Mobil (Tablet) bez PWM a bez cenového stropu

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod drive18 6. 6. 2022 19:32

Hmm, a co je zle na displayu s PWM frekv. 2450 Hz? Niektore Xiaomi to tak maji.
drive18
Junior

Odeslat příspěvekod burky_nafaso 7. 6. 2022 09:41

cbamigo: To bohužel nestihnu otestovat, neb ten Alcatel jde z domu. Lze sice změnit launcher, ale telefon si změnu pamatuje jen pár hodin. Plus velmi nízký výkon, takže na reálné používání to není.
burky_nafaso
Junior

Odeslat příspěvekod burky_nafaso 14. 6. 2022 15:40

Dovolím si malou odbočku, ale k tématu: které Custom ROM pro Android kromě Lineage OS podporují "z výroby" sRGB režim zobrazení? Přesněji, u kterých to lze v nastavení přepnout?
burky_nafaso
Junior

Odeslat příspěvekod iggi 16. 6. 2022 14:07

Alebo treba tráviť viac času v prírode :)
iggi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 6. 2022 14:51

Co říkáte na tohle, mžouráčci? :)

https://www.notebookcheck.net/Huawei-No ... html#toc-4
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 21. 6. 2022 16:02

Dnešní Huawei = telefon s možnostmi skoro jako hloupá Nokia tj. nebrat ani zadarmo.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod burky_nafaso 21. 6. 2022 19:28

orgasmic: Pevně doufám, že podobně na tom budou i nové Honory. Marně čekám na měření Magic4 Lite nebo Honor X9.

vormen: Proč? Protože nemají Google služby? Ne každý je vyžaduje. Já jsem měl dlouhé měsíce na pracovním mobilu Custom ROM bez Google služeb a pro dané potřeby v pohodě.
burky_nafaso
Junior

Odeslat příspěvekod Ludmila.Stanova 23. 6. 2022 10:28

Poslední iPhone (dle data představení) bez PWM je který?

-- 23. 6. 2022 11:31 --

orgasmic píše:Co říkáte na tohle, mžouráčci? :)

https://www.notebookcheck.net/Huawei-No ... html#toc-4


RAM fajn. Ale jinak co k tomu říct, když letitá Nova 5T je lepší telefon a s Google službami. :-|
Ludmila.Stanova
Junior

Odeslat příspěvekod burky_nafaso 23. 6. 2022 10:43

Nova 5T a spol. mají hroznou citlovost na dotek. Měl jsem více kusů a všechny byly někde na úrovni Lumie 640 a podobných krámů. Ano, pokud člověk nepoznal něco lepšího, může mu to přijít fajn.
burky_nafaso
Junior

Odeslat příspěvekod Ludmila.Stanova 23. 6. 2022 12:22

Víceméně souhlas. Měla jsem telefony s lepší citlivostí na dotek. Ale žádná hrůza to není. A když se sundá fólie z displeje, která je od výroby a většina lidí přes ní ještě plácne sklo, tak je to lepší.
Při omezeném výběru pro nás PWM vnímavé, je to vždycky o kompromisech.

PS poslední iPhone bez PWM je SE 2020, souhlas?
Ludmila.Stanova
Junior

Odeslat příspěvekod drive18 24. 6. 2022 18:37

Ne, SE 2022 ala SE3
drive18
Junior

Odeslat příspěvekod PaulPaul 25. 6. 2022 11:02

PaulPaul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lubosxl 26. 6. 2022 05:49

Jojo iphone SE 2022 je posledni z ips, ale u toho clovek oslepne dobrovolne kvuli rozmerum, i kdyz display neblika. Ips technologie je mrtva, vsichni presli na oled technologii, kterou dela bud samsung nebo lg. Pripapadne jiny vyrobce panelu. Ani vyber konkretniho modelu vam nezaruci, ze bude bez blikani prave diky ruznym subdodavatelum komponentu. Nejvetsi jistotu v kvalite zobrazovace ma clovek u samsungu, protoze samsung si displaye dodava sam. Jenze to taky neni uplne pravda v nizsich tridach si taky nechaji displaye dodavat. Z techto duvodu nelze ani recenzim verit, protoze pokud neuvadi presny typ zobrazovace je to spise zavadejici. Apple je zaruka kvality stejne jako samsung. Tato firma si nedovoli namontovat nekvalitni display. U treba motoroly bych u toho silne pochyboval. Prece jen cim firma mene prodava, tim jsou produkty mene kvalitni, kvalitni hardware vyrobi jen firma, ktera ma finance na technologicke inovace. Daleko vetsi problem u cinskych mobilu je nepresna automatika a spatna kalibrace barev, myslim, ze to jsou take parametry, ktere ovlivnuji zrak.
lubosxl
Junior

Odeslat příspěvekod Ludmila.Stanova 26. 6. 2022 16:42

Iphone SE 2022 koupen a vyzkoušen, je ok, bez PWM. Doteď jsem měla i SE 1. gen, takže rozměry mě netrápí. Škoda, že mi iPhone jako hlavní telefon nevyhovuje, ale jako druhý telefon fajn.
Ludmila.Stanova
Junior

Odeslat příspěvekod engine_er 30. 6. 2022 10:41

Zaregistrovali ste túto správu? Mám to chápať tak, že OLED displeje od Samsungu sú bez blikania, pričom každá recenzia na NTBCH tento fakt vyvracia?

https://www.prnewswire.com/news-release ... 13273.html
ULN WS: i5-13600K + 64 GB DDR4 + KC3000 1TB + SX8200 1TB + M500 256GB + Kingston UV400 240GB + 2x HGST 1TB Himuro + RX570 4GB + RM750x + Xonar DGX+ CS2731
DSLR: Nikon D780 + Nikon 24-70 f/2.8 + Nikon 35 f/1.8 + Nikon 50 f/1.8 + Nikon + 85 f/1.8 + Godox V1
engine_er
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků