Garmin express

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Rubic 3. 11. 2019 16:00

Chybu jsem ohlásil, snad již potřetí,tu samou. Zajímavé je, že v mapách NTU tato chyba není. Nedělají to schválně v mapách pro staré navigace?
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod Dagy2 6. 11. 2019 10:00

a které jako cesty nelze podle navigace projet? Zkoušel jsem teď v PC všechny možné kombinace a vše je v pořádku, takže mapa je OK.
Otázka zda máš v navigaci povolenou novou mapu, navigace umožňuje mít vícero map nainstalovaných a vybrat si kterou chceš zobrazit.
Dagy2
Junior

Odeslat příspěvekod Rubic 7. 11. 2019 04:29

Děkuji Ti za Tvou reakci, uvedl jsem navigaci do základního nastavení přidržením pravého dolního rohu a sledované místo je průjezdné.
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod Digitize India 25. 2. 2020 10:11

Nice post. I found this is an informative and interesting post, so i think it is very useful and knowledgeable. I am glad to read this post hope your next article is are so useful for me so you are meet in next process for more information click this link below :-
Ayushman Bharat Yojana PMJAY
Sukanya Samriddhi Yojana
NSDC
Pradhan Mantri Kaushal Vikash Yojana PMKVY
Swachh Bharat Abhiyan
NSP
CSC Registration
Digital Gujarat
Supriya
Digitize India
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Brann 11. 3. 2020 16:21

Goozling píše:Postupem času se mně neukáže v GE spojení mezi Garmin Nuvi 3597 a počítačem, resp po otevření merch Garmin Expresu mám nabídku aktualizací, ale hlásí mně nepřipojení navigace k PC. Došlo k tomu tak, že spojení (propojení) někdy selhalo až postupně nejde propojit vůbec.


Hele, je nutný tady reportovat co dvě hodiny novou verzi, když lidem, co ten garmin express mají sám garmin express nahlásí, že je nová verze? .)

Kdybys místo toho aspoň napsal, co je tam za novinky...
Brann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jorha 24. 9. 2021 14:05

USB communication issues can prevent your Garmin device from being detected by Garmin Express.
jorha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jorha 30. 9. 2021 10:16

USB communication issues can prevent your Garmin device from being detected by Garmin Express.

https://espiort.club/easily-fix-we-coul ... n-windows/
jorha
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků