nahrada za P9 Lite podobnych rozmeru

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod live5 23. 4. 2021 16:36

Prosim o radu a tipy - musim dat pryc muj P9 Lite (2GB verze) protoze uz ma moc stary Android (nedostanu tam nove aplikace a custom ROM se mi resit nechce) a taky pry je horsi kvalita hovoru kdyz jedu pres primarni mikrofon u pusy (zkousel jsem cistit diru k mikrofonu a delal jsem i factory reset a nepomohlo to). Jinak jsem s tim telefonem doted spokojeny.
Nechci nic vetsiho hlavne na delku, p9 lite ma 147mm.. dokazu si predstavit ze 155mm se mi vejde jeste do vsech kapes. Melo by to byt cenove, tak stejne jako stal tenhle, takze max. 7-8tisic, klidne to muze byt za pulku, kdyz to splni co potrebuju.
Takze tedy Android s pristupem k playstore, cim novejsi tim lepsi. Mel by slusne fotit aspon za svetla, dual-sim je vyhoda, 3,5mm jack by mel mit. Hry hraju spis vyjimecne. Vydrz baterie je taky dulezita, nyni nabijim obden a to je ok.
Hodil jsem si s tim rozmerem filtr na alzu a zaujal me:
Samsung A41 - ale bojim se blikani AMOLED.. i toho co neni uplne videt, jsem na to citlivy a monitory doma i v praci jsem musel vymenit za flickerfree
a pak tam uz zbyva za mensi penize cubot p40, oukitel c22 ale tyhle znacky vubec neznam, nevim co od toho cekat
live5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mas0n 23. 4. 2021 21:44

Huawei Nova 5T, Huawei P30 Lite New Edition 6GB/256GB
Cubot ani Oukitel si kupovat nechceš, Samsung si možná kupovat chceš, ale určitě ne A41.
Z těch dvou je lepší Nova, ale i P30 je víc než dobře použitelný. Pro tvoje potřeby zcela určitě. Líp fotí Nova. Oba končí na Android 10. S Android 11 nic ve tvém budgetu není. O něco dražší je Pixel 4A z Německa.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod mfilip2 7. 5. 2021 10:49

Pokud by si netrval na novém, ale mohl by být použitý, tak já sám jsem teď vyměnil staré Redmi 4x za galaxy S10e. Dobu jsem schánněl telefon podobných rozměru jako má Redmi 4x - tj. 140 mm na výšku, a zároveň se s cenou udržet okolo 5-6 tisíc. S10e je dnes jediný sehnatelný, který splňuje rozměr a pokud se koupí použitý, tak i cenu. Navíc je v něm Android 11, takže nějaký čas na něj aplikace budou
mfilip2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 7. 5. 2021 12:31

Kamarád si po P9 Lite 2Gb koupil Samsung Galaxy S9+ :D Toš tak.. Ale to už je nějaký ten rok zpátky že jo.. :)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod live5 12. 5. 2021 00:42

dik za reakci, nacetl jsem si o OLED s PWM v Samsungu a tusim, ze bych s tim ja osobne dost trpel, favoritem jsou zatim ty dva Huaweie
live5
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků