Samsung A52 vs. Pixel 4a5G

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod icenkolb 23. 4. 2021 15:56

Pánové, tam je problém jen v těch pečetích. Jinak balení obsahuje to co má, dokonce nabíječku do našich zástrček. Jen ty pečetě..... Mám to začít používat??
Na Alza lince mi řekli, že to řeší s dodavatelem. Teď je to už 6 hodin a žádné vyjádření.
icenkolb
Junior

Odeslat příspěvekod Johny9509 23. 4. 2021 16:01

Asi to bude tak, jak říkal pan.nikdo a nic tomu nebude. Pokud nevypadá používaně, asi nebude problém. Já osobně bych to vracel, protože se ke mně už párkrát "nové" věci dostaly a nechtěl bych to riskovat. Kromě toho bych UK distribuci nechtěl kvůli redukci.
Johny9509
Junior

Odeslat příspěvekod icenkolb 23. 4. 2021 16:13

Je to EU distribuce, kabel, redukce na kabel, nabíječka na 230V a telefon, který má na sobě tu matnou fólii. Nalepenou, jako z výroby. Vše, tak jak má být. Ale prostě nechápu ty pečetě. Třikrát jsem měl tohle balení v rukách, jen teď je prostě bez pečetí, ani při opravdu detailním zkoumáním, ty pečetě snad ani nebyly nalepené.

-- 23. 4. 2021 18:12 --

Tak další poznatek. Telefon jsem zapnul a nebyl v továrním nastavení. Najel rovnou na plochu. Takže byl bezpochyby použitý. To je doslova na h....!!!! Dojebaná Alza!!!
icenkolb
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 23. 4. 2021 17:44

Tak to už je jednoznačně na vrácení, telefon vždy jedině v panenské podobě, žádnej malware navíc.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Johny9509 23. 4. 2021 18:35

Bohužel tyhle praktiky jsou tam na denním pořádku.. Pokud možno, zeleného vydřiducha nepodporovat.
Johny9509
Junior

Odeslat příspěvekod cz.hook 23. 4. 2021 20:04

Já tedy na Alze nakupuji často a hodně a nikdy se mi nic podobného nestalo. Asi jste měl smůlu. :-) Za mě je Alza fajn v tom, že při každém problému nebo reklamaci - kladně vyřízeno bez řečí a z toho dvakrát v situaci, že kdyby chtěli, nic mi nedají a reklamaci vůbec neřeší, ale i tak to kladně vyřídili.

Nevím, možná je to tím, že vidí mou historii nákupů a nechtějí přijít o dobrého zákazníka nebo jsem měl štěstí já. :-)

Já bych si zase třeba nekoupil mobil o litr levněji, jen abych ušetřil a pak se stresoval s pochybným obchodem. Na to se mám moc rád. :-)
cz.hook
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků