Lysá n.L., nová komunikace v novém areálu

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Penik 10. 6. 2012 10:14

GPS: 50,211278, 14,857075
Mapa: http://goo.gl/maps/ekGp

Popis:
Na poli vyrostl nový areál s autoservisem, STK a automyčkou (http://www.baladran.cz).

Silnice je jednosměrná. Jednosměrka je v areálu proti směru hodinových ručiček.
Penik
Junior

Odeslat příspěvekod Gallen 19. 6. 2012 12:48

Dekuji, doplnime.
Gallen
Ceda, a.s.
Gallen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Penik 19. 6. 2012 12:55

Měl bych dotaz: při cestě z Hradce Králové do Jeseníku jsem objevil několik vesnic, které mapa vůbec neobsahuje nebo mají výrazně posunuty začátky/konce a navigace díky tomu špatně spočítá dobu dojezdu (cca o 45 minut). Abych si nemusel tisknout jednotlivé úseky, existuje nějaký nástroj, kterým bych to mohl za jízdy někam poznamenat a pak doma vyloudit z navigace? Používám Be-On-Road.

Jinak jsem připraven si problémové úseky vytisknout, poznačit do vytištěné mapy a pak doma zpracovat. Ač jsem v NTB stále online, tak by mi ta cesta trvalo strašně moc dlouho, kdybych to hned zaznamenával.
Penik
Junior

Odeslat příspěvekod Gallen 4. 7. 2012 12:13

Bohuzel v tomto ohledu Vam moc neporadim, jelikoz nejsem uzivatelem pristroje s Be_on_Road.
Co se tyka zminenych chyb v mapovych podkladech, musim konstatovat ze "vime", ze pokryti na silnicich nizsich trid neni stoprocentne korektni. Na zlepseni se prubezne pracuje.

Jak chyby jednoduse reportovat?
tisknout nemusite, mohl bych vas pozadat o jednoduchy vystup: pouze par jmen obci, ktere chybeji, a nekolik kde je vyrazny posun v zacatku mezi navi a realitou.

Dekuji.
Gallen
Ceda, a.s.
Gallen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Penik 4. 7. 2012 12:33

Pro začátek vesnice: Jindřichov, Branná. Na sebe bezprostředně navazují. Skrz obě vesnice navi píše rychlost 90 km/h.
Penik
Junior

Odeslat příspěvekod Gallen 4. 7. 2012 13:48

Dekuji.
Gallen
Ceda, a.s.
Gallen
Kolemjdoucí