Přísavka na přední sklo

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod škvarek 28. 4. 2008 08:30

Mám dle mého názoru skvělý držák navigace HP iPAQ 316 s průhlednou přísavkou na sklo asi z nějakého materiálu na bázi teflonu. Protože moje skušenosti s přísavkami jsou velmi omezené a vesměs negativní jsem příjemně překvapen jak tato dobře drží. Bojím se ale aby tuto svou vlastnost časem neztratila častým odnímáním a zpětným přisáváním a tak s ní nic nedělám a nechávám jí přisátou na předním skle. Nehrozí její poškození zkřehnutím ze stálého slunečního ozařování? Parkuji venku. Poradí někdo co je lepší? Zda schovávat nebo nechat na skle?
škvarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukino 28. 4. 2008 11:33

Ja mel asi pul roku na skle priplaclou prisavku znacky Richter (jedna z nejcastejsich znacek drzaku u nas prodavanych), pote mi vykradli auto, tak jsem zacal radsi sundavat i drzak abych zbytecne nedrazdil. No nedlouho po tom se prisavka zdeformovala a na skle vzdy vydrzela tak minutku, nez spadla. Koupil jsem tedy od teze znacky novy, podle vyrobce inovovany drzak, jez je uz od pohledu bytelnejsi, prisavka je vetsi a pusobi robustneji. Zatim bez problemu, uvidime za pul roku :)
Lukino
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků