Prosím o radu

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zdendauk 29. 6. 2020 05:49

Dobrý den,koupil jsem naví tom tom go profesional 6250.kde najdu celkově ujeté kilometry...dříve jsem měl garmina a tam se mi zobrazovaly ujeté km.prosel jsem snad už celé nastavení a nikde to nemůžu najít.diky moc za radu.
Zdendauk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Akan 2. 7. 2020 08:27

Je-li naplánovaná trasa, pak na svislém sloupci "Panel trasy" dole je počet kilometrů ujetých od bodu "Start". Počet kilometrů do cíle je nahoře, když si to nastavíme. Prvotně se tam zobrazuje jen čas do cíle.
Je-li v dotazu míněn celkový počet kilometrů při všech jízdách kdy byl TT zapnut, pak nikoli.
Naplánované a projeté trasy lze ukládat a odtud dělat výpis nájezdu.
Podrobně viz manuál strana 21 a dále.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 3. 7. 2020 10:59

Do TT GO 950T mám instalovanou aplikaci TRIPMASTER podle Marka Lutonského:
https://navigovat.mobilmania.cz/bleskov ... -a-1313121
P.S.
Do TT GO 6200 jsem to nezkoušel.
P.P.S.
Ujeté kilometry celkem i po jízdách mám v palubním počítači Dacia LOGAN II.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 5. 7. 2020 10:33

Udělal jsem chybu.
Na spodním konci panelu dopravy je při naplánované trase aktuální vzdálenost k první ikoně.
Může to být pumpa, parkoviště nebo dopravní událost atd., podle toho co si zvolíme nebo odmítneme.
Není-li zvoleno nic, pak je tam vzdálenost k ikoně (Flag) cíl. V takovém případu jsou tam dva stejné údaje, jeden nahoře a druhý dole.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod P800 26. 11. 2020 18:58

Nevím jak TomTom GO Professional 6250, ale moje TomTom GO Premium X má položku Statistika cesty. Zde je možnost zobrazení ujetých kilometrů za 1) celou historii používání navigace, 2) od posledního vynulování a 3) aktuálního dne. Kromě toho v každém tomto období lze vyčíst Čas řízení, Průměrnou rychlost, Maximální rychlost, Ujetou vzdálenost a Ušetřený čas vyhnutím se kolonám, nehodám apod.
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků