16:08 --

Asus již také hledá testery Androidu 12

Asus nechce ztrácet čas
Poté, co Google vydá stabilní sestavení systému Android 12 (mělo by se tak stát již zítra, v pondělí 4. října), bude jako obvykle chvíli trvat, než se ostatním výrobcům OEM, včetně společnosti Asus, podaří dodat finální sestavení systému pro své telefony. Pokud ale jste majiteli telefonu ZenFone 8 a nemůžete se nové verze systému dočkat, máte až do 13. října možnost zapojit se do beta testování.

Pokud se ptáte jak na to, odpověď je jednoduchá. Stačí, abyste zašli do Nastavení > Systém > Aktualizace systému. Poté kliknete na ikonku ozubeného kola v pravém horním rohu a nakonec klinete na možnost „Zapsat se do beta testovacího programu“ (nebo tak nějak to bude česky).

Obrázek

-- 30. 12. 2021 10:47 --

Asus ZenFone 8 dostává Android 12.

Balíček má okolo 3 GB a kromě nové verze operačního systému přináší nový vzhled celé řady aplikací od Asusu, upravenou notifikační lištu, větší důraz na nastavení soukromí či nový design ikon. Zároveň Asus upozorňuje, že některé aplikace třetích stran nemusí být s novou verzí systému kompatibilní.

[Zdroj: smartmania.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakublukes 5. 2. 2022 00:58

Zdravím, jen pro zajímavost. Máte u T-Mobilu dostupnou aktualizaci na Android 12? Já stále ne.
jakublukes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 5. 2. 2022 08:25

Na Vodafone taky nic....

-- 5. 3. 2022 17:37 --

Tak místo Android 12 dnes přiletěla bezpečnostní záplata 30.12.112.82 :mrgreen:

-- 16. 3. 2022 19:54 --

Dnes přišel update 31.1004.0404.107 Android 12-velikost 1,24G ;-)
jito
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků