instalace TOMTOM 6 (SD karta) do E-TEN X500+

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod simunkol 31. 8. 2007 11:46

Dobrý den, koupila jsem si E-TEN X500+ s navigací TOMTOM6, podle návodu, který je u toho se mi nedaří nainstalovat TOMTOM. Z SDkarty jsem ho překopírovala mikro SD, ale v PDA mi nejde sputit instalace. Můžete mi poradit jak na to? Díky moc. Lenka
simunkol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mukez 31. 8. 2007 12:11

1. mozno je SD karta s Tomtom-om chranena proti kopirovaniu
2. po vlozeni mini SD karty resetni PDA (stylusom na prevej strane)
ak sa instalacia nerozbehne automaticky, chod do adresara SDMMC a skus spustit instalaciu rucne.

dufam, ze sa to podari
mukez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod simunkol 31. 8. 2007 12:27

Díky za radu, ale ani po restartu se nic neděje, a když vlezu na kartu a dám instalaci TOMTOM home tak mi to píše , že není platná aplikace systemu pocket PC, asi tato aplikace je pro PC. Jinak je tam ještě START , ale ten nereaguje. Možná to bude tím, že jsem to zkopírovala z jedné karty na druhou - jak mi to poradili v obchodě. Jestli tě napadá ještě jiná varianta, tak poraď prosím. Díky. Lenka
simunkol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mukez 31. 8. 2007 12:35

skus sa pozriet na CD k tomtom-u, podľa clankov by tam mal byt soft na zalohovanie.
TomTom Navigator 6 obsahuje
512 MB mikroSD kartu s mapami strednej a východnej Európy (Slovensko, Poľsko, Čechy, Maďarsko, Moskva a Petrohrad)
držiak do auta
autonabíjačku
CD so zálohou navigačného softvéru TomTom
manuál
inštalačný kód
Skus si urobit micro SD kartu s pomocou tohto originalneho CD-cka
mukez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mukez 31. 8. 2007 12:36

pripadne ak uvazujes o inom softe existuje Navroad na SD/micro SD karte a funguje vyborne (aspon mne ano) na E-ten x500+
mukez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mukez 31. 8. 2007 12:41

alebo skus tomtom home. da sa stiahnut zadara z tomtom homepage a ma moznost update softu, zalohy a obnovy.
mukez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cejny 10. 9. 2007 11:12

mam taky x500+ a pouzivam tomtom 6.03 a ten na wm6 jede bez problemu, nevim jakej je problem s original tomtom, ale na karce musi byt soubor cab nebo exe, kterej to nainstaluje, problem by nemel byt ani s kopirovanim na jinou kartu (nevazou to na konkretni kartu)
cejny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fiktik 29. 10. 2007 18:50

Zdravím, nemůžu nějak rozchodit TomTom v X500+. Instalace je OK, ale satelity nemůžu rozběhat. Prý chybí zařízení GPS. Poradí někdo zkušenější?
Fiktik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OziToretto 18. 12. 2007 11:29

Zkus vypnout a zapnout GPS modul. Me to dela na Aceru taky, a staci mi GPSku vypnout a zapnout a pak je to v pohode...
OziToretto
Kolemjdoucí