Náhrada Honor Play do 10 tisíc?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kamil2268 2. 12. 2021 07:27

Zdravím,

hledám pro mamku mobil a chci, aby zase 2 roky fungoval bez lagů apod. Hledám kvalitní zpracování, kvalitní hovory, podpora 5G, výdrž na baterku, podporu výrobce a dobrý foták. Nehraje hry.

Na hledáček mi přišla oblíbená A52s 5g, ale vadí mi jedna věc - rychlost uložiště, která je dokonce pomalejší než na 3 roky starém play, což vidím jako problém do budoucna v rychlosti. (read 630 MBit/s vs. 461 MBit/s a tak dále).

Nord 2 5G asi ve všem vyhovuje, ale podpora bude žalostná, jako u toho play - párkrát bezp.balíček a jedna verze androidu.

Ještě mne napadá G100, ale nechám si poradit, už jsem spekuloval dost a stejně bez výsledku.

Díky
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod činpokomončák 2. 12. 2021 10:35

Ahoj,
taky jsem teď hledal náhradu pro mámu za Honor Play a volba nakonec padla na Xiaomi 11 Lite 5G NE...
Vypadá to ale, že rychlost úložiště bude zhruba stejná jako u té A52. U nás to ale nebyl rozhodující parametr.
činpokomončák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil2268 2. 12. 2021 10:46

Já bych to asi nehrotil, ale bojím se, že postupem času bude odezva systému velmi špatná. Kouknu na něj.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cheetah007 9. 12. 2021 10:15

činpokomončák píše:Ahoj,
taky jsem teď hledal náhradu pro mámu za Honor Play a volba nakonec padla na Xiaomi 11 Lite 5G NE...
Vypadá to ale, že rychlost úložiště bude zhruba stejná jako u té A52. U nás to ale nebyl rozhodující parametr.

Vypada schopne..tak snad nebude MIUI do mesice zasekane a mobil se zpomalovat...deje se to napric nadstavbami vyrobcu MIUI u Xiaomi,OneUI u Samsung a dalsich...vetsinou ve stredni az vyssi stredni tride..TOP modely na to az na vyjimky netrpi.

-- 09 pro 2021, 10:19 --

kamil2268 píše:Já bych to asi nehrotil, ale bojím se, že postupem času bude odezva systému velmi špatná. Kouknu na něj.

Nord 2 5G ma UFS3.1 tak by to melo byt OK...UFS je lepsi jak treba pomalejsi eMMC 5.1 myslim

Tady srovnani tri s podobnymi parametry hw

https://www.gsmarena.com/compare.php3?i ... one3=10960

Bohuzel typ uloziste zmineneho Samsung A52 5g tady nezminuji ale pocitam ze UFS x verze...eMMC si snad vyrobce nedovoli davat ani do Ackove rady vzhledem k cene...
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... -11039.php
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků